czech english Na webu naleznete 104 643 fotek a 603 videí.
kalendář
duben 18
po
út
st
čt
so
ne
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
krátké zprávy

Květnové státní svátky
Pravidelné tréninky nebudou v pondělí 30.4. a 7.5 a úterý 1. a 8. 5. v našich tělocvičnách Petřiny, Horní Počernice, Hloubětín a Černý Most. Na úterky 1. a 8. května jsou naplánovány speciální tréninky pro všechny skupiny (pásky) v ZŠ Vybíralova na Černém Mostě. Tréninky budou od 17 do 19 hodin.

Sonkaláci a sonkalačky
přihlašte se na květnové soutěže. Informace a odkaz na přihlášky najdete v pravém sloupci po přihlášení vašim účtem.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Objednávka nejpozději do neděle 6. května s platbou v hotovosti!

Jeď na letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Přidáš se i ty? Informace jsou ZDE. Seznam účastníků budeme průběžně doplňovat ZDE. Každopádně neváhej, celkem máme k dispozici necelých 90 míst!

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
21.4. - ANO
28.4. - NE
5.5. - NE
12.5. - NE
19.5. - ?
26.5. - NE

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

! Nabídka videokazet a DVD !

TTT
6. juniorské Mistrovství světa

Ondřej Vrábel, 17.9.2004 – Tento týden jsme skončili s uveřejňováním videí z 6. Mistrovství světa juniorů, které se na konci srpna konalo v Malajsii.
Kompletní sumář zápasů českých reprezentantů a také některých finále bez české účasti si můžete prohlédnout na kazetě či 3 DVD.
Cena videokazety je 250 Kč a cena sady 3 DVD je 300 Kč. Objednávat je možné e-mailem na ondrej.vrabel@taekwondo.cz, případně telefonicky 777-011-692.
Odběr je možný osobně v Praze a nebo na nejbližších svazových závodech. Rovněž je možné domluvit i jiný způsob odběru.



Obsah kazet a DVD je naprosto totožný a je uveden v nasledujícím odstavci.




VHS kazeta:

0:00:00 Úvod

0:00:15 Tul juniorky I. dan, Terumi Minema (JAP) - Edita Morkovcová (CZE)

0:02:52 Tul juniorky I. dan, Edita Morkovcová (CZE) - Jessica Doonan (IRL)

0:05:30 Tul juniorky I. dan, Edita Morkovcová (CZE) - Ri Chol Ok (DPR)

0:07:38 Tul juniorky II. dan, Aneta Merksbauerová (CZE) - Stoupa Maria (HEL)

0:10:01 Tul juniorky II. dan, Sin Yong He (DPR) - Aneta Merksbauerová (CZE)

0:13:23 Tul junioři I. dan, Peter Sarkov (GRN) - Jan Chaloupka (CZE)

0:16:10 Tul junioři I. dan, Khegan Yuriy (KAZ) - Jan Chaloupka (CZE)

0:18:20 Tul tým juniorky, Česká republika (CZE) - DPR Korea (DPR)

0:23:34 Tul tým juniorky, Rusko (RUS) - DPR Korea (DPR) FINÁLE

0:34:57 Tul tým junioři, DPR Korea (DPR) - Česká republika (CZE)

0:41:47 Matsogi juniorky -42kg, Kim Yong Ok (DPR) - Aneta Merksbauerová (CZE)

0:48:50 Matsogi juniorky -48kg, Edita Morkovcová (CZE) - Kassymova Tyntshtyk (KAZ)

0:54:05 Matsogi juniorky -48kg, Kurina Veleriya (RUS) - Edita Morkovcová (CZE)

0:59:12 Matsogi juniorky -53kg, Barbora Sýkorová (CZE) - Chandani Shrestha (NEP)

1:01:56 Matsogi juniorky -53kg, Stephanie Warman (SWE) - Barbora Sýkorová (CZE)

1:04:25 Matsogi juniorky -53kg, Eva Bas (SVN) - Barbora Sýkorová (CZE)

1:06:29 Matsogi juniorky -53kg, Sin Yong He (DPR) - Barbora Sýkorová (CZE) FINÁLE

1:12:42 Matsogi juniorky -60kg, Pavla Jelečková (CZE) - Mariya Chernova (TAJ)

1:17:28 Matsogi juniorky -60kg, Davirova Shahlo (UZB) - Pavla Jelečková (CZE)

1:21:11 Matsogi juniorky -60kg, Davirova Shahlo (UZB) - Agapichvili Ketevan (RUS) FINÁLE

1:28:17 Matsogi juniorky +60kg, Ilona Hambergerová (CZE) - Alison Jaworski (CAN)

1:33:05 Matsogi juniorky +60kg, Emma Jonsson (SWE) - Ilona Hambergerová (CZE)

1:37:21 Matsogi juniorky +60kg, Sa Ok Jin (DPR) - Ilona Hambergerová (CZE)

1:41:47 Matsogi juniorky +60kg, Sa Ok Jin (DPR) - Ahmedova Zarina (UZB) FINÁLE

1:48:05 Matsogi junioři -58kg, Sychev Igor (RUS) - Juraj Hasík (CZE)

1:53:22 Matsogi junioři -58kg, Primoz Zaloznik (SVN) - Paek Kwang Ho (DPR) FINÁLE

2:00:10 Matsogi junioři -63kg, Petr Dufka (CZE) - Dermatopoulos Konstantinos (HEL)

2:06:34 Matsogi junioři -63kg, Kalugin Sergey (RUS) - Ivasiuc Sergiu (MLD)

2:13:04 Matsogi junioři -70kg, Peter Sarkov (GRN) - Radek Košátko (CZE)

2:17:30 Matsogi junioři -70kg, Mostafa Kahalafalla (AUS) - Radek Košátko (CZE)

2:21:34 Matsogi junioři -70kg, Radek Košátko (CZE) - Mun Hyok (DPR)

2:26:38 Matsogi junioři +70kg, Tomáš Matějka (CZE) - Matthew Jones (ENG)

2:29:44 Matsogi tým juniorky, Česká republika (CZE) - Švédsko (SWE)

2:37:24 Matsogi tým juniorky, Rusko (CZE) - Česká republika (CZE)

2:47:11 Matsogi tým juniorky, Korea (DPR) - Rusko (RUS) FINÁLE

2:56:00 Matsogi tým junioři, Česká republika (CZE) - Tádžikistán (TAJ)

3:05:33 Matsogi tým junioři, Turkmenistán (TUR) - Česká republika (CZE)

3:14:00 Matsogi tým junioři, Rusko (RUS) - Česká republika (CZE)

3:18:54 Matsogi tým junioři, Rusko (RUS) - Korea (DPR) FINÁLE

3:26:10 T-ki junioři, Petr Hasík (CZE)

3:27:14 Wirok juniorky, Pavla Jelečková (CZE)

3:27:34 Wirok junioři, Juraj Hasík (CZE)

3:27:54 Hosinsool 1:3, Česká republika (CZE) - Korea (DPR)

3:29:54 Hosinsool 1:3, Malajsie (MAL) - Tádžikistán (TAJ)

3:31:53 Hosinsool 1:3, Korea (DPR) - Uzbekistán (UZB)

3:33:42 Hosinsool 1:3, Korea (DPR) - Tádžikistán (TAJ) FINÁLE

3:35:29 Hosinsool 1:2, Irsko (IRL) - Česká republika (CZE)

3:37:26 Hosinsool 1:2, Malajsie (MAL) - Korea (DPR)

3:39:09 Hosinsool 1:2, Česká republika (CZE) - Korea (DPR)

3:41:51 Hosinsool 1:2, Tádžikistán (TAJ) - Argentina (ARG)

3:42:24 Hosinsool 1:2, Korea (DRP) - Argentina (ARG)





DVD#1

Tul juniorky I. dan

  • Terumi Minema (JAP) - Edita Morkovcová (CZE)

  • Edita Morkovcová (CZE) - Jessica Doonan (IRL)

  • Edita Morkovcová (CZE) - Ri Chol Ok (DPR)




  • Tul juniorky II. dan
  • Aneta Merksbauerová (CZE) - Stoupa Maria (HEL)

  • Sin Yong He (DPR) - Aneta Merksbauerová (CZE)




  • Tul junioři I. dan
  • Peter Sarkov (GRN) - Jan Chaloupka (CZE)

  • Khegan Yuriy (KAZ) - Jan Chaloupka (CZE)




  • Tul tým juniorky
  • Česká republika (CZE) - DPR Korea (DPR)

  • Rusko (RUS) - DPR Korea (DPR) FINÁLE




  • Tul tým junioři
  • DPR Korea (DPR) - Česká republika (CZE)




  • Matsogi juniorky -42kg
  • Kim Yong Ok (DPR) - Aneta Merksbauerová (CZE)




  • Matsogi juniorky -48kg
  • Edita Morkovcová (CZE) - Kassymova Tyntshtyk (KAZ)

  • Kurina Veleriya (RUS) - Edita Morkovcová (CZE)




  • Matsogi juniorky -53kg
  • Barbora Sýkorová (CZE) - Chandani Shrestha (NEP)

  • Stephanie Warman (SWE) - Barbora Sýkorová (CZE)

  • Eva Bas (SVN) - Barbora Sýkorová (CZE)

  • Sin Yong He (DPR) - Barbora Sýkorová (CZE) FINÁLE






  • DVD#2

    Matsogi juniorky -60kg

  • Pavla Jelečková (CZE) - Mariya Chernova (TAJ)

  • Davirova Shahlo (UZB) - Pavla Jelečková (CZE)

  • Davirova Shahlo (UZB) - Agapichvili Ketevan (RUS) FINÁLE




  • Matsogi juniorky +60kg
  • Ilona Hambergerová (CZE) - Alison Jaworski (CAN)

  • Emma Jonsson (SWE) - Ilona Hambergerová (CZE)

  • Sa Ok Jin (DPR) - Ilona Hambergerová (CZE)

  • Sa Ok Jin (DPR) - Ahmedova Zarina (UZB) FINÁLE




  • Matsogi junioři -58kg
  • Sychev Igor (RUS) - Juraj Hasík (CZE)

  • Primoz Zaloznik (SVN) - Paek Kwang Ho (DPR) FINÁLE




  • Matsogi junioři -63kg
  • Petr Dufka (CZE) - Dermatopoulos Konstantinos (HEL)

  • Kalugin Sergey (RUS) - Ivasiuc Sergiu (MLD)




  • Matsogi junioři -70kg
  • Peter Sarkov (GRN) - Radek Košátko (CZE)

  • Mostafa Kahalafalla (AUS) - Radek Košátko (CZE)

  • Radek Košátko (CZE) - Mun Hyok (DPR)




  • Matsogi junioři +70kg
  • Tomáš Matějka (CZE) - Matthew Jones (ENG)







  • DVD#3

    Hosinsool 1:2

  • Irsko (IRL) - Česká republika (CZE)

  • Malajsie (MAL) - Korea (DPR)

  • Česká republika (CZE) - Korea (DPR)

  • Tádžikistán (TAJ) - Argentina (ARG)

  • Korea (DRP) - Argentina (ARG)




  • Hosinsool 1:3
  • Česká republika (CZE) - Korea (DPR)

  • Malajsie (MAL) - Tádžikistán (TAJ)

  • Korea (DPR) - Uzbekistán (UZB)

  • Korea (DPR) - Tádžikistán (TAJ) FINÁLE




  • T-ki junioři
  • Petr Hasík (CZE)




  • Wirok juniorky
  • Pavla Jelečková (CZE)




  • Wirok junioři
  • Juraj Hasík (CZE)




  • Matsogi tým juniorky
  • Česká republika (CZE) - Tádžikistán (TAJ)

  • Turkmenistán (TUR) - Česká republika (CZE)

  • Rusko (RUS) - Česká republika (CZE)

  • Rusko (RUS) - Korea (DPR) FINÁLE




  • Matsogi tým junioři
  • Česká republika (CZE) - Švédsko (SWE)

  • Rusko (CZE) - Česká republika (CZE)

  • Korea (DPR) - Rusko (RUS) FINÁLE




  • 20 let Sonkalu 1998-2018

    Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


    přihlášení
    Jméno
    Heslo

    Trvale přihlásit
    Registrace   Zapomenuté heslo
    minidiskuze

    přidat příspěvek:

    anketa
    Co očekáváte od Čertovského poháru?
    Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(86)
    Chci medaili, ale ne z uhlí!(42)
    Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(47)
    Doufám, že v ringu nepotkám čerty(41)
    Snad nepotkám čerty po závodech!(32)
    Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
    Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
    Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
    sonkal@taekwondo.cz
    img