czech english Na webu naleznete 107 408 fotek a 607 videí.
kalendář
září 18
po
út
st
čt
so
ne
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
krátké zprávy

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové platí příspěvky no nový školní rok do 30. září. Je možno hradit pololetně = 1700 Kč a nebo na celý školní rok 3200 Kč. Platby je možné vyřídit na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Velikost souprav řešte vyzkoušením od ostatních majitelů! Objednávka nejpozději do neděle 14. října s platbou v hotovosti!

Závodní tréninky
Od pátku 14. září jsou obnoveny tréninky závodního týmu na Černém Mostě. Pravidelně každý pátek od 17 do 19 hodin (s výjimkou závodních víkendů či soustředění). Vylepši svoje techniky, dovednosti a kondici!

Nábor nových členů
Na začátku školního roku pořádáme nábor nových členů ve všech skupinách. Více informací se můžete dozvědět ZDE. Od 10. září otevíráme novou dětskou skupinu na Černém Mostě (tréninky 16:00 až 17:00) každé pondělí. Určeno pro děti ve věku 4-6 let!

Příprava na Mistrovství ČR
Zveme vás na podzimní oddílové soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně. Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE.

2. STM
Závodníci od zeleného pásku výše mají možnost se přihlašovat na 2. setkání STM v Nymburce. Přihláška v oddílové sekci.

Sobotní tréninky
Přehled sobotních tréninků v září:
- 22.9. - ANO
- 29.9. - ANO

GDPR směrnice
Závazná směrnice pro všechny členy o ochraně osobních údajů a nakládání s nimi v Sonkalu.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

10 zlatých medailí na 15 závodníků

TTT
  35
II. Oblastní soutěž regionu Praha


Ondřej Vrábel, 15.12.2004 – V sobotu 11. 12. 2004 jsme se zúčastnili 2. kola oblestní soutěže Prahy 2004 pořádaného školou Hosin sool na ZŠ Campanus. Na závodech se sešlo 122 závodníků (15 ze Sonkalu) z 9 škol. Celkově jsme se umístili na 2. místě (10 zlatých medailí). Nejúspěšnějším žákem se stal Honza Konár. Pokud uvažujeme i první kolo, tak jsme skončili 3. (22 zlatých medailí). To nám ale počáteční radost určitě nezkazí. Třeba i proto, že nejúspěšnějším žákem se stal opět Honza Konár a nejúspěšnějším juniorem A Píďa Zavadil.Kdo však uspěl? Myslíte si, že jenom my, co jsme tam byli? Určitě ne! Tento výsledek je zásluhou všech členů Sonkalu – trenérů, závodníků i nezávodníků, černých, ale i bílých pásků, zkrátka všech, kteří mají chuť něco se naučit a vší silou se snaží zlepšovat. (To je sice obecně známá věc, ale občas neškodí si ji připomenout.)

A teď něco k samotným závodům: Soutěž proběhla 4 dny po zkouškách na technické stupně, a tak někteří z nás poprvé stanuli v ringu při matsogi, nebo jiní (třeba já) překvapeně hleděli na rozhodčí, kteří po nich chtěli například twimyo tora yop chagi. Alespoň se to stalo zpestřením poměrně pomalu ubíhajících závodů. Nevím, kdo to říkal, ale údajně jsme v do boku strávili 10 hodin. Na druhou stranu pozitivní bylo občerstvení zdarma pro všechny účastníky. A jídla bylo dost (i pro Mílu). Co víc byste chtěli za 100 korun startovného? Možná by se za tu cenu hodil ještě nějaký nevšední zážitek. Ten se přihodil Ivě Hřebačkové po skončení závodů v šatně. Víc se ode mě ale nedozvíte, ale klidně se jí běžte zeptat, o co šlo.Na závěr můžete nahlédnout do výsledkové listiny, ale v podstatě jde o pár nudných čísel. Mě osobně příliš nevzrušuje, ale třeba v ní naleznete zalíbení. Výsledky našich závodniků jsou v sekci úspěchyNejúspěšnější školy Mistrovství Prahy 2004:

1. místo Hosin sool (27 zlatých medailí)

2. místo Hwa-Rang (24 zlatých medailí)

3. místo Sonkal (22 zlatých medailí)Všem přeji příjemné Vánoce s pokojem v srdci.

Godzila


Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(31)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(22)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img