czech english Na webu naleznete 107 435 fotek a 607 videí.
kalendář
říjen 18
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
krátké zprávy

Příprava na Mistrovství ČR
Cena pro opozdilce je nyní 2500 Kč za celé podzimní soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně (ale i další soutěže). Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE. Seznam potvrzených účastníků.

Sobotní tréninky
20. října - ANO
27. října - NE (soustředění)
3. listopadu - NE
10. listopadu - NE

Závodní tréninky
19. října - ANO
26. října - NE (soustředění)
2. listopadu - ANO
9. listopadu - NE

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové, kteří nemají uhrazené oddílové příspěvky na září až leden uhradí 1900 Kč. Noví členové platí 1700 Kč a v případě dětské skupiny (4-6 let) na Černém Mostě 1000 Kč. Platby je možné poukázat na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.
Poznámka - po 1.10. není již možná úhrada příspěvků na celý rok, pouze pololetní platby!

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

TTT
Závěrečná zpráva za rok 2002

Ondřej Vrábel, 4.2.20031. Sportovní úspěchy:

Stejně jako v předchozích letech se i v roce 2002 členové našeho oddílu zúčastnili mnoha soutěží, které pořádal Český svaz Taekwon-do ITF. Na mezinárodním poli nás reprezentovali čtyři naši zástupci v národním týmu ČR– Tomáš Bobek a Hoang Quang Huy v seniorských kategoriích, Barbora Sýkorová a Linda Deutschová pak v kategoriích juniorských. Jmenovaní se s národním týmem zúčastnili Otevřeného mistrovství Slovinska (Slovenia Open), Otevřeného mistrovství Německa (Germany Open), Mezinárodního utkání v Polsku, Mistrovství Evropy a Juniorského Mistrovství světa.Mezi nejvýznamnější úspěchy řadíme především:

 • 1. místo ve speciálních technikách a 3. místo ve sportovním boji Barbory Sýkorové na 6. Juniorském mistrovství světa

 • 2. místo ve speciálních technikách a 3. místo ve sportovním boji Barbory Sýkorové na 8. Juniorském mistrovství Evropy

 • medailová umístění Tomáše Bobka jako člena týmu seniorů na Mistrovství Evropy seniorů

 • 1. místo ve sportovním boji a 2. místo v technických sestavách Lindy Deutschové na Otevřeném mistrovství Německa

 • 1. místo ve sportovním boji Hoang Huye na Otevřeném mistrovství Německa

 • druhý titul Absolutní mistryně ČR Lindy Deutschové

 • titul Absolutního mistra ČR Tomáše Bobka • V celkovém hodnocení oddílů jsme se umístili na 5. místě (2001 - 6. místo) a směle můžeme říci, že patříme mezi republikovou špičku.  Oproti roku 2001 jsme se zúčastnili menšího počtu závodů (13), přesto jsme na soutěžích všech typů (oblastní, územní, republikové, mezinárodní a mistrovství Evropy či světa) vybojovali četná medailová umístění. V jednotlivých věkových skupinách jsou naše statistiky za celý uplynulý rok následující:

 • žáci 32 – 20 – 25 (zlaté, stříbrné, bronzové)

 • junioři 20 – 26 24

 • senioři 12 – 11 –15

 • STM týmy 0 – 2 – 4 • V letošním roce máme v plánu, stejně jako v předchozích letech, zúčastňovat se všech soutěží pořádaných Českým svazem Taekwon-do ITF. Naši závodníci v národním týmu i v letošním roce zasáhnou do Otevřeného mistrovství Německa, Mistrovství Evropy juniorů a seniorů a Mistrovství světa seniorů.  V roce 2002 jsme rovněž pokračovali v nákupu tréninkového vybavení, a to zakoupením dvou stojanů pro silové přerážení (wirok) a příslušných desek. Jeden stojan vždy vozíme s sebou na oddílová soustředění kde je hojně využíván při individuálním tréninku.  2. Soustředění:

  Jarní a podzimní soustředění (tradičně čtvrtek odpoledne až neděle večer) proběhlo v nám dobře známém Frýdštejně). Do programu podzimního soustředění jsme zařadili výlet do nedalekého Aquaparku v Liberci. Tento atraktivní doplněk byl všemi účastníky bouřlivě přijat. Pro letní se nám podařilo najít novou lokalitu penzión Radvanice (nedaleko Adršpašsko-teplických skal). Během 10ti dnů jsme podle počasí a zaměření tréninkových jednotek využívali tělocvičnu místní základní školy a nebo přírodních tréninkových podmínek. Na soustředění jezdí v průměru cca 50 taekwondistů ve věkovém rozpětí od 7mi do 32 let.

  V letošním roce máme opětovně v plánu dvě soustředění víkendová a jedno dlouhodobé. V dubnu, o Velikonocích, je v plánu 5ti denní soustředění, opět v Radvanicích. V druhé polovině srpna pak pojedeme jen „přes kopec“ do Malých Svatoňovic na letní 12-ti denní soustředění. V souvislosti s letním soustředěním nabídneme na našich internetových stránkách menší novinku – přihlášení se po internetu s platbou bankovním převodem. Přihláška bude k dispozici v průběhu března. Termín podzimního soustředění budeme plánovat až na základě plánu sportovních akcí pro druhou polovinu roku.
  3. Web:

  Pro sumarizaci statistik našeho serveru (sonkal.taekwondo.cz) již delší dobu využíváme služby NAVRCHOLU, která nám poskytuje velmi dobrý přehled o návštěvnosti. Během uplynulého roku opakovaně překonal náš internetový server rekord v počtu shlédnutých stran za jeden den, nejdříve po skončení Mistrovství Evropy to bylo přes 5000 stran, v září pak zdánlivě nepřekonatelných 11.000 a nakonec se rekord zastavil 12. prosince (po zveřejnění fotografií z 6. Juniorského mistrovství světa) na 13.961 stranách. Zde jsou fakta detailně:

 • max. počet shlédnutých stránek za 24 hodin 13.961 (12. prosince)

 • max. počet shlédnutých stránek za měsíc 116.134 (záři)

 • celkový počet shlédnutých stránek za rok 504.996 (v roce 2001 „pouze“ 85.777)

 • v hodnocení sportovních serverů jsme obsadili skvělé 62. místo

 • 1. místo nám patří mezi servery s tématikou bojových umění a sportů • Za těmito skvělými hodnotami stojí především propracovanost našich stránek s velmi bohatou fotogalerií ve, které lze v současné době najít přes 5500 fotek a rovněž přes 80 videí s tématikou Taekwon-do a bojových umění.  Ve druhé polovině roku jsme na náš server uvedli novinku z naší produkce – kompletně popsané sestavy od Saju Jirugi do Ge-Baek včetně fotografií, které lze pohodlně procházet a prohlížet ze čtyř různých pohledů. V letošním roce bychom rádi do výukové sekce doplnili sestavy Eui-Am, Choong-Jang a Juche. Dále pak videa od Saju Jirugi do Juche, fotografie jednotlivých kopů, postojů, úderových a blokovacích ploch a plno dalších zajímavostí. Jako samozřejmost bychom vám rádi v letošním roce rovněž nabídli fotografie a videa z Mistrovství Evropy v chorvatské Rijece a z Mistrovství světa seniorů ve Varšavě, rovněž nebudou chybět fotografie ze soutěží, které bude pořádat Český svaz Taekwon-do ITF.  4. Ostatní:

  V loňském roce nedošlo v našem oddíle k nárůstu počtu černých pásků, ale Pavel Bareš úspěšně vykonal zkoušku na II. Dan. Na začátku roku 2003 cvičí v Sonkalu tři držitele II. Danu a 4 I. danu. Aktuálně mají dva naši členové podánu žádost o zkoušky na I. dan (Linda Deutschová a Martin Svitek). Věříme, že v průběhu tohoto roku několik dalších kandidátů ještě přibyde.


  Nábor nových členů
  Za finanční podpory Hlavního města Prahy

  Magistrát

  Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

  Ministerstvo

  Za finanční podpory Městské části Praha 14

  Městská

  přihlášení
  Jméno
  Heslo

  Trvale přihlásit
  Registrace   Zapomenuté heslo
  minidiskuze

  přidat příspěvek:

  anketa
  Chcete mít vánoční exhibici v
  Divadle Horní Počernice?(39)
  Telocvičně ZŠ Vybíralova?(31)
  Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
  Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
  Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
  sonkal@taekwondo.cz
  img