czech english Na webu naleznete 104 643 fotek a 603 videí.
kalendář
duben 18
po
út
st
čt
so
ne
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
krátké zprávy

Květnové státní svátky
Pravidelné tréninky nebudou v pondělí 30.4. a 7.5 a úterý 1. a 8. 5. v našich tělocvičnách Petřiny, Horní Počernice, Hloubětín a Černý Most. Na úterky 1. a 8. května jsou naplánovány speciální tréninky pro všechny skupiny (pásky) v ZŠ Vybíralova na Černém Mostě. Tréninky budou od 17 do 19 hodin.

Sonkaláci a sonkalačky
přihlašte se na květnové soutěže. Informace a odkaz na přihlášky najdete v pravém sloupci po přihlášení vašim účtem.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Objednávka nejpozději do neděle 6. května s platbou v hotovosti!

Jeď na letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Přidáš se i ty? Informace jsou ZDE. Seznam účastníků budeme průběžně doplňovat ZDE. Každopádně neváhej, celkem máme k dispozici necelých 90 míst!

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
21.4. - ANO
28.4. - NE
5.5. - NE
12.5. - NE
19.5. - ?
26.5. - NE

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

6 zlatých medailí

TTT
  89
I. Republikové setkání STM


Ondřej Vrábel, 23.5.2005 – Uplynulou sobotu se v Třeboni uskutečnilo první letošní setkání členů Středisek Talentované Mládeže. Při tomto setkání mohli mladí talenti porovnat svoji výkonnost při závodních kláních s ostatními taekwondisty. Náš oddíl byl zastoupen 15-ti závodníky, kteří tvořili dva týmy.Registrace a vážení se jako vždy uskutečnili v pátek. Samotná soutěž se rozběhla v sobotu ráno, byť s cca 30 minutovým zdržením kvůli nepřipravené soutěžní ploše.

Naše tradičně silná disciplína neselhala ani tentokrát a přestože se nám mnoho závodníků srovnalo do dvou tulových kategorií, naše medailové zisky byly více než uspokojivé - 1. mista Pavla Zavadila, Moniky Junové a Filipa Olejníka. Další tři zlaté medaile jsme přidali ve speciálních technikách - opět Pavel Zavadil a Monika Junová + tým chlapců.V matsogi se nám podařilo získat sice jen stříbrné a bronzové medaile, ale i to je úspěch - Petr Kolařík (2.), Monika Junová (3.) a Lukáš Legner (rovněž 3.). Kompletní výsledky si můžete prohlédnout v sekci ÚSPĚCHY.V naší výpravě byli i dva úplní nováčci na závodních kolbištích, ale přesto si nevedli vůbec špatně. Filip Olejník jak jsme již uvedli vyhrál v kategorii žáků 8.-7. kup a Veronika Holečková skončila na 3. místě. V dalším soutěžení oběma přejeme hodně zdaru a věříme, že tato soutěž pro ně bude velkou motivací a odrazovým můstkem do budoucna.Na závěř soutěže byli vyhlášení nejúspěšnější závodníci tohoto setkání - Pavel Zavadil se stal nej juniorem a Monika Junová nej žákyní - GRATULUJEME !!! Naše středisko skončilo celkově na 2. místě.Dalším soutěžním klání bude pro členy našeho oddílu 15. června soutěž pod názvem Sonkal Cup, která se uskuteční ve sportovní hale Základní školy Petřiny Jih. Na podzím čeká naše závodníky postupně oblastní soutěž, Mistrovství Čech, Mistrovství ČR a na konec listopadu rovněž 2. celorepublikové setkání STM.Ve videogalerii najdete video se záznamem semi-finále juniorů 2. kup a vyšší.

Mohlo by Vás také zajímat:
Semi-finále obrazem
20 let Sonkalu 1998-2018

Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(86)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(43)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(47)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(41)
Snad nepotkám čerty po závodech!(32)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img