czech english Na webu naleznete 107 408 fotek a 607 videí.
kalendář
září 18
po
út
st
čt
so
ne
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
krátké zprávy

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové platí příspěvky no nový školní rok do 30. září. Je možno hradit pololetně = 1700 Kč a nebo na celý školní rok 3200 Kč. Platby je možné vyřídit na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Velikost souprav řešte vyzkoušením od ostatních majitelů! Objednávka nejpozději do neděle 14. října s platbou v hotovosti!

Závodní tréninky
Od pátku 14. září jsou obnoveny tréninky závodního týmu na Černém Mostě. Pravidelně každý pátek od 17 do 19 hodin (s výjimkou závodních víkendů či soustředění). Vylepši svoje techniky, dovednosti a kondici!

Nábor nových členů
Na začátku školního roku pořádáme nábor nových členů ve všech skupinách. Více informací se můžete dozvědět ZDE. Od 10. září otevíráme novou dětskou skupinu na Černém Mostě (tréninky 16:00 až 17:00) každé pondělí. Určeno pro děti ve věku 4-6 let!

Příprava na Mistrovství ČR
Zveme vás na podzimní oddílové soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně. Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE.

2. STM
Závodníci od zeleného pásku výše mají možnost se přihlašovat na 2. setkání STM v Nymburce. Přihláška v oddílové sekci.

Sobotní tréninky
Přehled sobotních tréninků v září:
- 22.9. - ANO
- 29.9. - ANO

GDPR směrnice
Závazná směrnice pro všechny členy o ochraně osobních údajů a nakládání s nimi v Sonkalu.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

60 let Taekwon-do

TTT
  6   100
Galavečer Taekwon-Do
Ondřej Vrábel, 16.12.2015 – Píše se rok 2015 a je tomu krásných, kulatých šedesát let, kdy nám pan generál Choi Hong Hi představil korejské umění sebeobrany Taekwon-do. Umění, které obohacuje život několika sta tisícům lidí po celém světě si zaslouží svůj obdiv a právě při této příležitosti se konal Galavečer Taekwon-do v Brně. V prostorách krásné, prosvětlené haly Campus připravili Ondřej Vrábel spolu s Liborem Macháněm pro příznivce tohoto bojového umění velmi zajímavou podívanou. Uprostřed haly byl připravený ring s tématickou šedesátkou uprostřed, nechyběla ani světla, kamery, hudební dobarvení, prostě show jak se patří. Hlavními aktéry tohoto večera byla česká národní reprezentace, kdy na začátek uvítala diváky při ztlumených světlech základní sestavou Chon-ji. Po té přišly na řadu vybrané exhibiční zápasy v tulech a matsogi. Pro vítěze každé kategorie byl připraven zbrusu nový, zlatý pohár, ale ani poražený neodešel s prázdnou – i pro něj byl připraven pohár tentokráte stříbrný. Většina zápasů byla nominována dle výsledků z letošního mistrovství České republiky a tak bylo k vidění mnoho zajímavých a napínavých zápasů.

Dále diváci mohli vidět sílu přeráženích technik, obratnost ve speciálních přeráženích technikách, netradiční mobum matsogi a divácky velmi zajímavou sebeobranu proti třem útočníkům v podání juniorských chlapců. Na každém správném galavečeru nesmí chybět poděkování významným osobnostem – ani tady tomu nebylo jinak. Za rozvoj taekwonda v České republice byli slavnostně dekorováni Velmistr Hwang Ho-yong, Miroslav Galbač a Petr Vácha. Jim a samozřejmě spoustě dalším trenérům patří obrovský dík za to, že předávají své zkušenosti dál a můžeme tak rozvíjet naše schopnosti a dovednosti. Můžeme se potkávat se spoustou zajímavých lidí a učit se od nich, můžeme na sobě pracovat. Já osobně přeji Taekwon-du aby tu bylo s námi ještě mnoho a mnoho let, protože díky němu je můj život daleko bohatší, a i když se nějakým způsobem Taekwon-do vyvíjí, jde jen o to, nepokazit myšlenku kterou nám zde generál zanechal a budovat to správné Taekwon-do pro generace po nás.

Výsledky jednotlivých exhibičních zápasů (vítězové jsou zvýrazněni):
Sestavy
Jana Kovářová (Sonkal) – Linda Novohradská Deutschová (Club Brno)
Tomáš Vodička (Sonkal) - Munkhtaivan Munkhbaatar (GBHS)

Sportovní boj
Dominik Sluka (Velešín) – Jiří Kulhánek (Won-Hyo)
Jiří Novák (Sonkal) – David Chlebek (TKD Frýdek-Místek)
Tomáš Vodička (Sonkal) – Jan Radina (Silla)
Michal Vavrinec (Silla) – Jan Vrchovecký (Opava)
Nábor do našich skupin probíhá po celý rok, jak pro děti a mládež, tak dospělé. Učíme bojové umění v jeho moderní formě - pro sport, sebeobranu, kondici i rozvoj osobnosti. Informace k náboru zde
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(31)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(22)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img