czech english Na webu naleznete 107 435 fotek a 607 videí.
kalendář
říjen 18
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
krátké zprávy

Příprava na Mistrovství ČR
Cena pro opozdilce je nyní 2500 Kč za celé podzimní soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně (ale i další soutěže). Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE. Seznam potvrzených účastníků.

Sobotní tréninky
20. října - ANO
27. října - NE (soustředění)
3. listopadu - NE
10. listopadu - NE

Závodní tréninky
19. října - ANO
26. října - NE (soustředění)
2. listopadu - ANO
9. listopadu - NE

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové, kteří nemají uhrazené oddílové příspěvky na září až leden uhradí 1900 Kč. Noví členové platí 1700 Kč a v případě dětské skupiny (4-6 let) na Černém Mostě 1000 Kč. Platby je možné poukázat na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.
Poznámka - po 1.10. není již možná úhrada příspěvků na celý rok, pouze pololetní platby!

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Cenné kovy těžíme i na Slovensku

TTT
  194
Nitra Cup ( propozice a přihláška )
Tomáš Vodička, 1.5.2014 – Dne 26.4. se sonkalácká výprava vydala na závody, které se konaly na Slovensku. První parta vyrazila už ráno, protože se chtěla trochu projít a podívat se na zajímavá zdejší místa. Z fotek, které jsem si prohlížel to vypadá, že navštívili slovenské doly v Banské Štiavnici. Druhá parta, respektive já, Jirka Novák a Jirka Novák st. jsme vyrazili až lehce po třetí odpoledne ze školních a studijních důvodů. Na registraci jsme se všichni včas dostavili. Po vážení první parta večeřela v Mc´Donaldu a já s Jirkama jsme na pokoji baštili tousty a dobroty od paní Novákové.

Druhý den v sobotu jsme si museli trochu přivstat kvůli brzkému odjezdu. Už v osm hodin jsme měli být v hale. Na těchto závodech byla možnost startovat ve vyšších technických i váhových kategoriích, a tak toho téměř všichni naši závodníci využili.

Po zahájení už netrpělivě čekali na svoje starty naše nejmenší želízka v ohni. Dopoledne se začalo technickými sestavami, ve kterých si velmi dobře vedli a zlato vybojovali žáci Ondra Faltin, Aleš Charvát, Lenka Hrstková, Honza Veškrna, dále junioři Jirka Novák, Michal Matouš, Vendy Benediktová, Franta Sakař a mezi seniory zlato vyhráli Jirka Faltýn a Tomáš Vodička.

Odpoledne už byla většina závodníku oblečena v chráničích a netrpělivě už čekali na svůj zápas. Přes urputnost a velkou snahu zlato pro naše barvy jsem vybojoval jen já.

Celkově se náš oddíl, díky všem závodníkům umístil na úžasném 1. místě. Všichni naši závodníci podali kvalitní výkony. Některé výkony byly horší, jiné lepší, přesto věřím, že se závody všem líbili a odvezli si vzácné zkušenosti, které se bez soutěžení a snažení jen tak nezískají.

Svůj cíl jsem si na závodech splnil. Odvezl jsem si zkušenosti, pro které jsem si přijel. Pohár, který jsem nakonec vyhrál, už byla jenom odměna za snažení. Všem sonkalákům gratuluji k medailím a přeji hodně síly v dalším snažení.

Výsledky Nitra Cupu 2014
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(39)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(31)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img