czech english Na webu naleznete 104 643 fotek a 603 videí.
kalendář
duben 18
po
út
st
čt
so
ne
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
krátké zprávy

Květnové státní svátky
Pravidelné tréninky nebudou v pondělí 30.4. a 7.5 a úterý 1. a 8. 5. v našich tělocvičnách Petřiny, Horní Počernice, Hloubětín a Černý Most. Na úterky 1. a 8. května jsou naplánovány speciální tréninky pro všechny skupiny (pásky) v ZŠ Vybíralova na Černém Mostě. Tréninky budou od 17 do 19 hodin.

Sonkaláci a sonkalačky
přihlašte se na květnové soutěže. Informace a odkaz na přihlášky najdete v pravém sloupci po přihlášení vašim účtem.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Objednávka nejpozději do neděle 6. května s platbou v hotovosti!

Jeď na letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Přidáš se i ty? Informace jsou ZDE. Seznam účastníků budeme průběžně doplňovat ZDE. Každopádně neváhej, celkem máme k dispozici necelých 90 míst!

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
21.4. - ANO
28.4. - NE
5.5. - NE
12.5. - NE
19.5. - ?
26.5. - NE

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Česká reprezentace Taekwon-do ITF odjíždí na šampionát

TTT
7. juniorské a 2. veteránské Mistrovství světa


Ondřej Vrábel, 18.7.2006 – Letošní rok si pro nejlepší závodníky z České republiky nachystal jednu zvláštnost v pořadí vrcholných soutěžích. V předchozích letech bývalo zvykem, že v daném roce se nejprve v dubnu či květnu uskuteční Mistrovství Evropy a po té až Mistrovství světa (většinou červenec až srpen). Tentokrát je tomu však obráceně a tak na české reprezentanty čeká nejprve Mistrovství světa juniorů (7.) a současně 2. Mistrovství světa veteránů (nad 40 let). Hostitelskou zemí je tentokrát Bulharsko, kde se již v roce 2004 uskutečnil evropský šampionát. V hlavním městě Sofii se tak od 26. do 30. července uskuteční klání světového charakteru. Junioři budou soutěžit v technických sestavách, sportovním boji a speciálních technikách, a to jak v soutěži jednotlivců tak i týmů. Disciplínou, která je na rozmezí jednotlivců a týmů, je sebeobrana ve variantách 1 děvče proti 2 chlapcům a 1 chlapec proti 3 útočníkům. Veteráni soutěží opět v technických sestavách a sportovním boji, dále v silovém přerážení a sebeobraně.

Dle posledních informací na internetových stránkách Mistrovství zajistili organizátoři exhibici korejského demo týmu, který vystupoval například v Jižní Koreji, na Mistrovství světa seniorů v Řecku v roce 2004 a nebo v Norsku. Zahajovací ceremoniál tak bude mít jistě výbornou kvalitu a atmosféru. Vše vám přiblížíme fotografiemi a video záznamem.Odjezd české výpravy je rozdělen do dvou částí - v sobotu 22. července odlétá do dějiště šamionátu výprava tří mezinárodních rozhodčích, jedním z nich je člen našeho oddílu Ondřej Vrábel. Rozhodčí se budou účastnit speciálního semináře zaměřeného na změny v nových pravidlech Taekwon-do ITF. Hlavní část výpravy odjíždí v ponděli 24. července autobusem a příjezd je plánován na následující den.Sonkal bude mít své zastoupení i mezi závodníky - Lindou Deutschovou je nominována do technických sestav juniorek I. dan, speciálních technik a sebeobraně. V technických sestavách a speciálních technikách nastoupí i jako členka týmu.Během samotného šampionátu vám budeme přinášet průběžné výsledky českých závodníků a po návratu doufejme i pěknou hromadu fotografií a nějaké to video.Na závěr bychom rádi popřáli Lindě a celé české výpravě mnoho úspěchů a šťastnou cestu !

20 let Sonkalu 1998-2018

Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(86)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(43)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(47)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(41)
Snad nepotkám čerty po závodech!(32)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img