czech english Na webu naleznete 104 643 fotek a 603 videí.
kalendář
duben 18
po
út
st
čt
so
ne
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
krátké zprávy

Květnové státní svátky
Pravidelné tréninky nebudou v pondělí 30.4. a 7.5 a úterý 1. a 8. 5. v našich tělocvičnách Petřiny, Horní Počernice, Hloubětín a Černý Most. Na úterky 1. a 8. května jsou naplánovány speciální tréninky pro všechny skupiny (pásky) v ZŠ Vybíralova na Černém Mostě. Tréninky budou od 17 do 19 hodin.

Sonkaláci a sonkalačky
přihlašte se na květnové soutěže. Informace a odkaz na přihlášky najdete v pravém sloupci po přihlášení vašim účtem.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Objednávka nejpozději do neděle 6. května s platbou v hotovosti!

Jeď na letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Přidáš se i ty? Informace jsou ZDE. Seznam účastníků budeme průběžně doplňovat ZDE. Každopádně neváhej, celkem máme k dispozici necelých 90 míst!

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
21.4. - ANO
28.4. - NE
5.5. - NE
12.5. - NE
19.5. - ?
26.5. - NE

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Co vás čeká a co vás nemine?!?

TTT
Vánoční exhibice Taekwon-Do (19-20.30)
Ondřej Vrábel, 15.12.2016 – Týden nás děli od traiční vánoční exhibice taekwonda na Černém Mostě. Budeme bilancovat, balancovat, hodnotit, oceňovat a také přispívat na dobrou věc.

Přesný plán exhibice budeme dávat dohromady v příštím týdnu, ale určitě se můžete těšit na vítěznou týmovou sestavu seniorského týmu z Mistrovství České republiky. Partu agresivní klaunů i sonkalácké Kosmo, tedy obě zlaté scénky v disciplíně sebeobrana.
Přidáme sestavy, nižší pásky předvedou krokové matsogi, vyšší zase volný a polovolný boj, nezapomeneme sebeobran a pochopitelně budeme transformovat spoustu dřevěných desek na třísky do kamen. Předem si pořádně promněte oči, abyste stíhali sledovat velkou porci silového přerážení a speciálních technik. V tomhle se musíme ukázat, protože máme mistry Evropy, mistry a více mistry světa :)

Závěr obstará sumarizační sestřih celého našeho roku, který pro vás připravuje Jirka Huml. Před tím dojde na ocenění našich nejúspěšnějších závodníků a nezapomeneme vytáhnout jednoho člena za příkladný přístup k tréninku. Napovíme, že se bude jednat o člena rodu ženského ;)

V průběhu celého večera budete moci s námi přispět na dobrou věc - každý rok částku posíláme na pomůcky a léky pro zdravotně postižené děti, abychom jim pomohli lépe snášet těžký životní osud. Rozbijte prasátka, vyprázdněte kapsy a otevřete svá srdce. Odměnou pro vás bude nejen vánoční pečivo s taekwondo tématikou, ale především dobrý pocit u srdce. Ne nadarmo je jednou ze zásad budování mírovějšího světa a dobrými skutky tomu společně pomáháme.
V loňském roce jsme společně vybrali 5.785 Kč, vybereme letos víc?

Abychom měli co nabídnout tak bych rád oslovil všechny taekwondistky, taekwondisty, jejich maminky, babičky, tetičky, sestřičky, aby si našli v předvánočním čase pár minut a připravili nějaké zajímavé vánoční pečivo/cukroví. Když bude s tkd tématikou, resp. námětem, tak to bude bonus. Limit je max. 20ks ;)

Já a celý Sonkal se s Vámi těšíme na viděnou ve čtvrtek 22. prosince v 19:00 (tělocvična ZŠ Vybíralova, Praha 9 - Černý Most).

Ondřej Vrábel
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
20 let Sonkalu 1998-2018

Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(86)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(43)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(47)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(41)
Snad nepotkám čerty po závodech!(32)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img