czech english Na webu naleznete 107 408 fotek a 607 videí.
kalendář
září 18
po
út
st
čt
so
ne
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
krátké zprávy

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové platí příspěvky no nový školní rok do 30. září. Je možno hradit pololetně = 1700 Kč a nebo na celý školní rok 3200 Kč. Platby je možné vyřídit na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Velikost souprav řešte vyzkoušením od ostatních majitelů! Objednávka nejpozději do neděle 14. října s platbou v hotovosti!

Závodní tréninky
Od pátku 14. září jsou obnoveny tréninky závodního týmu na Černém Mostě. Pravidelně každý pátek od 17 do 19 hodin (s výjimkou závodních víkendů či soustředění). Vylepši svoje techniky, dovednosti a kondici!

Nábor nových členů
Na začátku školního roku pořádáme nábor nových členů ve všech skupinách. Více informací se můžete dozvědět ZDE. Od 10. září otevíráme novou dětskou skupinu na Černém Mostě (tréninky 16:00 až 17:00) každé pondělí. Určeno pro děti ve věku 4-6 let!

Příprava na Mistrovství ČR
Zveme vás na podzimní oddílové soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně. Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE.

2. STM
Závodníci od zeleného pásku výše mají možnost se přihlašovat na 2. setkání STM v Nymburce. Přihláška v oddílové sekci.

Sobotní tréninky
Přehled sobotních tréninků v září:
- 22.9. - ANO
- 29.9. - ANO

GDPR směrnice
Závazná směrnice pro všechny členy o ochraně osobních údajů a nakládání s nimi v Sonkalu.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Druhá slovinská mise

TTT
  165
Lublana Open
Jan Veškrna, 19.8.2018V době od 18.-20. května se devět odvážných bojovníků a jedna odvážná řidička vydalo do Slovinské Lublaně na soutěž Ljubljana Open 2018.

V pátek v 9 hodin vyrazila naše sonkalácká výprava do hlavního města Slovinska. Naše výprava byla rozdělena na dvě skupiny. Skupinu A tvořil Jirka Novák, Kristýna Balcarová, Martin Schwáb, Edita Zelinková a řidič Jirka Faltin. Skupina B ve složení Ondra Faltin, Honza Veškrna, Aneta Zelinková, Lenka Hrstková jela ve voze řízeném Petrou Veškrnovou.

Cesta to byla dlouhá, a hlavně díky semaforům v okolí Znojma a páteční Vídeňské špičce, jsme dorazili na registraci a vážení až kolem půl deváté večer. Po zvážení jsme se jeli ubytovat a navečeřet, ale místní pizza některým jedlíkům nestačila a tak se největší hladovci vydali do nedalekého Mekáče na druhou večeři.

V sobotu ráno jsme se nasnídali a vyrazili do haly. Na zahřátí jsme si dali na místním asfaltovém hřišti basket a potom projeli pár tulů.

Jelikož se registrace protáhla, tak samotné závodění začalo asi o hodinu později.

Bylo zde 250 závodníků a 290 dvojitých startů a závodili zde závodníci z 9 zemí světa. Ráno se začalo tuly, pokračovalo se matsogi, které končilo kolem osmé hodiny večer. Díky možnosti startovat ve vyšších věkových a váhových kategoriích jsme měli závodníky na ringu skoro pořád. V tulech jsme získali mnoho medailí, dokonce i z dvojitých startů. V matsogi se nám také dařilo. Nakonec jsme získali 15 zlatých, 6 stříbrných a 4 bronzové medaile. To nakonec stačilo na 4 místo v pořadí škol, kde nás předběhli pouze mnohem větší výpravy, kterým se počítali body za spoustu bronzových a stříbrných medailí. Nejúspěšnějšími jednotlivci se stali v juniorech Jan Veškrna, v seniorech Jirka Novák a ve veteránech Jirka Faltin.

Každý závodník z naší výpravy vybojoval alespoň jeden cenný kov.

Po závodech jsme se vydali na osvědčený dvojboj večeře v jídelně a Mekáč, kam tentokrát vyrazila celá naše výprava.

Cestou zpátky jsme se stavili u jezera Bled, kde jsme se prošli kolem a viděli tak krásně čistou vodu, kde bylo místem vidět i na dno. Nakonec jsme vše zakončili posezením v pizzerii na Černém Mostě
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(31)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(22)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img