czech english Na webu naleznete 104 200 fotek a 601 videí.
kalendář
leden 18
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
krátké zprávy

Info ke zkouškám
Všichni vybraní účastníci zkoušek mají sraz v tělocvičně ZŠ Vybíralova ve čtvrtek 25. ledna v 18:00. S sebou potřeba dobok a pásek + peníze na zkoušky (na 9.-7. kup = 300 Kč, 6.-5. kup = 350 Kč, 4.-3. kup = 400 Kč a 2.-1. kup = 450 Kč). Zkoušky začínají v 19:00 a budou do cca 20:30.

Velikonoční soustředění
Přidejte se k nám na Velikonočním soustředění v Zákupech nedaleko od České Lípy a zažijte spoustu nevšedních zážitků včetně pondělní pomlázky. Informace ZDE. Postupně budeme zveřejňovat seznam účastníků.

Domácí příprava na zkoušky?
Zoušky se blíží a vy můžete trénovat doma. Například začátečníci trénink základních technik. Vyšší stupně podle svého pásku

Zkoušky na vyšší stupně
Ve čtvrtek 25. ledna proběhnout v ZŠ Vybíralova letošní první zkoušky na vyšší technické stupně. Ve všech našich tělocvičnách před tím budou přezkoušení. Termíny najdete v plánu akcí.

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
20.1. - ANO
27.1. - ANO

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Druhý soutěžní den

TTT
  311
Mistrovství České republiky žáků, juniorů, seniorů a veteránů
Kristýna Hudková a Veronika Ho, 17.11.2013 – Poslední závodní den začal probuzením do krásného a slunečného počasí. Seniorská elita, které patřil tento den, se odebrala na snídani. Zde se všichni náležitě přecpali. Následně se závodníci přesunuli do sportovní haly, kde v 8:30 odstartovala soutěž. Boj o medaile započal souběžně tymovými sestavami senioru a seniorek. První zlato bylo na světě, když seniorky ve finále porazily své soupeřky. Senioři se také blýskli ve finále, ale bohužel jejich výkon nestačil na poražení soupeře. Kategorie t-ki juniorů se dokončovala z předchoziho dne v zadní polovině haly. Soutěž poté pokračovala dle programu individuálními sestavami seniorů a seniorek. První medailová naděje byla vložena do dvou zkušených závodnic (nás ;)) v kategorii tul I. Dan. Nakonec si zlatou medaili na krk pověsila po těsném finále naše Kristýna. Konkurence této kategorie byla veliká a bronzový kov byl pro Veroniku velmi cenný. O další přínos medailí se zasloužily Míša a Maruška, které po těsném finále obě podlehly svým soupeřkám. Na řadu přišli naši seniorští závodníci, ktěří se snažili o dosažení medailových pozic. Bohužel své soupeřeneporazili. Svým stříbrným kovem přispěl Honza a o dva bronzové se postarali Pavel s Tomášem.

Záhy se rozjel na všech zápasištích sportovní boj. První zápas rozjela Jana, která se lehce probojovala do finále a následně po hezkém výkonu vyhrála svou kategorii. Náš zkušený seniorský závodník Tomáš postoupil do finále, kde po těsném zápase nepřekonal svého rivala. Do oddílu tak přibyla další cenná medaile. Následně byli senioři a seniorky odhodláni dosáhnout v týmových rvačkách až k zlatu. Bohužel seniorský tým při velké konkurenci podlehl svým soupeřům, přesto však nás svým výkonem a odhodláním velice potěšili. Tým seniorek po hezkém zápase Verči postoupily do finále. Zde po třech výhrách zaslouženě zvítězily. Největší překvapení pro naše seniory a seniorky byly zlaté příčky v tým t-ki. Poslední zlatou medaili si odnesl tým holek v silovém přerážení.

Medailové žně byly ukončeny závěrečným vyhlášením nejúspěšnější školy pro rok 2013, kde náš oddíl Sonkal získal titul mistři ČR. Tímto doufáme, že se závody všem líbily a že se svýmy výsledky byli spokojeni a těm, kterým se nezadařilo budou mít odhodlání do dalších závodů.

Děkujeme, že tento víkend nebyl jen o tvrdém nasazení do závodů, ale také o přátelské atmosféře a o podpoře mezi ostatními. Obrovskou zásluhu na našich výsledcích mají naši trenéři a těm podle nás patří největší dík. Jako správná mládež tento titul náležitě oslavíme.

Nechť oslavy titulu mistrů započnou!

Vaše dvě krasomily

Kiki a Verča :-)
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(49)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(19)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(25)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(20)
Snad nepotkám čerty po závodech!(13)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img