czech english Na webu naleznete 107 408 fotek a 607 videí.
kalendář
září 18
po
út
st
čt
so
ne
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
krátké zprávy

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové platí příspěvky no nový školní rok do 30. září. Je možno hradit pololetně = 1700 Kč a nebo na celý školní rok 3200 Kč. Platby je možné vyřídit na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Velikost souprav řešte vyzkoušením od ostatních majitelů! Objednávka nejpozději do neděle 14. října s platbou v hotovosti!

Závodní tréninky
Od pátku 14. září jsou obnoveny tréninky závodního týmu na Černém Mostě. Pravidelně každý pátek od 17 do 19 hodin (s výjimkou závodních víkendů či soustředění). Vylepši svoje techniky, dovednosti a kondici!

Nábor nových členů
Na začátku školního roku pořádáme nábor nových členů ve všech skupinách. Více informací se můžete dozvědět ZDE. Od 10. září otevíráme novou dětskou skupinu na Černém Mostě (tréninky 16:00 až 17:00) každé pondělí. Určeno pro děti ve věku 4-6 let!

Příprava na Mistrovství ČR
Zveme vás na podzimní oddílové soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně. Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE.

2. STM
Závodníci od zeleného pásku výše mají možnost se přihlašovat na 2. setkání STM v Nymburce. Přihláška v oddílové sekci.

Sobotní tréninky
Přehled sobotních tréninků v září:
- 22.9. - ANO
- 29.9. - ANO

GDPR směrnice
Závazná směrnice pro všechny členy o ochraně osobních údajů a nakládání s nimi v Sonkalu.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Exkluzivní reportáž od jedné Trubičky

TTT
10. juniorské a 19. seniorské Mistrovství Evropy


LTD, 17.5.2004 – Nazdárek lidičkové, přináším vám reportáž z 10. juniorského a 19. seniorského Mistrovství Evropy.

Naše výprava měla 31 závodníků, plus 2 trenéry, doktora (rozdával kapky proti průjmu), psycholožku ( která naštědrustí nebyla potřeba, neboť se nikdo nezbláznil), tři rozhodčí, mistra, presidenta svazu a dva řidiče.Ty se osvědčili nejen pří řízení, ale zejména při podplácení bulharských policistů, kteří při své vyčerpávající šichtě dostali chuť na naši Coca – colu, krabičku cigaret a české pivo a proto jsme lehce projeli Bulharskem. A zase trochu čísel: ze Strahova jsme vyrazili 2.5.2004 v 15:00 (přes Budějice, Brno směr Slovensko, Maďarsko, Srbsko a Černou Horu do Bulharska) přes 4 státy Evropy. Jak ubývalo na silnicích Mercedesů, BMW a jiných znečišťovatelů ovzduší, přibývalo úměrně koňských ekologických přibližovadel. Byl to pro nás skok do jiného světa…Dále jsme také s údivem zjistili, že 18 může být i 28! Tolik hodin trvala cesta, místo plánovaných 18!Když už jsme se konečně smířili s životem v autobuse, kde v 1. patře sídlila “závodnická elita národa“ (v podzemí byl jen doprovod), byli jsme přesunuti do 5* hotelu Princess v Sofii. Ubytování celkem příjemné, ale hlavně jsme ocenili bazén ( s povinnými čepičkami) a saunu. Nejen zdi jmenovaného hotelu viděly secvičování týmových tulů, ale byli jsme také raritou i na místním nádraží (byl tam nejlepší prostor), kde jme měli vděčné publikum. Příště bychom mohli vyzkoušet třeba také letiště…Po vyčerpávajících bojích s místními prodavači v orientálních bazarech (koupila jsem si fakt pěkný triko), nastaly v pátek ráno další boje, tentokrát o medaile, které trvaly až do nedělního podvečera. Na ME bylo celkem 28 států, 354 závodníků a nespočet pořadatelů, kteří se snažili nejen o hladký průběh, ale i odstranění nás, zrovna nezávodících, z haly. Dělali jsme při fandění pořádněj rambajs. Měli jsme bubny se zdatnými bubeníky, ale i jiné všemožné hudební nástroje, které jsme využili k produkci. Místní publikum fandilo svým a tak se nakonec ostatní výpravy vzbouřily a fandily si navzájem, jen ne domácím. Celkově zvítězili Rusové, druzí jsme byli my a třetí (samozřejmě) Bulhaři, ale to jste si již mohli zjistit na našich stránkách. Co se týká našich oddílových zástupců, nejlépe si vedla Bára Lála Sýkorová, která všem vypálila rybník a je nejúspěšnější juniorskou závodnicí Evropy! My ostatní, Linda Trubička Deutschová, Lucka Kolmanová a Pepa Huy, jsme se také snažili neudělat hanbu oddílu a nějakou tu placku jsme také dovezli. Myslím si, že jsme letos tak trochu doplatili na věkovou obměnu, zejména v týmech, kde se projevila nezkušenost a tréma nováčků, ale i mně se povedlo skočit nomo kam jsem neměla.Z ME jsme odjížděli v pondělí dopoledne, před sebou sice long way, ale na konci vytoužené české jídlo.Cesta už proběhla celkem v pohodě, vrátili jsme se všichni (nikdo v Bulharsku kupodivu neemigroval) unaveni v úterý kolem poledne na Strahov za rekordních 26 hodin. Huráááááá.Své zážitky popsala Linda Trubička Deutschová.Fotografie z celého Mistrovství Evropy si můžete prohlédnout zde.

Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(31)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(22)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img