czech english Na webu naleznete 104 643 fotek a 603 videí.
kalendář
duben 18
po
út
st
čt
so
ne
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
krátké zprávy

Květnové státní svátky
Pravidelné tréninky nebudou v pondělí 30.4. a 7.5 a úterý 1. a 8. 5. v našich tělocvičnách Petřiny, Horní Počernice, Hloubětín a Černý Most. Na úterky 1. a 8. května jsou naplánovány speciální tréninky pro všechny skupiny (pásky) v ZŠ Vybíralova na Černém Mostě. Tréninky budou od 17 do 19 hodin.

Sonkaláci a sonkalačky
přihlašte se na květnové soutěže. Informace a odkaz na přihlášky najdete v pravém sloupci po přihlášení vašim účtem.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Objednávka nejpozději do neděle 6. května s platbou v hotovosti!

Jeď na letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Přidáš se i ty? Informace jsou ZDE. Seznam účastníků budeme průběžně doplňovat ZDE. Každopádně neváhej, celkem máme k dispozici necelých 90 míst!

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
21.4. - ANO
28.4. - NE
5.5. - NE
12.5. - NE
19.5. - ?
26.5. - NE

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Fotografie a článek o letním soustředění

TTT
  474
XIX. Oddílové soustředění


LTD, 22.8.2005 – Nazdárek Sonkalíci,


Tak už je tu zas ta méně oblíbená část roku….. škola.


Abych vás ale se školou nenudila, stejně to slyšíte teď denně, tak vám přináším ještě něco z prázdnin, z té lepší části roku a to konkrétně z 10-ti denního soustředění,které proběhlo v srpnu v Malých Svatoňovicích…Někteří z nás jeli do neznáma, ale pro některé to už bylo prostředí důvěrně známé..Taky se na nás pár dní mračilo sluníčko, ale zvedali jsme barometr svojí náladou a zejména výkony v tréninku.

Letos jsme byli rozděleni do skupin – dopoledne trénovala skupina nižších pásků, a to od 9:00 do 10:30, z toho poslední půlhodinka byla venku a po nich nastupovala skupina „pásků“ a to doslova – vyšších, ta měla konec ve 12:00.Potom se šlo papkat. Čas oběda jsme se dozvěděli vždy až na tréninku a kolikrát jsem byla ráda, že mi ještě oběd vydali, ale vydali mi ho vždy, protože mám za kamarády žrouty…nechci jmenovat, ale byl to Svíťa a spol., a jejich nekončící apetit, a tak se to dalo ještě stihnout.


A jde se všechno od znova…trénink…večeře…(měla jsem štěstí Svíťa tam seděl!)…a tak dále…a tak dále…Po večeři ale nekončí náplň dne…měli jsme o zábavu postaráno. Oproti předchozím soustředěním na tom letošním probíhala soutěž týmů. Byli kapitáni – černé pásky a ti měli svůj tým z pásků nižších ( a já ten svůj tým můžu jen a jen chválit, i když se našlo i pár stydlínů ). Každý tým měl svou barvu a soutěžilo se hlava nehlava. Byla i bojovka, je tu žádost, aby příští rok byla i pro starší a pokročilé, ale mě to stejně „neza“, mě stejně nikdo nevzbudí, heč! Taky byla docela huuuustá soutěž kapitánů týmů v pojídání čoko dortu – a já jsem ty hochy zkousla, styďte se hoši. Nejvíc se s dortem trápil Píďa, ale on je to takový divadlo. A dost dobře zastoupil svoji kapitánku Lukáš Topol, snažil se i Jenda Klaška, ale nebylo mu to nic platný, juhůů. Taky se docela povedla soutěž týmů v „ akčních scénkách“ . Zejména překvapili ti nejmenší.

Našlo se i pár oslavenců – a byli obdarováni za výdrž, s jakou se snaží naučit taekwon – do, viď Pepo. A vůbec, prostě to bylo dobrý a už se mi chce spát a tak se už budeme těšit na příští letní soustředko.. S láskou LTDP.S. Mončo, ty pokud možno v helmičce !!!!!!!!
Součástí soutěže týmů bylo i klání v akčních scénkách, které si členové týmů společně se svými kapitány připravili. Přestože všem vystupujícím bylo méně než 14 let a mnohdy se nejednalo o vysoké pásky, zhostili se svého úkolu na 1 s * !!! Videa si můžete prohlédnout ve videogalerii.Během velké letní hry na soustředění byla i malířská soutěž s tématem Taekwon-do. Všechny děti si vedli velmi zdatně a my vám ukážeme tři nejlepší:

1. místo - Denisa Koníková

2. místo - Ivana Hřebačková

3. místo - Anežka Rytinová

Mohlo by Vás také zajímat:
Dortová bitva a akční scénky dětí
20 let Sonkalu 1998-2018

Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(88)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(44)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(49)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(42)
Snad nepotkám čerty po závodech!(34)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img