czech english Na webu naleznete 104 643 fotek a 603 videí.
kalendář
duben 18
po
út
st
čt
so
ne
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
krátké zprávy

Květnové státní svátky
Pravidelné tréninky nebudou v pondělí 30.4. a 7.5 a úterý 1. a 8. 5. v našich tělocvičnách Petřiny, Horní Počernice, Hloubětín a Černý Most. Na úterky 1. a 8. května jsou naplánovány speciální tréninky pro všechny skupiny (pásky) v ZŠ Vybíralova na Černém Mostě. Tréninky budou od 17 do 19 hodin.

Sonkaláci a sonkalačky
přihlašte se na květnové soutěže. Informace a odkaz na přihlášky najdete v pravém sloupci po přihlášení vašim účtem.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Objednávka nejpozději do neděle 6. května s platbou v hotovosti!

Jeď na letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Přidáš se i ty? Informace jsou ZDE. Seznam účastníků budeme průběžně doplňovat ZDE. Každopádně neváhej, celkem máme k dispozici necelých 90 míst!

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
21.4. - ANO
28.4. - NE
5.5. - NE
12.5. - NE
19.5. - ?
26.5. - NE

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Fotografie a informace ze soutěže

TTT
  47
Mistrovství České republiky juniorů, seniorů a žáků (1. kolo)


Ondřej Vrábel, 13.6.2004 – 12. června se do Třeboně sjelo na 316 závodníků z 23 českých a moravských škol, kteří se utkali ve třech věkových skupinách (žáci, junioři a senioři) v rámci 1. kola Mistrovství České republiky. Narozdíl od Mistrovství Čech před 14 dny čítala naše výprava jen 17 závodníků. Pro některé z našich závodníků byla tato soutěž díky nedávno absolvovaným zkouškám i křestem v nových, vyšších kategoriích.V disciplíně tul se přechod mezi vyšší stupně projevil nejvíce a náš oddíl tak po delší době nezískal v tulech žádnou zlatou medaili. Přijemným překvapením byl výkon Milana Fulmeka mezi juniory 2.-1. kup - 2. místo je pro další soutěže příslibem opětovných medailových umístění. Druhou příčku mezi seniory I. dan a vyšší získal stejně jako na Mistrovství Čech Hoang Huy, když ve finále podlehl Lukáši Vaňkovi z českobudějovického Tong-Ilu. Dobrý výkon rovněž předvedla Dominika Bardonová při svém prvním startu mezi juniorkami 2.-1. kup a zaslouženě obsadila 3. místo.První zlatou medaily pro náš oddíl získala až Iva Hřebačková ve sportovním boji žákyň do 43kg, když ve finále již po několikáté po sobě porazila Janu Brabcovou z Mostu. Druhou příčku získaly Lucka Kolmanová (juniorky A nad 60kg) a Martina Bardonová (juniorky B -53kg). Vítěznou řadu tentokrát přerušil Petr Legner (junioři B +70kg), který tentokrát našel přemožitele až ve finále. Další zlatou medaily ze sportovního boje přidala Barbora Sýkorová, když nejprve porazila Ilonu Hambergerovou a poté ve finále Pavlu Jelečkovou (obě rovněž členky juniorské reprezentace).
Zajímavý náboj měla váhová kategorie seniorů -71kg. V semi-finále se opět střetl náš Hoang Huy s Honzou Klaškou (Třeboň). Stejný souboj se uskutečnil na Mistrovství Čech před 14 dny a Hoang byl úspěšnější. Tentokrát všák vítěžně ze souboje odešel Honza Klaška. Dlužno podotknout, že Hoang běžně závodí ve váhové kategorii -54kg a při jeho běžné váze cca 56kg je váhový rozdíl více než značný.Ve speciálních technikách zopakovala Klára Kolaříková svůj úspěch z Mistrovství Čech a opět tak vyhárala t-ki žákyň. Ve stejné kategorii přidala Iva Hřebačková 3. místo. Mzi juniorkami technické skupiny A jsme měli opět dvě želízka v ohni - Baru Sýkorovou (aktuální juniorská mistryně světa a Evropy) a Lucku Kolmanovou. Bohužel ani jedna nedokázala svůj start proměnit ve zlato, přesto naše děvčata neodjela s prázdnou - Lucce patří 3. a Báře 2. místo. Bára pak ještě přidala druhou příčku v disciplíně wirok.V celkovém hodnocení oddílů jsme obsadili 10. příčku se ziskem 3 zlatých, 7 střibrných a 7 bronzových medailí. Prvním kolem Mistrovství ČR rovněž skončily svazové soutěže v tomto pololetí. Na konci června začne na plno příprava juniorské reprezentace na nadcházející Mistrovství světa juniorů v Malajsii. Na svazové úrovni budou pokračovat soutěže až v září, to budou na programu oblastní soutěže jednotlivých regionů. První velkou soutěží bude až listopadové Mistrovství České republiky, které se letos koná v Brně.Kompletní výsledky jsou ZDE.

20 let Sonkalu 1998-2018

Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(86)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(43)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(47)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(41)
Snad nepotkám čerty po závodech!(32)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img