czech english Na webu naleznete 107 408 fotek a 607 videí.
kalendář
září 18
po
út
st
čt
so
ne
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
krátké zprávy

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové platí příspěvky no nový školní rok do 30. září. Je možno hradit pololetně = 1700 Kč a nebo na celý školní rok 3200 Kč. Platby je možné vyřídit na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Velikost souprav řešte vyzkoušením od ostatních majitelů! Objednávka nejpozději do neděle 14. října s platbou v hotovosti!

Závodní tréninky
Od pátku 14. září jsou obnoveny tréninky závodního týmu na Černém Mostě. Pravidelně každý pátek od 17 do 19 hodin (s výjimkou závodních víkendů či soustředění). Vylepši svoje techniky, dovednosti a kondici!

Nábor nových členů
Na začátku školního roku pořádáme nábor nových členů ve všech skupinách. Více informací se můžete dozvědět ZDE. Od 10. září otevíráme novou dětskou skupinu na Černém Mostě (tréninky 16:00 až 17:00) každé pondělí. Určeno pro děti ve věku 4-6 let!

Příprava na Mistrovství ČR
Zveme vás na podzimní oddílové soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně. Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE.

2. STM
Závodníci od zeleného pásku výše mají možnost se přihlašovat na 2. setkání STM v Nymburce. Přihláška v oddílové sekci.

Sobotní tréninky
Přehled sobotních tréninků v září:
- 22.9. - ANO
- 29.9. - ANO

GDPR směrnice
Závazná směrnice pro všechny členy o ochraně osobních údajů a nakládání s nimi v Sonkalu.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Fotografie, informace a výsledky

TTT
  49
2. Oblastní soutěž Praha


KOL, 1.12.2003 – Dne 29. listopadu se na ZŠ Campanus na Chodově konala 2. Oblastní soutěž Praha , které se zúčastnilo celkem 73 závodníků z 5 škol (Dan-Gun, Hwa-Rang, Silla, Hosin Sool, Sonkal).Jan Konár - Yopcha jirugi

V technických sestavách obsadili první příčky v silné převaze závodníci ze Sonkalu. V kategorii žáci 6. až 5. kup zvítězil Lukáš Topol a v žácích 4. kup a vyšší nás nezklamal Jan Konár. Kategorii žákyň 6. kup a vyšší si kompletně rozdělily dívky ze Sonkalu, které obsadily všechny stupně vítězů. Ve finále o 1. místo se však již po několikáté utkala Dominika Bardonová s Ivanou Hřebačkovou, a nakonec po těžkém rozhodování zvítězila Dominika. V kategorii juniorů 4. až 3. kup získal 1. místo Milan Fulmek a v kategorii 2. kup a vyšší Zavadil Pavel. V kategorii juniorek 8. až 7. kup se o 1. místo utkaly jako vždy Radka Koldinská s Martinou Svitákovou, ale Radka nakonec zvítězila. V kategorii 4. až 3. kup skončily ve finále Lucie Kolmanová a Martina Bardonová a Lucie svým vítězstvím potvrdila roli favoritky. Ve finále juniorek 2. kup a vyšší se setkaly dvě reprezentantky – Aneta Merksbauerová a Barbora Sýkorová a po několika remízách zvítězila Aneta. V seniorské kategorii 1. dan a vyšší obsadili první dva stupně vítězů Pavel Bareš a Hoang Huy. Ve sportovním boji (matsogi) žákyň porazila ve finále Ivana Hřebačková Dominiku Bardonovou – že by odplata? V juniorech B do 63 kg obsadili 2. a 3. místo bratři Legnerové a v juniorech A do 63 kg získal po napínavém boji hezké 2. místo Zavadil Pavel. V juniorkách B, kde byla pouze jedna váhová skupina si své 1. místo vybojovala Kolmanová Lucie. Velice zajímavý zápas nám předvedly reprezentantky Barbora Sýkorová a Ilona Hambergerová a po napínavém boji Barbora zvítězila a tím potvrdila svá vítězství z předchozích závodů. Další 1. místo získala Dominika Bardonová ve speciálních technikách (t-ki) a jako druhá skončila Ivana Hřebačková. Pavel Zavadil si v juniorech vyskákal pěkné 3. místo, avšak 1. místo obsadil člen domácího týmu Daniel Seidl. Kategorii juniorek obsadily téměř celou dívky ze Sonkalu (2. místo – Lucie Kolmanová, 3. místa – Barbora Sýkorová a Martina Bardonová), nicméně 1. místo získala Ilona Hambergerová (Hwa-Rang). Jak většina z nás očekávala, 1. místo v seniorech s naprostým přehledem získal Hoang Huy, pro kterého dané výšky nebyly vůbec žádnou překážkou.V silovém přerážení v kategorii juniorek zvítězila Barbora Sýkorová, která bez problémů přelomila desky ve všech třech technikách a tím získala plný počet bodů, 2. místo obsadila Lucka Kolmanová.Nejúspěšnějším oddílem soutěže se stal jeden z pořádajících týmů – Taekwon-do ITF Sonkal, který navíc získal hned několik nejúspěšnějších závodníků (juniorka A – Barbora Sýkorová, juniorka B – Lucie Kolmanová, senior A – Hoang Huy, žák – Konár Jan a žákyně – Bardonová Dominika). Dále pak následují školy Hosin Sool, Dan-Gun , Hwa-Rang a Silla.Informace a kompletní výsledkové listiny najdete zde (RTF formát).Napsala Lucie Kolmanová.

Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(31)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(22)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img