czech english Na webu naleznete 104 643 fotek a 603 videí.
kalendář
duben 18
po
út
st
čt
so
ne
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
krátké zprávy

Květnové státní svátky
Pravidelné tréninky nebudou v pondělí 30.4. a 7.5 a úterý 1. a 8. 5. v našich tělocvičnách Petřiny, Horní Počernice, Hloubětín a Černý Most. Na úterky 1. a 8. května jsou naplánovány speciální tréninky pro všechny skupiny (pásky) v ZŠ Vybíralova na Černém Mostě. Tréninky budou od 17 do 19 hodin.

Sonkaláci a sonkalačky
přihlašte se na květnové soutěže. Informace a odkaz na přihlášky najdete v pravém sloupci po přihlášení vašim účtem.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Objednávka nejpozději do neděle 6. května s platbou v hotovosti!

Jeď na letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Přidáš se i ty? Informace jsou ZDE. Seznam účastníků budeme průběžně doplňovat ZDE. Každopádně neváhej, celkem máme k dispozici necelých 90 míst!

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
21.4. - ANO
28.4. - NE
5.5. - NE
12.5. - NE
19.5. - ?
26.5. - NE

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Fotografie z Vánoční exhibice

TTT
  88
Vánoční exhibice Taekwon-do


Ondřej Vrábel, 23.12.2005 – Večer 22. prosince se sešli sonkaláci v tělocvičně na Černém Mostě, aby rodičům, příbuzným, kamarádům a ostatním taekwondistům předvedli co všechno umí a dokáží. Během ukázek měli všichni přítomní možnost zhlédnout ukázky různých technik nohou na lapy v podání pásků jednotlivých barev, dále ukázky sestav a to i v provedení našich tolik úspěšných týmů. Dále nemohlo chybět divácky velmi atraktivní přerážení dřevěných desek - jak speciální techniky tak silové přerážení. Ve dvojicích byly postupně předvedeny jednotlivé formy matsogi (boje). Právě těmto ukázkám vevodilo perfektně připravené ban-jaju matsogi, které si připravili dva z bratrů Legnerových (Petr a Lukáš). Celá exhibice byla proložena třemi připravenými scénkami sebeobrany. A tak jako ve správném akčním filmu vítězí "klaďasové" tak i v našich ukázkách dobro v dívčím provedení vždy zvítězilo :)

Stejně jako v loňském roce i letos bylo součástí exhibice předávání ocenění členům našeho oddílu, postupně oceněni byli - Monika Junová, Lucka Kolmanová, Linda Deutschová, Ivana Hřebačková, Lucka Slavětínská a Honza Hrdina za 1.-7. místo v sonkaláckém žebříčku a dále Saša Reynaudová za největší grimasy (ksichty), Filip Olejník za letošní šňůru vítězství a Filip Turek za vynikající nasazení a přístup k tréninku. Po předání cen následovala ukázka velmi pěkné freestyle sestavy v podání člena našeho oddílá Pavla Pídi Zavadila. Závěr exhibice byl ve znamení předání kopií přihlášek na červnové zkoušky na technické stupně DAN - Filip Konár, Lukáš a Petr Legnerovi (na I. dan), Martin Svitek (na II. dan) a Pavel Bareš (na III. dan). Samotná exhibice byla zahájena a rovněž zakončena projekcí taekwondistických videí.Během vánočních prázdnin chceme zveřejnit videozáznam z této exhibice. Rovněž bychom chtěli všem sonkalákům, taekwondistům a také čtenářům našich stránek popřát krásné Vánoce a hodně zdraví v roce 2006 !

Mohlo by Vás také zajímat:
Kompletní záznam Vánoční exhibice
20 let Sonkalu 1998-2018

Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(86)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(43)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(47)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(41)
Snad nepotkám čerty po závodech!(32)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img