czech english Na webu naleznete 104 643 fotek a 603 videí.
kalendář
duben 18
po
út
st
čt
so
ne
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
krátké zprávy

Květnové státní svátky
Pravidelné tréninky nebudou v pondělí 30.4. a 7.5 a úterý 1. a 8. 5. v našich tělocvičnách Petřiny, Horní Počernice, Hloubětín a Černý Most. Na úterky 1. a 8. května jsou naplánovány speciální tréninky pro všechny skupiny (pásky) v ZŠ Vybíralova na Černém Mostě. Tréninky budou od 17 do 19 hodin.

Sonkaláci a sonkalačky
přihlašte se na květnové soutěže. Informace a odkaz na přihlášky najdete v pravém sloupci po přihlášení vašim účtem.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Objednávka nejpozději do neděle 6. května s platbou v hotovosti!

Jeď na letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Přidáš se i ty? Informace jsou ZDE. Seznam účastníků budeme průběžně doplňovat ZDE. Každopádně neváhej, celkem máme k dispozici necelých 90 míst!

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
21.4. - ANO
28.4. - NE
5.5. - NE
12.5. - NE
19.5. - ?
26.5. - NE

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Jak jsme neulovili kapra

TTT
  156
Třeboň Open - žáci, junioři a senioři (tul, matsogi, t-ki a wirok) propozice a přihláška
Ondřej Vrábel, 2.12.2013 – Poslední listopadový pátek jsme se vydali již pátý rok za sebou do Třeboně na zakončení soutěžní sezóny. Cesta z Prahy uběhla velmi svižně i díky nově otevřenému úseku dálnice mezi Táborem a Veselím nad Lužnicí. Většina taekwondistů mířících na jih Čech zná velmi dobře obvyklé kolony poskakujících automobilů v Plané a Soběslavi. Odbočujeme z E55 směrem na Třeboň a už si brousíme pruty, ale míjíme jeden vypuštěný a řádně vylovený rybník za druhým, až je před námi Třeboň a její sportovní hala. Vzdáváme naděje na rybolov a místo toho se zaměřujeme na lov medailí při sobotním Třeboň Openu, který již pátým rokem rokem pořádají školy Won-Hyo, Sonkal a Tong-Il pro žáky, juniory a seniory.

Páteční dvouhodinová registrace spojená s vážením plyne velmi svižně a do soutěže je zaregistrováno více než 150 soutěžích z 15 oddílů České republiky, Slovenska a Slovinska. Po večeři následuje nezbytná porada koučů a příprava haly na soutěžní maratón.

Úderem osmé hodiny ranní se do haly začínají trousit první soutěžící – nastává den „rybolovu“. Krátce po půl deváté se rychle šikují jednotlivé oddíly za soutěžní ploše a následuje přivítání účastníků pátého ročníku Třeboň Open. Na čtyřech tatami se na plné obrátky rozbíhají klání v sestavách. Letošní novinkou byla kategorie mladších žáků ve věku do 9 let, které organizátoři rozdělili do skupin nejen podle pásku, ale ještě podrobněji dle věku. Všichni „piko“ taekwondisté předvádějí rozhodčím a ostatním taekwondistům co vše se již stihli naučit a odměnou jsou pro ně cenné kovy.

Po sestavách následuje sportovní boj a speciální techniky, stejně tak i silové přerážení. Přes velkou porci zápasů v sestavách soutěž běží tryskovým tempem a průběžně jsou předávány medaile těm nejlepším v každé kategorii. Především sportovní boj je okořeněn setkáním různorodých stylů z Čech, Slovenska a Slovinska. Po patnácté hodině končí i poslední kategorie matsogi a dobíhají již jen speciální techniky a silové přerážení.
Ředitel soutěže Zbyněk Mácha a generální sekretář Třeboň Openu Zdeněk Chaloupka předali poslední medaile před šestnáctou hodinou a z rukou hlavního rozhodčího Rostislava Kaňky putovali poháry nejúspěšnějším jednotlivcům, kterými se stali:
• Žák - Herbert Kindl, Sonkal (1-1-0)
• Žákyně – Michaela Bártů, Sonkal (2-1-0)
• Junior - Filip Muller, GBHS (2-0-1)
• Juniorka – Ivana Schacherlová, Tong-Il (2-0-0)
• Senior – Jiří Huml, Sonkal (2-0-0)
• Seniorka - Hana Šiveňová, Tong-Il (2-0-1)

Poháry pro tři nejúspěšnější školy tohoto ročníku putovali do rukou pořádajících škol:
1. Sonkal (17-14-14)
2. Tong-Il (10-4-18)
3. Won-Hyo (6-13-6)

Všem soutěžícím, koučům a rozhodčím děkujeme za účast a budeme se těšit na viděnou na konci příštího roku v Třeboni.
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
20 let Sonkalu 1998-2018

Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(88)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(44)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(49)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(42)
Snad nepotkám čerty po závodech!(34)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img