czech english Na webu naleznete 105 449 fotek a 606 videí.
kalendář
červenec 18
po
út
st
čt
so
ne
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
krátké zprávy

Prázdninové tréninky
Během letních prázdnin budou tréninky v ZŠ Vybíralova každé úterý a čtvrtek od 18 do 20h.

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Jak viděly Sonkal Open sestry Žilinské?

TTT
Sonkal Open ( propozice )
Veronika a Tereza Žilinské, 16.6.2018 – V sobotu 27. května se jako každoročně v Praze na Petřinách konal Sonkal Open a aby byla hala včas připravená, sešli se někteří Sonkaláci už v pátek večer. V 8 hodin ráno probíhala registrace všech oddílů a vážení pro závodníky v matsogi. Systém soutěže byl každý s každým a nově nám přibylo rozdělení žáků i juniorů na mladší a starší. Na letošní Sonkal Open k nám mimo jiné přijela nejen Česká výprava, ale i Ruská, kterou jsme pozvali na naše závody stejně tak, jako oni pozvali naše žáky a juniory k nim do Ruska, které Sonkaláci navštívili v prosinci minulého roku.

Soutěž začala kolem 10 hodin těmi nejmenšími, kteří závodili v tulech. Mladších a starších žáků bylo opravdu hodně, ale díky velkému počtu rozhodčích se časově vše zvládalo, jak bylo v plánu. Starší žáci po tulech odstartovali soutěž v matsogi. V odpoledních hodinách se závodilo v dalších kategoriích. Nejdříve nastoupily barevné pásky a soutěž zakončovaly nejvyšší stupně.

Soutěž byla zakončena vyhlášením nejúspěšnějších jednotlivců. Celkově se Sonkal umístil na prvním místě s 13 zlatými, 8 stříbrnými a 7 bronzovými medailemi. Pro Sonkal získali 3 poháry nejúspěšnější Sonkaláci, kteří jsou starší žák Ondřej Faltin, mladší junior Jan Veškrna a starší junior Herbert Kindl.

Atmosféra soutěže byla celý den velmi příjemná a přátelsky naladěná, všichni si fandili a podporovali se navzájem. Celkově si myslíme, že si Sonkal Open všichni moc užili, jak starší, tak mladší, taky díky systému každý s každým, kdy závodníci měli možnost nastoupit víckrát, i když se jim v prvním kole nezadařilo.

Zakončením tohoto článku bychom s Terkou chtěly poblahopřát všem, kdo si odnesl letošní krásné medaile a klukům velká gratulace k pohárům. Těm co neuspěli, přejeme hodně štěstí a věříme, že se vám příště povede si taky nějakou tu medaili odnést.

Veronika a Tereza Žilinská
Cvičte Taekwon-Do jako Jiří Novák
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(13)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(6)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img