czech english Na webu naleznete 107 435 fotek a 607 videí.
kalendář
říjen 18
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
krátké zprávy

Příprava na Mistrovství ČR
Cena pro opozdilce je nyní 2500 Kč za celé podzimní soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně (ale i další soutěže). Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE. Seznam potvrzených účastníků.

Sobotní tréninky
20. října - ANO
27. října - NE (soustředění)
3. listopadu - NE
10. listopadu - NE

Závodní tréninky
19. října - ANO
26. října - NE (soustředění)
2. listopadu - ANO
9. listopadu - NE

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové, kteří nemají uhrazené oddílové příspěvky na září až leden uhradí 1900 Kč. Noví členové platí 1700 Kč a v případě dětské skupiny (4-6 let) na Černém Mostě 1000 Kč. Platby je možné poukázat na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.
Poznámka - po 1.10. není již možná úhrada příspěvků na celý rok, pouze pololetní platby!

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Již podruhé na Norbertově

TTT
  1   40
Exhibice Taekwon-Do
Jan Dvořáček, 29.9.2015 – Již druhý rok po sobě se nám podařilo uskutečnit náborovou exhibici na Základní škole Norbertov na Praze 6. Uskutečnila se v úterý 29. září v 9:00. Sraz jsme si dali již na 8:00, abychom se stihli řádně připravit, jelikož, stejně jako loni, jsme vymýšleli obsah až tam na místě.

Někteří z nás dorazili z lehký zpožděním z důvodu ranních kolon, které se v Praze často tvoří, ale nakonec jsme se sešli v dostatečném čase, aby nám zbyla doba na rozcvičení a také na vymyšlení náplně.

Oproti loňskému roku byla změna v tom, že jsme exhibici předváděli na dvakrát. První část byla od 9:00 do cca 9:30. Další část druhou půl hodinu. Napřed jsme měli za diváky první až čtvrtou třídu a druhá půlka se skládala z páté až deváté třídy. Díky rozdělení se všichni lépe vešli do tělocvičny.

Započali jsme exhibici Do-San tulem, který se jevil jako nejvhodnější z hlediska složení pásků. Ihned poté následovaly kopy do lap v zástupu. Pokračovali jsme přerážecími technikami, přes sebeobranu, speciální techniky, matsogi až po přerážecí uličku.

Po skončení ukázky dostali všichni žáci prostor, aby si vyzkoušeli určité techniky, jako například základní kopy (apcha busigi), údery (ap jirugi) a třeba i základy sebeobrany. To vše probíhalo ve skupinkách, z nichž vždy jednu z nich měl na starosti jeden z nás.

Všichni zúčastnění žáci byli velmi nadšení, především ti z prvního stupně, kteří si ihned po skončení běželi pro letáčky a hrdě nám oznamovali, že určitě začnou chodit. Jsem na to opravdu zvědavý.

Přestože letošní exhibice byla oproti loňskému roku provedena v menším počtu účinkujících, myslím, že se i tak velmi povedla a sklidila úspěch. Doufám, že vynese i nějaké ovoce v podobě nováčků v našem oddílu.

Exhibice se zúčastnili: Verča Holečková, Herbert Kindl, Jirka a Ondra Faltinovi, Nikol Tomášková a já. Všem bych chtěl velice poděkovat za jejich výkony a hlavně za to, že dorazili a exhibice se díky nim mohla uskutečnit.
Jestli vás naše exhibice motivovala, tak si přijďte zacvičit. Není nic jednoduššího než začít s taekwondem v jakémkoliv věku. Nábor pro děti, mládež a dospělé probíhá celoročně. Informace k náboru zde Učíme bojové umění Taekwon-do v celé jeho šíři – pro sport, sebeobranu, kondici, zdraví i seberozvoj.
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
chrobi (1.10.2015 – 13:03)
Díky moc všem! ;o) |:)
Díky moc všem! ;o)
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(39)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(31)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img