czech english Na webu naleznete 103 991 fotek a 601 videí.
kalendář
leden 18
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
krátké zprávy

Velikonoční soustředění
Přidejte se k nám na Velikonočním soustředění v Zákupech nedaleko od České Lípy a zažijte spoustu nevšedních zážitků včetně pondělní pomlázky. Informace ZDE. Postupně budeme zveřejňovat seznam účastníků.

Domácí příprava na zkoušky?
Zoušky se blíží a vy můžete trénovat doma. Například začátečníci trénink základních technik. Vyšší stupně podle svého pásku

Zkoušky na vyšší stupně
Ve čtvrtek 25. ledna proběhnout v ZŠ Vybíralova letošní první zkoušky na vyšší technické stupně. Ve všech našich tělocvičnách před tím budou přezkoušení. Termíny najdete v plánu akcí.

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
20.1. - ANO
27.1. - ANO

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Již podruhé na Norbertově

TTT
  1   40
Exhibice Taekwon-Do
Jan Dvořáček, 29.9.2015 – Již druhý rok po sobě se nám podařilo uskutečnit náborovou exhibici na Základní škole Norbertov na Praze 6. Uskutečnila se v úterý 29. září v 9:00. Sraz jsme si dali již na 8:00, abychom se stihli řádně připravit, jelikož, stejně jako loni, jsme vymýšleli obsah až tam na místě.

Někteří z nás dorazili z lehký zpožděním z důvodu ranních kolon, které se v Praze často tvoří, ale nakonec jsme se sešli v dostatečném čase, aby nám zbyla doba na rozcvičení a také na vymyšlení náplně.

Oproti loňskému roku byla změna v tom, že jsme exhibici předváděli na dvakrát. První část byla od 9:00 do cca 9:30. Další část druhou půl hodinu. Napřed jsme měli za diváky první až čtvrtou třídu a druhá půlka se skládala z páté až deváté třídy. Díky rozdělení se všichni lépe vešli do tělocvičny.

Započali jsme exhibici Do-San tulem, který se jevil jako nejvhodnější z hlediska složení pásků. Ihned poté následovaly kopy do lap v zástupu. Pokračovali jsme přerážecími technikami, přes sebeobranu, speciální techniky, matsogi až po přerážecí uličku.

Po skončení ukázky dostali všichni žáci prostor, aby si vyzkoušeli určité techniky, jako například základní kopy (apcha busigi), údery (ap jirugi) a třeba i základy sebeobrany. To vše probíhalo ve skupinkách, z nichž vždy jednu z nich měl na starosti jeden z nás.

Všichni zúčastnění žáci byli velmi nadšení, především ti z prvního stupně, kteří si ihned po skončení běželi pro letáčky a hrdě nám oznamovali, že určitě začnou chodit. Jsem na to opravdu zvědavý.

Přestože letošní exhibice byla oproti loňskému roku provedena v menším počtu účinkujících, myslím, že se i tak velmi povedla a sklidila úspěch. Doufám, že vynese i nějaké ovoce v podobě nováčků v našem oddílu.

Exhibice se zúčastnili: Verča Holečková, Herbert Kindl, Jirka a Ondra Faltinovi, Nikol Tomášková a já. Všem bych chtěl velice poděkovat za jejich výkony a hlavně za to, že dorazili a exhibice se díky nim mohla uskutečnit.
Jestli vás naše exhibice motivovala, tak si přijďte zacvičit. Není nic jednoduššího než začít s taekwondem v jakémkoliv věku. Nábor pro děti, mládež a dospělé probíhá celoročně. Informace k náboru zde Učíme bojové umění Taekwon-do v celé jeho šíři – pro sport, sebeobranu, kondici, zdraví i seberozvoj.
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
chrobi (1.10.2015 – 13:03)
Díky moc všem! ;o) |:)
Díky moc všem! ;o)
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(47)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(17)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(24)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(19)
Snad nepotkám čerty po závodech!(12)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img