czech english Na webu naleznete 104 200 fotek a 601 videí.
kalendář
leden 18
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
krátké zprávy

Info ke zkouškám
Všichni vybraní účastníci zkoušek mají sraz v tělocvičně ZŠ Vybíralova ve čtvrtek 25. ledna v 18:00. S sebou potřeba dobok a pásek + peníze na zkoušky (na 9.-7. kup = 300 Kč, 6.-5. kup = 350 Kč, 4.-3. kup = 400 Kč a 2.-1. kup = 450 Kč). Zkoušky začínají v 19:00 a budou do cca 20:30.

Velikonoční soustředění
Přidejte se k nám na Velikonočním soustředění v Zákupech nedaleko od České Lípy a zažijte spoustu nevšedních zážitků včetně pondělní pomlázky. Informace ZDE. Postupně budeme zveřejňovat seznam účastníků.

Domácí příprava na zkoušky?
Zoušky se blíží a vy můžete trénovat doma. Například začátečníci trénink základních technik. Vyšší stupně podle svého pásku

Zkoušky na vyšší stupně
Ve čtvrtek 25. ledna proběhnout v ZŠ Vybíralova letošní první zkoušky na vyšší technické stupně. Ve všech našich tělocvičnách před tím budou přezkoušení. Termíny najdete v plánu akcí.

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
20.1. - ANO
27.1. - ANO

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Květnové setkání talentů

TTT
  52
1. setkání STM
Ondřej Vrábel, 16.6.2016 – Polovina května již po několik let patři především setkání talentované mládeže Českého svazu Taekwon-Do ITF. Setkání se konají každoročně dvě a první je pořádáno v nymburském sportovním centru České unie sportu.

Akce byla rozdělena na nesoutěžní a soutěžní část. Nejprve se začalo nezbytným před soutěžním úkonem - registrací a vážením, následoval chutný oběd a před 13: hodinou se účastníci začali houfovat v prostoru recepce, čekal je nesoutěžní program. Ten připravilo oddělení dětí a mládeže pod taktovkou Radka Koláře. Tentokrát byla vzdělávacím tématem kaligrafie, tedy písmomalířství. V družstvech bylo potřeba seskládat patřičné slovo v korejštině za použití lidských těl. Protože počasí celkem přálo, tak se vše mohlo uskutečnit na zeleném pažitu.

Po skončení kaligrafie následovala krátká přestávka a v 15:00 začala soutěžní část víkendového setkání. Nejprve se na soutěžní plochy vrhly týmy všech středisek. Začátek je již tradičně kláním v týmových sestavách. Následovali jednotlivci od žáků po juniory. Naše medailová očekávání splnili především žáci - Ondra Faltin (modré pásky) a Honzík Veškrna (červené). Oba získali zlaté medaile.Stříbro přidal junior Martin Matouš (modré pásky) a bronzy juniorky Lenka Hrstková (černé pásky) a Verča Jungwirtová (zelené pásky).

Časový plán soboty byl plněn na výbornou a proto mohly proběhnout mnohé zápasy sportovního boje a také silové přerážení nebo speciální techniky.

Ve sportovním boji se velmi pěkně předvedli naši žáci - Ondra Faltin stříbro -32kg a Honzík Veškrna zlato -50kg. V neděli se předvedli i další naši matsogáři - Franta Sakař a Martin Matouš, oba ve váhové kategorii nad 69kg. Franta získal bronz a Martin stříbro.

Své učinkování završil třetím zlatem Honzík Veškrna ve speciálních technikách. Skóre 3 starty 3 zlaté má optimální parametry :)

Závěrečné vyhlášení nejúspěšnějších jednotlivců přineslo pohár pro nej žáka právě Honzíkovi a druhá příčka v celkovém hodnocení středisek nás neminula.
Střediska talentované mládeže sdružují děti a mládež, v rámci republikových setkání jim dávají možnost potkat taekwondisty z jiných částí republiky. Při společných trénincích mají možnost se společně něco naučit a při seminářích a přednáškách získat zajímavé informace o historii bojového umění a jeho moderních trendech. Vrcholem jsou pak soutěžní porovnávání dovedností a výkonnosti. Členem STM může být každý mladší 18 let, pokud poctivě a pravidelně cvičí. Jestli ještě necvičíš, začni třeba u nás. Nábor do kurzů bojového umění taekwondo probíhá po celý rok. Získáš kondici, sílu se bránit, možnost se porovnat s ostatními i poznat nové přátele. Informace k náboru zde
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(49)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(19)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(25)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(20)
Snad nepotkám čerty po závodech!(13)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img