czech english Na webu naleznete 107 435 fotek a 607 videí.
kalendář
říjen 18
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
krátké zprávy

Příprava na Mistrovství ČR
Cena pro opozdilce je nyní 2500 Kč za celé podzimní soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně (ale i další soutěže). Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE. Seznam potvrzených účastníků.

Sobotní tréninky
20. října - ANO
27. října - NE (soustředění)
3. listopadu - NE
10. listopadu - NE

Závodní tréninky
19. října - ANO
26. října - NE (soustředění)
2. listopadu - ANO
9. listopadu - NE

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové, kteří nemají uhrazené oddílové příspěvky na září až leden uhradí 1900 Kč. Noví členové platí 1700 Kč a v případě dětské skupiny (4-6 let) na Černém Mostě 1000 Kč. Platby je možné poukázat na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.
Poznámka - po 1.10. není již možná úhrada příspěvků na celý rok, pouze pololetní platby!

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Květnové setkání talentů

TTT
  52
1. setkání STM
Ondřej Vrábel, 16.6.2016 – Polovina května již po několik let patři především setkání talentované mládeže Českého svazu Taekwon-Do ITF. Setkání se konají každoročně dvě a první je pořádáno v nymburském sportovním centru České unie sportu.

Akce byla rozdělena na nesoutěžní a soutěžní část. Nejprve se začalo nezbytným před soutěžním úkonem - registrací a vážením, následoval chutný oběd a před 13: hodinou se účastníci začali houfovat v prostoru recepce, čekal je nesoutěžní program. Ten připravilo oddělení dětí a mládeže pod taktovkou Radka Koláře. Tentokrát byla vzdělávacím tématem kaligrafie, tedy písmomalířství. V družstvech bylo potřeba seskládat patřičné slovo v korejštině za použití lidských těl. Protože počasí celkem přálo, tak se vše mohlo uskutečnit na zeleném pažitu.

Po skončení kaligrafie následovala krátká přestávka a v 15:00 začala soutěžní část víkendového setkání. Nejprve se na soutěžní plochy vrhly týmy všech středisek. Začátek je již tradičně kláním v týmových sestavách. Následovali jednotlivci od žáků po juniory. Naše medailová očekávání splnili především žáci - Ondra Faltin (modré pásky) a Honzík Veškrna (červené). Oba získali zlaté medaile.Stříbro přidal junior Martin Matouš (modré pásky) a bronzy juniorky Lenka Hrstková (černé pásky) a Verča Jungwirtová (zelené pásky).

Časový plán soboty byl plněn na výbornou a proto mohly proběhnout mnohé zápasy sportovního boje a také silové přerážení nebo speciální techniky.

Ve sportovním boji se velmi pěkně předvedli naši žáci - Ondra Faltin stříbro -32kg a Honzík Veškrna zlato -50kg. V neděli se předvedli i další naši matsogáři - Franta Sakař a Martin Matouš, oba ve váhové kategorii nad 69kg. Franta získal bronz a Martin stříbro.

Své učinkování završil třetím zlatem Honzík Veškrna ve speciálních technikách. Skóre 3 starty 3 zlaté má optimální parametry :)

Závěrečné vyhlášení nejúspěšnějších jednotlivců přineslo pohár pro nej žáka právě Honzíkovi a druhá příčka v celkovém hodnocení středisek nás neminula.
Střediska talentované mládeže sdružují děti a mládež, v rámci republikových setkání jim dávají možnost potkat taekwondisty z jiných částí republiky. Při společných trénincích mají možnost se společně něco naučit a při seminářích a přednáškách získat zajímavé informace o historii bojového umění a jeho moderních trendech. Vrcholem jsou pak soutěžní porovnávání dovedností a výkonnosti. Členem STM může být každý mladší 18 let, pokud poctivě a pravidelně cvičí. Jestli ještě necvičíš, začni třeba u nás. Nábor do kurzů bojového umění taekwondo probíhá po celý rok. Získáš kondici, sílu se bránit, možnost se porovnat s ostatními i poznat nové přátele. Informace k náboru zde
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(39)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(31)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img