czech english Na webu naleznete 103 863 fotek a 601 videí.
kalendář
leden 18
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
krátké zprávy

Velikonoční soustředění
Přidejte se k nám na Velikonočním soustředění v Zákupech nedaleko od České Lípy a zažijte spoustu nevšedních zážitků včetně pondělní pomlázky. Informace ZDE. Postupně budeme zveřejňovat seznam účastníků.

Domácí příprava na zkoušky?
Zoušky se blíží a vy můžete trénovat doma. Například začátečníci trénink základních technik. Vyšší stupně podle svého pásku

Zkoušky na vyšší stupně
Ve čtvrtek 25. ledna proběhnout v ZŠ Vybíralova letošní první zkoušky na vyšší technické stupně. Ve všech našich tělocvičnách před tím budou přezkoušení. Termíny najdete v plánu akcí.

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
20.1. - ANO
27.1. - ANO

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Mezinárodní trénování

TTT
  400
Mezinárodní technický seminář s Velmistrem Hwang Ho-yongem (IX. dan) ( propozice )
Ondřej Vrábel, 19.1.2013 – Jedna z posledních cvičebních akcí v roce 2012 připadla víkend 7. až 9. prosince, kdy na pražském Chodově uspořádalo technické oddělení Českého svazu Taekwon-Do ITF s Velmistrem Hwang Ho-yongem mezinárodní technický seminář. Z organizačních důvodů se pro tentokrát změnil tradiční jarní termín na zimní, ale jinak vše zůstalo při starém – čtyři tréninkové bloky po třech hodinách. Vlastně jedna změna proběhla – v sobotu byly oba bloky společné jak pro účastníky mezinárodního, tak národního semináře. Zahraniční účastníci se tak mohli seznámit s velkým množstvím českých taekwondistů a vidět jejich dovednosti v akci.

Páteční podvečerní úvodní blok byl zaměřen na procvičování základních technik taekwonda a jejich detailní korekci a vysvětlení. Sobotní společná část s národním seminářem byla zaměřena na jednotlivé sestavy v rozsahu Chon-Ji až Ge-Baek, kdy prostor dostal dobrovolník, aby se mu dostalo přehršle korekcí a ostatním účastníkům informace spojené s praktickým předváděním technik. Po té následovalo hromadné procvičení dané sestavy.

Sobotní večer byl ve znamení dalšího bonusu pro účastníky mezinárodního semináře – společná večeře, kterou připravila manželka velmistra Hwanga. Samozřejmě v tradičním korejském stylu kdy si každý griloval maso přímo před sebou a rychle jej tak mohl konzumovat.

Závěr semináře v neděli dopoledne byl zaměřen na procvičení sestav od Eui-Am do Choi-Yong. Na pražský seminář dorazili ze zahraničí taekwondisté z Polska, Maďarska a Ruska.

Věřím, že se při dalším mezinárodním semináři setkáme ještě v hojnějším počtu, abychom opět posunuli kvalitu našich technik o další stupínek a prohloubili porozumění teorii technik. Mezinárodní seminář je již naplánován na polovinu dubna do Třeboně, takže pruty s sebou :)
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(46)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(16)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(22)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(18)
Snad nepotkám čerty po závodech!(11)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img