czech english Na webu naleznete 104 643 fotek a 603 videí.
kalendář
duben 18
po
út
st
čt
so
ne
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
krátké zprávy

Květnové státní svátky
Pravidelné tréninky nebudou v pondělí 30.4. a 7.5 a úterý 1. a 8. 5. v našich tělocvičnách Petřiny, Horní Počernice, Hloubětín a Černý Most. Na úterky 1. a 8. května jsou naplánovány speciální tréninky pro všechny skupiny (pásky) v ZŠ Vybíralova na Černém Mostě. Tréninky budou od 17 do 19 hodin.

Sonkaláci a sonkalačky
přihlašte se na květnové soutěže. Informace a odkaz na přihlášky najdete v pravém sloupci po přihlášení vašim účtem.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Objednávka nejpozději do neděle 6. května s platbou v hotovosti!

Jeď na letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Přidáš se i ty? Informace jsou ZDE. Seznam účastníků budeme průběžně doplňovat ZDE. Každopádně neváhej, celkem máme k dispozici necelých 90 míst!

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
21.4. - ANO
28.4. - NE
5.5. - NE
12.5. - NE
19.5. - ?
26.5. - NE

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Mládež u Labe

TTT
  205
1. setkání STM
Ondřej Vrábel, 17.5.2015 – Třetí květnový víkend patřil v Nymburce setkání talentované mládeže taekwonda itf. Taekwondisté a taekwondistky nejprve absolvovali předzávodní registraci spojenou s vážením a po chutném obědě následoval `trénink` pod taktovkou Oddělení dětí a mládeže. Protože počasí přálo, navzdory předpovědím, odmítli jsme pobyt v připravených tělocvičnách a zajímavých 90 minut s podtitulem `velmistři taekwonda` proběhlo na fotbalovém hřišti.

Na 15. hodinu se všichni účastnici již sešli ve sportovní hale a začalo náročné porovnávání výkonnosti jednotlivců a týmů. Sobotní odpolední program patřil sestavám obou věkových skupin (žáci a junioři) a následně se dostalo i na kompletní sportovní boj žákovské skupiny a čas předcházející večeři i soubojům juniorů. Aby toho nebylo málo, tak jsme stihli odsoutěžit i některé kategorie speciálních technik.

Na trenéry a asistenty v sobotu večer čekal po večeři ještě jeden bod - přednáška Mgr. Tomáše Novohradského o aspektech sportovního tréninku dětí a mládeže. Obsah i forma přednášky byly velmi zajímavé a pro naši další činnost přínosné a dovolím si říci inspirující.

Nedělní ráno se nemilosrdně přiblížilo a spolu s ním i druhý soutěžní den, který začal tam kde předchozí skončil - sportovním bojem juniorů, které za nedlouho vystřídaly juniorky. Své intermezzo mělo i silové přerážení, pochopitelné jak mezi jednotlivci juniorů a juniorek, tak i v týmové soutěži. Závěr soutěžních klání patřil napínavému finále sportovního boje chlapeckých týmů mezi STM Praha 2 a Jižní Čechy. Vrtkavá štěstěna vítězství se po prodloužení přiklonila na jihočeskou stranu.

Při závěrečném vyhlašování byly oceněni poháry:
- Vojtěch Kropáč, žák, Severní Morava
- Vendula Bluchová, žákyně, Severní Morava
- Jan Novák, junior, Praha 2
- Barbora Kotásková, juniorka, Severní Morava

Našemu středisku patřila tentokrát velmi těsně druhá příčka když zvítězila Severní Morava:
1. Severní Morava - 16-8-13
2. Praha 2 - 15-18-35
3. Jižní Čechy - 9-8-11

Členům našeho oddílu se dařilo velmi solidně o čemž svědčí namátkový výběr vítězů - Nela Morkovcová, Ondra Faltin, Franta Sakař a Veronika Žilinská. S kompletními výsledky se budete moci brzo seznámit v sekci úspěchy.

Velmi rádi doplníme nováčky do našeho závodního týmu. Zcela jistě z aktuálních členů sonkalu, kteří nyní trénují prvním rokem okusí na podzim své první soutěžní klání. A ti, kteří se začátkem cvičení ještě váhají, uvítáme v září při náborech v ZŠ Vybíralova a ZŠ Petřiny jih. Nezapomeňte, že taekwondo lze cvičit v jakémkoliv věku a bez ohledu na fyzickou zdatnost, protože principem tréninků je postupné zlepšování nejen techniky našeho bojového umění, ale i kondice.
Střediska talentované mládeže sdružují děti a mládež, v rámci republikových setkání jim dávají možnost potkat taekwondisty z jiných částí republiky. Při společných trénincích mají možnost se společně něco naučit a při seminářích a přednáškách získat zajímavé informace o historii bojového umění a jeho moderních trendech. Vrcholem jsou pak soutěžní porovnávání dovedností a výkonnosti. Členem STM může být každý mladší 18 let, pokud poctivě a pravidelně cvičí. Jestli ještě necvičíš, začni třeba u nás. Nábor do kurzů bojového umění taekwondo probíhá po celý rok. Získáš kondici, sílu se bránit, možnost se porovnat s ostatními i poznat nové přátele. Informace k náboru zde
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
20 let Sonkalu 1998-2018

Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(86)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(43)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(47)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(41)
Snad nepotkám čerty po závodech!(32)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img