czech english Na webu naleznete 107 408 fotek a 607 videí.
kalendář
září 18
po
út
st
čt
so
ne
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
krátké zprávy

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové platí příspěvky no nový školní rok do 30. září. Je možno hradit pololetně = 1700 Kč a nebo na celý školní rok 3200 Kč. Platby je možné vyřídit na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Velikost souprav řešte vyzkoušením od ostatních majitelů! Objednávka nejpozději do neděle 14. října s platbou v hotovosti!

Závodní tréninky
Od pátku 14. září jsou obnoveny tréninky závodního týmu na Černém Mostě. Pravidelně každý pátek od 17 do 19 hodin (s výjimkou závodních víkendů či soustředění). Vylepši svoje techniky, dovednosti a kondici!

Nábor nových členů
Na začátku školního roku pořádáme nábor nových členů ve všech skupinách. Více informací se můžete dozvědět ZDE. Od 10. září otevíráme novou dětskou skupinu na Černém Mostě (tréninky 16:00 až 17:00) každé pondělí. Určeno pro děti ve věku 4-6 let!

Příprava na Mistrovství ČR
Zveme vás na podzimní oddílové soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně. Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE.

2. STM
Závodníci od zeleného pásku výše mají možnost se přihlašovat na 2. setkání STM v Nymburce. Přihláška v oddílové sekci.

Sobotní tréninky
Přehled sobotních tréninků v září:
- 22.9. - ANO
- 29.9. - ANO

GDPR směrnice
Závazná směrnice pro všechny členy o ochraně osobních údajů a nakládání s nimi v Sonkalu.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Nejúspěšnější juniorka soutěže je ze Sonkalu

TTT
  26
Turnaj juniorů a seniorů skupiny A
Úvodní nástup oddílů a závodníků
Barbora Sýkorová - nejúspěšnější juniorka soutěže

Ondřej Vrábel, 18.1.2003 – Dnes proběhl v Třeboni Turnaj juniorů a seniorů skupiny A (červené a černé pásky). Touto soutěží byl oficiálně zahájen seriál závodů pořádaných Českým svazem Taekwon-do ITF. Narozdíl od let minulých nejsou výsledky započítávány do hodnocení o Mistra ČR v daném roce. Hlavní význam soutěže spočíval k získání přehledu a aktuální výkonnosti uchazečů o členství v Reprezentaci ČR, a to hlavně juniorské, kde po velmi úspěšném vystoupení na Mistrovství světa v Portoriku došlo ke generační obměně. Soutěže se jako čestný host zúčastnil i Mistr Hwang Ho Yong (VII. dan), který během celého dne vedl rozhovory s vedoucími jednotlivých oddílů.


Sonkal na těchto závodech zastupovalo 8 závodníků - 5 seniorů, 2 junioři a 1 juniorka. Turnaje se zúčastnilo necelých 90 závodniků ze 14 oddílů. Soutěžní klání jako vždy začala disciplínou tul - technické sestavy. V kategorii tul juniorky 2.-1. kup získala Barbora Sýkorová bronzovou medaili. Vynikajícího výsledku dosáhl Pavel Zavadil mezi juniory I. dan - nejprve porazil svého tradičního tulařského rivala Marka Řeřichu a po té si ve finále poradil i s jeho oddílovým kolegou, členem juniorské reprezentace, Tomášem Čeledou. Pavlova zlatá medaile nebyla však naše zdaleko poslední.Ve sportovním boji (matsogi) nejprve Bára poskočila o jednu medailovu pozici výše, když trochu nečekaně podlehla ve finále juniorek nad 53kg Jarce Kubešové (Tong-Il). Bronzovou medaili přidal Tomáš Bobek mezi seniory do 71kg, stříbro Hoang Huy v seniorech do 63kg (jeho běžná váhová kategorie je do 54kg) a opět střibro Michal Růžička nad 80kg (bohužel pouze 2 závodníci v kategorii).Speciální techniky, t-ki, patřili Báře - nejprve ziskala 3x 3 body za bezchybné provedeni technik nopi ap chagi, dollyo chagi a noomo chagi a v následném rozskoku jako jediná přeletěla vylosované a prodloužené noomo chagi a po právu tak získala zlatou medaili.


Stejně, tedy zlatě, se Báře vedlo i silovém přerážení - wiroku. 12 bodů za dollyo chagi a yopcha jirugi znamenalo první místo.


Bára se stala i nejúspěšnější juniorskou závodnicí tohoto turnaje (2 zlaté, 1 stříbrná a 1 bronzová medaile). Náš oddíl v celkovém hodnocení obsadil 5. místo (3-3-2).


Soutěž byla především pojata jako přípravná na začátek roku s ohledem na výběr nových adeptů do národního týmu a naše 4 členy (Hoang Huy, Tomáš Bobek, Bára Sýkorová a Linda Deutschová) by nenělo členství minout.


Další soutěží v Třeboni bude až dubnové Mistrovství Čech žáků, juniorů a seniorů. V Praze by mělo na konci února nebo v polovině března mělo proběhnout I. kolo pražské oblastní soutěže.Kompletní výsledkové listiny zde (RTF).

Mohlo by Vás také zajímat:
Dva zápasy matsogi
Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(31)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(22)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img