czech english Na webu naleznete 107 408 fotek a 607 videí.
kalendář
září 18
po
út
st
čt
so
ne
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
krátké zprávy

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové platí příspěvky no nový školní rok do 30. září. Je možno hradit pololetně = 1700 Kč a nebo na celý školní rok 3200 Kč. Platby je možné vyřídit na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Velikost souprav řešte vyzkoušením od ostatních majitelů! Objednávka nejpozději do neděle 14. října s platbou v hotovosti!

Závodní tréninky
Od pátku 14. září jsou obnoveny tréninky závodního týmu na Černém Mostě. Pravidelně každý pátek od 17 do 19 hodin (s výjimkou závodních víkendů či soustředění). Vylepši svoje techniky, dovednosti a kondici!

Nábor nových členů
Na začátku školního roku pořádáme nábor nových členů ve všech skupinách. Více informací se můžete dozvědět ZDE. Od 10. září otevíráme novou dětskou skupinu na Černém Mostě (tréninky 16:00 až 17:00) každé pondělí. Určeno pro děti ve věku 4-6 let!

Příprava na Mistrovství ČR
Zveme vás na podzimní oddílové soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně. Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE.

2. STM
Závodníci od zeleného pásku výše mají možnost se přihlašovat na 2. setkání STM v Nymburce. Přihláška v oddílové sekci.

Sobotní tréninky
Přehled sobotních tréninků v září:
- 22.9. - ANO
- 29.9. - ANO

GDPR směrnice
Závazná směrnice pro všechny členy o ochraně osobních údajů a nakládání s nimi v Sonkalu.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Nejúspěšnější žákyně opět ze Sonkalu

TTT
  61
Mistrovství Čech žáků, juniorů a seniorů
Ondřej Vrábel, 9.6.2002
Poslední závodní akcí v Třeboni v první polovinu tohoto roku bylo Mistrovství Čech žáků, juniorů a seniorů. V letošním roce došlo k oddělení Mistrovství Čech a Mistrovství Moravy a to jak místem tak termínem konání. Protože byla soutěž vypsána pro věkové skupiny žáků, juniorů i seniorů byla naplánována na oba víkendové dny.Samotné soutěže se nakonec zúčastnilo více než 200 závodníků z 15ti oddílů. Závodníci ve všech třech věkových skupinách nezávodili jen o medaile, ale rovněž o body do žebříčku o Absolutního Mistra ČR. V třeboňské hale byly přichystány 3 zápasiště pro technické sestavy a sportovní boj a také stanoviště pro speciální techniky a silové přerážení. Plynulosti soutěže tentokrát scházel dostatečný počet rozhodčích, 17 rozhodčích z 15ti celkem zúčastněných oddílů je vzhledem k významu takovéto soutěže málo.Sonkal, přes problémy s nemocemi a zraněními stálých a úspěšných závodníků, vyslal 18 členů. V týmových disciplínách se prezentovali rovněž naše žákyně (3. místa v technických sestavách a speciálních technikách a 1. místo ve sportovním boji) a juniorky ve speciálních technikách. Od juniorského týmu jsme medaili očkávali, ale že to bude zlatá přeci jen ne. Děvčata ve složení Bára LálaSýkorová, Martina Bardonová a Lucie Kolmanová však skákala naprosto bezchybně a za svůj výkon si zlaté medaile zasloužila. Jako jediný tým získaly všech 9 bodů a předčily i tým Hwa-Rangu (reprezentantky Tošnarová, Holubová a Hambergerová) !V technických sestavách jednotlivců tentokrát získala pro naše barvy jedinou zlatou medaili pouze Linda Deutschová (tul žákyně 4. kup a vyšší). Výborného výsledku, ale svým 2. místem dosáhla Ivana Hřebačková (tul žákyně 6.-5. kup). Třetí místa Milana Fulmeka (tul junioři 4.-3. kup), Dominiky Bardonové (tul žákyně 4. kup a vyšší), Pavly Dvořákové (tul žákyně 6.-5. kup), Tran Vu Huye (tul senioři I. dan a vyšší) a Pavla Zavadila (tul junioři I. dan a vyšší) jsou také dobrými výsledky.Sportovní boj pak byl ve znamení dalších medailových umístění, nejprve Linda Deutschová 1. místo (žákyně nad 43kg), bohužel ve své kategorii neměla žádnou soupeřku. Dominika Bardonová poprvé bojovala se soupeřkou z jiného oddílu a přestože prohrála odváží si z Třeboně 3. místo. Matěj Kropáč obsadil rovněž 3. místo (žáci nad 38kg), nebýt však zranění palce mohl jistě pomýšlet na příčku nejvyšší, stejně tak ve speciálních technikách. Sportovní boj juniorek ve váhové kategorii do 60kg nám už podle rozlosování skýtal velkou šanci na zlatou medaili pro Báru Sýkorovou.

Přestože měla podle mnoha přítomných ve finále proti Anetě Jimenézové (TKD Klub Praha) bodovou převahu, rozhodčí z nám neznámého důvodu rozhodli v náš neprospěch. Svému vítězství se po skončení zápasu podivovala i sama Aneta. V soutěži seniorů jsme měli 2 zástupce - Tran Vu Huy (senioři do 71 kg) vybojoval ve finále s Honzou Klaškou, který u nás v oddíle hostuje, 2. místo. Tomáš Bobek si postupně poradil s oběma borci s plzeňské Naramy a získal zlatou medaili.Speciální techniky nám přinesli v soutěži jednotlivců 1. místo Lály v juniorkách skupiny A a 2. místo Lindy Deutschové v žákyních. Tomáš Bobek se kvůli obnovenému zranění nohy z minulého týdne ze soutěže seniorů odhlásil, protože z velkých konkurentů tentokrát startoval jen Lukáš Vaněk.V poslední disciplíně wirok, nebo-li silovém přerážení, jsme měli jen Lálu, která stejně jako na Oblastní soutěži minulý týden vybouchala 2. místo za Petrou Tošnarovou.Při závěrečném vyhlašování nejúspěšnějších závodníků jednotlivých skupin jsme získali 1 ocenění, a to Linda Deutschová jako Nejúspěšnější žákyně. V celkovém pořadí oddílů nám patři 5. příčka se ziskem 6 zlatých, 5 střibrných a 10 bronzových medailí.Kompletní výsledkové listiny
Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(31)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(22)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img