czech english Na webu naleznete 107 435 fotek a 607 videí.
kalendář
říjen 18
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
krátké zprávy

Příprava na Mistrovství ČR
Cena pro opozdilce je nyní 2500 Kč za celé podzimní soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně (ale i další soutěže). Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE. Seznam potvrzených účastníků.

Sobotní tréninky
20. října - ANO
27. října - NE (soustředění)
3. listopadu - NE
10. listopadu - NE

Závodní tréninky
19. října - ANO
26. října - NE (soustředění)
2. listopadu - ANO
9. listopadu - NE

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové, kteří nemají uhrazené oddílové příspěvky na září až leden uhradí 1900 Kč. Noví členové platí 1700 Kč a v případě dětské skupiny (4-6 let) na Černém Mostě 1000 Kč. Platby je možné poukázat na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.
Poznámka - po 1.10. není již možná úhrada příspěvků na celý rok, pouze pololetní platby!

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Pekelné síly odraženy!

TTT
  267
Čertovský pohár ( propozice a přihláška )
Ondřej Vrábel, 7.12.2015 – Večer 5. prosince je již od pradávna spjat s pohybem nadpřirozených sil, které obcházejí rodiny a testují malé človíčky,aby zjistili zda si za poslední rok zaslouží pochvalu a odměnu. A nebo zda skončí v pytli a budou transportováni do hlubin země, kde okusí prostředí pekelné.

Co se však dělo večer si necháme na jindy, protože za úsvitu začalo srocování lidiček všemožného věku a také technických stupňů před sportovní halou Základní školy Petřiny jih. Důvodem byl první ročník Čertovského poháru, jehož premiéra vyšla skvěle na Mikuláše. Na premiérovou soutěž se soutěže zúčastnilo 93 závodníků z 11 klubů a díky účasti Taekwon-Do Academy Slovakia byl Čertovský pohár mezinárodní.

Sympatická konkurence byla především v juniorské skupině, kde se představilo několik současných či budoucích členů státní reprezentace. Přestože rozhodčích bylo početně akorát na tři zápasiště, tak celý soutěžní programu odsýpal velmi svižně a mohli jsme si dovolit soutěžit systémem každý s každým proti původně uvedenému eliminačnímu.

Medailisté byli oceňování tématickými kovy hned po skončení kategorie na soutěžním tatami a všichni účastníci obdrželi certifikáty, které je večer uchránili před odnesením do pekla.

Nejúspěšnějšími závodníky se v jednotlivých skupinách stali:
- Aneta Zelinková, Sonkal - žákyně
- Jan Veškrina, Sonkal - žák
- Tereza Žilinská, Sonkal - juniorka
- Jiří Novák, Sonkal - junior
- Vendula Benediktová, Sonkal - seniorka
- Tomáš Vodička, Sonkal - senior

Tři nejúspěšnější skoly.
1: Taekwon-Do ITF Sonkal Praha
2. Kwang Myong Roztoky
3. Tong-Il České Budějovice

Velký dík patři všem závodníkům, kteří se Čertovského poháru zúčastnili a svými výkony přispěli k jeho kvalitě a také rozhodčím. Ti bedlivě a neúnavně bděli ostřížím zrakem nad všemi předváděnými výkony.

Věřím, že po skončení soutěže ti skuteční čerti žádného účastníka neodnesli a za rok se sejdeme v ještě hojnějším počtu!

Kompletní výsledkové listiny.
Závodů se náš oddíl účastní pravidelně a to nejen v České republice. Učíme nejen sport, ale bojové umění v celé jeho šíři. Cílem je zdravý životní styl, zlepšování kondice, techniky a sebeobrana. Nábor pro děti, mládež a dospělé probíhá po celý rok v našich tělocvičnách na Černém Mostě, Petřinách a v Horních Počernicích. Informace k náboru zde
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(39)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(32)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img