czech english Na webu naleznete 107 408 fotek a 607 videí.
kalendář
září 18
po
út
st
čt
so
ne
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
krátké zprávy

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové platí příspěvky no nový školní rok do 30. září. Je možno hradit pololetně = 1700 Kč a nebo na celý školní rok 3200 Kč. Platby je možné vyřídit na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Velikost souprav řešte vyzkoušením od ostatních majitelů! Objednávka nejpozději do neděle 14. října s platbou v hotovosti!

Závodní tréninky
Od pátku 14. září jsou obnoveny tréninky závodního týmu na Černém Mostě. Pravidelně každý pátek od 17 do 19 hodin (s výjimkou závodních víkendů či soustředění). Vylepši svoje techniky, dovednosti a kondici!

Nábor nových členů
Na začátku školního roku pořádáme nábor nových členů ve všech skupinách. Více informací se můžete dozvědět ZDE. Od 10. září otevíráme novou dětskou skupinu na Černém Mostě (tréninky 16:00 až 17:00) každé pondělí. Určeno pro děti ve věku 4-6 let!

Příprava na Mistrovství ČR
Zveme vás na podzimní oddílové soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně. Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE.

2. STM
Závodníci od zeleného pásku výše mají možnost se přihlašovat na 2. setkání STM v Nymburce. Přihláška v oddílové sekci.

Sobotní tréninky
Přehled sobotních tréninků v září:
- 22.9. - ANO
- 29.9. - ANO

GDPR směrnice
Závazná směrnice pro všechny členy o ochraně osobních údajů a nakládání s nimi v Sonkalu.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Početná účast a výborné výkony

TTT
  258
Sonkal Open (žáci, junioři a senioři) propozice a přihláška
Ondřej Vrábel, 27.5.2013Série svazových soutěží v Čechách vyvrcholila květnovým setkáním talentované mládeže v Nymburce a na pořadu byly soutěže pořádané jednotlivými oddíly. Více než desetiletá tradice Sonkalu v pořádání regionální soutěže nás zavazovala k uspořádání dalšího ročníku závodního setkání v Praze. Stejně jako v minulosti jsme využili sportovní haly Základní školy Petřiny jih.

Do samotných soutěžních klání nakonec zasáhlo více než 125 závodníků z 9 škol (Dan-Gun, GBHS, Chon-Ji, Kerberos, Kwang Myong, Panter, Pardubice, Silla a domácí Sonkal). Velmi cenným příspěvkem byla účast čtyř rozhodčích budějovického Tong-Ilu. I díky nim celý soutěžní den proběhl velmi hladce a dovolím si tvrdit úspěšně.

Po nezbytné ranní registraci a kontrole váhy závodníků pro sportovní boj, proběhl těsně po půl desáté slavnostní nástup s představením jednotlivých škol. Hned v zápětí se na třech připravených soutěžních plochách rozběhli zápasy v sestavách žáků. Mnohé školy soutěže využili k otestování závodních nováčků, a proto kategorie žlutých pásků čítaly více než 10 soutěžících. Začátečníky postupně střídali již ostřílenější borci se zelenými, modrými a červenými pásky. Protože se na Sonkal Openu závodí systémem každý s každým, tak je pro všechny připravena velká porce zápasů jak v sestavách tak boji. Během jednoho dne může každý získat cenné soutěžních zkušenosti i v méně obsazených kategoriích. Čas a soutěžní plán však neúprosně kvapí a zkušené organizátory nedokáže rozhodit ani nefunkční tiskárna, žáky střídají junioři, kteří předvádí ještě kvalitnější výkony než jejich mladší kolegové a kolegyně v dobocích. Ale i tato část soutěže rychle končí a žáci se oblékají do chráničů, aby absolvovali utkání ve sportovním boji. Než přijdou na řadu junioři, stihnou rozhodčí absolvovat výborný oběd v nedaleké restauraci.

Po obědové přestávce následuje předání pohárů pro nejúspěšnějšího žáky a žákyni, kterými se staly Petr Pros (Sonkal) a Jennifer Tranová (GBHS). Krátká odbočka – velmi se nám osvědčilo předávat medaile přímo na tatami po skončení dané kategorie.
Junioři, kterých je v soutěžním poli největší porce, se utkávají o své medailové vavříny, aby je mohli na závěr soutěžního dne absolvovat i senioři a seniorky. Především mezi seniory se ve sportovním boji „přiostřuje“, ale než přehnanou snahou či nekontrolovaným kontaktem, je to dáno menší zkušeností bojovníků. Přesto jsou k vidění na závěr soutěže velmi pěkné zápasy a soutěž tak skutečně graduje.

Poslední medaile jsou předány a zbývá vyhlásit nejúspěšnější jednotlivce mezi juniory a seniorky, kterými se nakonec stali:
• Marina Baranová (GBHS) – juniorka
• Jiří Huml (Sonkal) – junior
• Jana Kovářová (Sonkal) – seniorka
• Tomáš Vodička (Sonkal) – senior

Tři příčky nejúspěšnějších škol získaly:
1. Sonkal 26-17-11 (zlaté – stříbrné – bronzové)
2. GBHS 7-11-9
3. Dan-Gun 5-7-4

Před devatenáctou hodinou finišuje úklid veškerého vybavení a samotné haly, další výborná soutěž je za námi a my se můžeme těšit na Sonkal Open 2014, který pro vás Sonkal bude pořádat opět v druhé polovině května.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem rozhodčím za vynikající celodenní práci, soutěžícím za předvedené výkony a Českému svazu Taekwon-Do ITF za finanční podporu a záštitu nad celou akcí
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(31)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(22)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img