czech english Na webu naleznete 104 643 fotek a 603 videí.
kalendář
duben 18
po
út
st
čt
so
ne
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
krátké zprávy

Květnové státní svátky
Pravidelné tréninky nebudou v pondělí 30.4. a 7.5 a úterý 1. a 8. 5. v našich tělocvičnách Petřiny, Horní Počernice, Hloubětín a Černý Most. Na úterky 1. a 8. května jsou naplánovány speciální tréninky pro všechny skupiny (pásky) v ZŠ Vybíralova na Černém Mostě. Tréninky budou od 17 do 19 hodin.

Sonkaláci a sonkalačky
přihlašte se na květnové soutěže. Informace a odkaz na přihlášky najdete v pravém sloupci po přihlášení vašim účtem.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Objednávka nejpozději do neděle 6. května s platbou v hotovosti!

Jeď na letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Přidáš se i ty? Informace jsou ZDE. Seznam účastníků budeme průběžně doplňovat ZDE. Každopádně neváhej, celkem máme k dispozici necelých 90 míst!

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
21.4. - ANO
28.4. - NE
5.5. - NE
12.5. - NE
19.5. - ?
26.5. - NE

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Poslední letošní trénink na Petřinách a plány pro 2016?

TTT
  7
4P - Petřinské pizzové posezení a popití.
Martin Svitek, 22.12.2015 – Ve středu jsme měli poslední Petřinský trénink, zaměřili jsme se na trénink pro zkoušky u barevných pásků a na netradiční kopy pro černé pásky (což mi přišlo jako brilantně originální nápad, protože jsem nebyl na celorepublikovém semináři – hned mi bylo vysvětleno, že nejen já mám dobré nápady ;o) ). Pak jsme se šli družit do pizzerie, díky čemuž dorazilo na trénink i osazenstvo ne tak často trénujících z Petřin a také ti sociálně zdatní z Černého mostu.

I když mladí pracanti jako Pavel Šnábl a Jirka Huml pospíchali domů, aby se dobře vyspali na další pracovní den, tak se starším pracantům povedlo je udržet při družném hovoru až do nejzazšího večera, což je pro slušné Pražáky jízda posledního metra. Kdo se zúčastnil, to si můžete prohlédnout na fotkách, snad je dobře zachycena dobrá nálada.
Nejde, ale tolik o to, že jsme cvičili a pak se dobře najedli, napili a poklábosili, ale o to, že to byl poslední trénink tohoto roku na Petřinách a že je myslím dobré, dát si nějakou vizi a cíl pro ten příští rok.
Všem jsem navrhl, že lednové zkoušky jsou AŽ za měsíc, a že poslední chyby jde v domácím tréninku krásně vyladit. V pondělí od Vláďi a ve středu ode mě jste dostali dost oprav, tak teď už jen zbývá cvičit. A měsíc je hromada času, když si dám úkol, zas tak těžké to taekwondo není. Viděl jsem ve středu, že ti, kteří se před pár měsíci trápili na wiroku lámou bez problémů a "složité" krokáče se za pár minut stávají rutinou. Dolmyo, že jde taky trefit bez problémů a můžou se ladit už jen detaily. A tak doufám, že první náš cíl příštího roku bude pro většinu projít přezkoušením a odcvičit pak krásné zkoušky (jak říkám, aby to byla exhibice) v lednu a pak i zbytek roku, aby se nám ten chytrý a vytrvalý trénink dařil. Věřím, že není důvod nikam spěchat, ale také, že není důvod stagnovat.

Zamysleli jste se nad tím, co se vám v taekwondu povedlo v tomto roce? A jaké jsou vaše cíle pro příští rok? Klidně to napište do diskuse, když se tam objeví aspoň 4 názory od různých lidí, tak napíšu taky ;o) Vážně mě to zajímá.

Martin Svitek, IV. Dan, Sonkal

Obyčejné lidské setkávání je také součástí bojových umění. Pokud se k nám chceš přidat, podívej se na Informace k náboru zde. Nábor probíhá celoročně. Začít mohou vaše děti školního věku, dospívající mládež a stejně tak vy rodiče. Hledáte univerzální rozvojovou aktivitu? Zkuste cvičit taekwondo, pro vlastní radost z pohybu, nebo jako sport zastřešený bojovým uměním sebeobrany, který vám poskytne kvalitní rozvoj osobnosti.
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
chrobi (22.12.2015 – 7:26)
Fotky budou až budou ;o)
Fotky budou až budou ;o)
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
20 let Sonkalu 1998-2018

Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(86)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(43)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(47)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(41)
Snad nepotkám čerty po závodech!(32)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img