czech english Na webu naleznete 107 408 fotek a 607 videí.
kalendář
září 18
po
út
st
čt
so
ne
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
krátké zprávy

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové platí příspěvky no nový školní rok do 30. září. Je možno hradit pololetně = 1700 Kč a nebo na celý školní rok 3200 Kč. Platby je možné vyřídit na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Velikost souprav řešte vyzkoušením od ostatních majitelů! Objednávka nejpozději do neděle 14. října s platbou v hotovosti!

Závodní tréninky
Od pátku 14. září jsou obnoveny tréninky závodního týmu na Černém Mostě. Pravidelně každý pátek od 17 do 19 hodin (s výjimkou závodních víkendů či soustředění). Vylepši svoje techniky, dovednosti a kondici!

Nábor nových členů
Na začátku školního roku pořádáme nábor nových členů ve všech skupinách. Více informací se můžete dozvědět ZDE. Od 10. září otevíráme novou dětskou skupinu na Černém Mostě (tréninky 16:00 až 17:00) každé pondělí. Určeno pro děti ve věku 4-6 let!

Příprava na Mistrovství ČR
Zveme vás na podzimní oddílové soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně. Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE.

2. STM
Závodníci od zeleného pásku výše mají možnost se přihlašovat na 2. setkání STM v Nymburce. Přihláška v oddílové sekci.

Sobotní tréninky
Přehled sobotních tréninků v září:
- 22.9. - ANO
- 29.9. - ANO

GDPR směrnice
Závazná směrnice pro všechny členy o ochraně osobních údajů a nakládání s nimi v Sonkalu.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Preview na soustředění a neb co nás čeká a nemine :)

TTT
XXVII. Oddílové soustředění


Ondřej Vrábel, 10.7.2007 – Velké letní soustředění se nám kvapem blíží a my vám na následujících řádkách nabízíme informace o tom co nás čeká a co nás hlavně nemine :) Některé věci jsou již na pevno stanovené a jiné se mohou do soustředění změnit.Nejdůletější fakta:

- tréninky 2x 2 hodiny pro vyšší skupinu, 2x 1,5 hodiny pro nižší skupinu. Stejně jako v loňském roce bude o zařazení do skupiny rozhodovat technický stupeň (pásek) a podlé typu tréninku i vybavení chrániči. Detaily upřesníme na prvním tréninku!


- čeká nás stejně jako v loni ranní probuzení ve formě rozcvičky, což zaručeně probere i ty největší spáče. Kdo zvládne spát bez úrazu za běhu a při strečinku tak si může ještě pár minut spánku přidat ;)
- pro jedlíky a přiznivce vydatných snídaní máme dobou zprávu, protože snídaně jsou opět pod nadvládou šéfkuchaře Thea a je pomocníků
- pokud si bude potřebovat odpočinout, tak k tomu bude určen 1 volný den, který máme naplánovaný na pondělí 27. srpna. Když budete hodní tak si můžeme dát výletový výšlap na rozhlednu :)


- hned po volném dnu bude následovat návštěva Mistra Hwang Ho Yonga (VIII. Dan), který odpoledne bude pro účastníky, kteří úspěšně projdou přezkoušením, dělat zkoušky na vyšší technické stupně. Přezkoušení bude během volného dne. Kdo by chtěl dělat zkoušky musí mít s sebou bezpodmínečně průkaz Českého svazu Taekwon-do ITF a poplatek za zkoušky.
- stejně jako v předchozích letech máme pro všechny účastníky přichystané různé soutěže o zajímavé ceny:


  • soutěž v krokovém matsogi, resp. modelovém sparringu (kategorie do zeleno-modrého pásku a od modrého pásku výše

  • velký koloběžkový závod ve sprintu pro všechny mladší 13 let
  • velký koloběžkový závod ve sprintu pro všechny starš 13 let (to aby někteří staroši nezáviděli či nekňučeli)

  • soutěž v akčních scénkách týmů (týmy o počtu 3 a více členů)

  • soutěž v teorii dle technických stupňů - 10.-9., 8.-7., 6.-5., 4.-3., 2.-1. kup a I. dan a vyšší

  • zajímavou cenu máme přichystánu i pro sonkaláka s nejvyšším bodovým průměrem ze zkoušek- rozhodně si nesmíme nechat ujít i tradiční focení exhibiční fotek (třeba takových jaké se nacházejí u tohoto článku), které děláme řadu let právě na letním soustředění. Situace, motivy, nápady a případné partnery si chystejte již dopředu.Kdo má zájem může si prohlédnout 627 fotografií z loňského soustředění.Pro uvedené soutěže máme připraveno jako ceny rovněž 12 triček s efektním Taekwon-do nápisem na zádech. Exkluzivita triček je zaručena, protože každé z nich je originál!Všechny účastníky soustředění starší 13 let žádáme, aby přisli pomoci s nakládáním oddílového vybavení. Nakládat budeme vše ve čtvrtek 23. srpna od 7.45 v tělocvičně na Černém Mostě.

Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(31)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(22)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img