czech english Na webu naleznete 107 408 fotek a 607 videí.
kalendář
září 18
po
út
st
čt
so
ne
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
krátké zprávy

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové platí příspěvky no nový školní rok do 30. září. Je možno hradit pololetně = 1700 Kč a nebo na celý školní rok 3200 Kč. Platby je možné vyřídit na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Velikost souprav řešte vyzkoušením od ostatních majitelů! Objednávka nejpozději do neděle 14. října s platbou v hotovosti!

Závodní tréninky
Od pátku 14. září jsou obnoveny tréninky závodního týmu na Černém Mostě. Pravidelně každý pátek od 17 do 19 hodin (s výjimkou závodních víkendů či soustředění). Vylepši svoje techniky, dovednosti a kondici!

Nábor nových členů
Na začátku školního roku pořádáme nábor nových členů ve všech skupinách. Více informací se můžete dozvědět ZDE. Od 10. září otevíráme novou dětskou skupinu na Černém Mostě (tréninky 16:00 až 17:00) každé pondělí. Určeno pro děti ve věku 4-6 let!

Příprava na Mistrovství ČR
Zveme vás na podzimní oddílové soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně. Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE.

2. STM
Závodníci od zeleného pásku výše mají možnost se přihlašovat na 2. setkání STM v Nymburce. Přihláška v oddílové sekci.

Sobotní tréninky
Přehled sobotních tréninků v září:
- 22.9. - ANO
- 29.9. - ANO

GDPR směrnice
Závazná směrnice pro všechny členy o ochraně osobních údajů a nakládání s nimi v Sonkalu.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Příprava na Mistrovství České republiky se vydařila

TTT
  83
XX. Oddílové soustředění


QUI, 1.11.2005 – Je středa, 26. října, 9 hodin ráno, začátek podzimních prázdnin a naše velká Sonkalácká parta se právě chystá vyrazit na Jubilejní 20. soustředění ve znamení přípravy na MČR. Již po druhé se soustředění koná v jihočeském městečku Borotín, kde se většině Sonkalákům, podle průzkumu, zatím nejvíce líbilo.


Cesta trvala chviličku a tak jsme byli velmi rychle na místě, nanosili jsme své tašky a batohy do tělocvičny a začali jsme vykládat zbytek vybavení.


Po vybalování nás čekal ihned trénink, který patřil mezi méně náročnější, takže jsme jej i po vykládání všeho možného hravě zvládli :-).


Po tréninku přišlo na řadu konečně ubytování, pokoje byli velmi prostorné a útulné, včetně koupelny, což bylo velkým plus ;), ale to už jsme měli všichni obrovský hlad, ano je to tak, byl čas k obědu, pro většinu z nás nepostradatelná součást dne :-).
Tentokrát jsme chodili na jídlo do nedaleké hospůdky/restaurace, bylo to netradiční, ale svůj účel to splnilo, nasytili jsme své hladové krčky a odebrali se na pokoje. Po odpoledním (ne)klidu nás čekal druhý trénink, který byl, jako každý trénink, výborné organizován, takže jsme se opravdu nenudili.


No a po tréninku jak jinak, než večeře.


Večerka byla, již tradičně, stanovena na 22:00, s čímž měli, jak již tradičně :-), někteří problémy, takže bylo nutné je potrestat.


Zavedly se tedy večerní tréninky a pro extrémní porušitele večerky i ranní rozcvičky, na kterých nechyběla ani, malými dětmi tolik milovaná, hra na lišku :-).


Z mého pohledu to bylo velmi vydařené soustředění, které se obešlo bez vážnějších zranění a psychických újem. Myslím, že na toto soustředění bude každý vzpomínat jen v dobrém, o čemž svědčilo i těžké loučení s koncem soustřeďka a následným odjezdem domů.


Domů jsme jeli velmi luxusním autobusem, takže pohodlí po tvrdém trénovaní, bylo opravdu velké :-).
Po příjezdu do Prahy, jsme si teprve uvědomili, že je soustřeďko u konce a že nás čeká opět jen denní stereotyp v podobě školy či práce, pro většinu úplně jiná realita :-).


S upřímným pozdravem všem Petr „Peťan“ Kolařík

Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(31)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(22)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img