czech english Na webu naleznete 107 408 fotek a 607 videí.
kalendář
září 18
po
út
st
čt
so
ne
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
krátké zprávy

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové platí příspěvky no nový školní rok do 30. září. Je možno hradit pololetně = 1700 Kč a nebo na celý školní rok 3200 Kč. Platby je možné vyřídit na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Velikost souprav řešte vyzkoušením od ostatních majitelů! Objednávka nejpozději do neděle 14. října s platbou v hotovosti!

Závodní tréninky
Od pátku 14. září jsou obnoveny tréninky závodního týmu na Černém Mostě. Pravidelně každý pátek od 17 do 19 hodin (s výjimkou závodních víkendů či soustředění). Vylepši svoje techniky, dovednosti a kondici!

Nábor nových členů
Na začátku školního roku pořádáme nábor nových členů ve všech skupinách. Více informací se můžete dozvědět ZDE. Od 10. září otevíráme novou dětskou skupinu na Černém Mostě (tréninky 16:00 až 17:00) každé pondělí. Určeno pro děti ve věku 4-6 let!

Příprava na Mistrovství ČR
Zveme vás na podzimní oddílové soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně. Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE.

2. STM
Závodníci od zeleného pásku výše mají možnost se přihlašovat na 2. setkání STM v Nymburce. Přihláška v oddílové sekci.

Sobotní tréninky
Přehled sobotních tréninků v září:
- 22.9. - ANO
- 29.9. - ANO

GDPR směrnice
Závazná směrnice pro všechny členy o ochraně osobních údajů a nakládání s nimi v Sonkalu.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Reportáž je zde

TTT
  72
2. CZECH OPEN


Ondřej Vrábel, 13.10.2003 – O víkendu 10.-12. října 2003 se v Třeboni uskutečnil 2. ročník mezinárodního turnaje Czech Open, kterou pořádal Český svaz Taekwon-do ITF. Organizaci samotné soutěže měl na starosti pražský oddíl Taekwon-do Sonkal ve spolupráci s hlavním rozhodčím MUDr. Rostislavem Kaňkou. Do samotné soutěže se zaregistrovalo na 170 závodníků z 22 subjektů a protože to byl turnaj mezinárodní utkali se spolu nejen závodníci z Čech a Moravy, ale také z Francie, Grónska, Slovinska a Slovenska. Startovní pole rovněž čítalo několik aktuálních více-mistrů světa Martin Kountchev z Francie (tul senioři IV. Dan), Hana Hanousková (matsogi seniorky -70kg) a především domácí Jan Mraček (matsogi senioři -71kg).

V pátek bylo na pořadu pouze registrace a vážení, ale již v sobotu se na plno rozběhli boje mezi barevnými pásky (držitelé technických stupňů 8.-1. kup) a to ve všech věkových skupinách (žáci, junioři a senioři). Všichni juniorští a seniorští závodníci měli postupně možnost změřit své síly v tulech, matsogi, t-ki a wiroku. Žáci pak v tulech, matsogi a t-ki. Do sobotních bojů rovněž zasáhli členové juniorské reprezentace. V sobotu soutěžilo 9 z 10-ti členů naší výpravy. První místo vybojovala Iva Hřebačková (tul žákyně 4. kup a vyšší), Linda Deutschová rovněž 1. místo v matsogi juniorek B -53kg. Velmi pěkná druhá míst přidala i Lucka Kolmanová (wirok a t-ki juniorky B). Kompletní přehled úspěchů naší výpravy najdete v sekci úspěchy.Na závěr prvního soutěžního dne byli rovněž vyhodnoceni nejúspěšnější závodníci jednotlivých skupin. V žákovské skupiny Anna Pösingerová (Kwang-Myong) a Filip Gavlas (TKD Frýdek-Místek), mezi juniory a juniorkami byli vždy 2 nejúspěšnější závodníci a proto poháry nebyli předany. A v seniorské skupině Kristýna Rybová (Česká juniorská reprezentace) a David Novotný (Koguryo Třebíč).

Nedělní program soutěže byl plně vyhrazen kláním černých pásů v juniorské a seniorské skupině. Velmi dobrá konkurence byla k vidění v tulech seniorů I. Dan a rovněž ve sportovním boji seniorů do 71kg. Do nedělních bojů zasáhl náš jediný zástupce – Pavel Zavadil. V tulech junioři I. Dan ve finále podlehl zkušenějšímu závodníkovi z Grónska a získal tak 2. místo, ve sportovním boji získal Pavel 3. místo. Bohužel ve speciálních technikách byli přihlášení pouze dva závodníci – Pavel a Urban Zaloznik ze Slovinska. První místo Pavel získal po právu, ale ještě více nás těší výkon samotný, především výborné provedení techniky Dolmyo chagi!Mezi držiteli černých pásů byli nakonec nejúspěšnější – v juniorech Tittussen Angutinnguaq (Grónsko), v seniorech Jiří Teslík (Il-Dong Ostrava) a v seniorkách Žaneta Geberová (Tong-Il České Budějovice). Nejúspěšnějším subjektem se stala Česká juniorská reprezentace s 9-ti zlatými, 6 stříbrnými a 1 bronzovou medailí.Organizátoři se těší na shledanou na 3. Czech Openu v roce 2004 v ještě hojnějším počtu.Kompletní výsledkové listiny (RTF formát).

Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(31)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(22)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img