czech english Na webu naleznete 104 643 fotek a 603 videí.
kalendář
duben 18
po
út
st
čt
so
ne
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
krátké zprávy

Květnové státní svátky
Pravidelné tréninky nebudou v pondělí 30.4. a 7.5 a úterý 1. a 8. 5. v našich tělocvičnách Petřiny, Horní Počernice, Hloubětín a Černý Most. Na úterky 1. a 8. května jsou naplánovány speciální tréninky pro všechny skupiny (pásky) v ZŠ Vybíralova na Černém Mostě. Tréninky budou od 17 do 19 hodin.

Sonkaláci a sonkalačky
přihlašte se na květnové soutěže. Informace a odkaz na přihlášky najdete v pravém sloupci po přihlášení vašim účtem.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Objednávka nejpozději do neděle 6. května s platbou v hotovosti!

Jeď na letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Přidáš se i ty? Informace jsou ZDE. Seznam účastníků budeme průběžně doplňovat ZDE. Každopádně neváhej, celkem máme k dispozici necelých 90 míst!

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
21.4. - ANO
28.4. - NE
5.5. - NE
12.5. - NE
19.5. - ?
26.5. - NE

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Reportáž jedné Kladenky :)

TTT
  230
XVIII. Oddílové soustředění (Velikonoce)


Ondřej Vrábel, 26.3.2005 – Ve čtvrtek, 24.března, odfrčel sonkalácký autobus z Prahy směr Radvanice. Po zdánlivě nekonečné cestě jsme nakonec dorazili na místo a obložili nově vybavené pokoje, některé dokonce s televizí. Při první cestě na startovní trénink by možná nebylo až tak špatný vzít si třeba holinky, protože bahno okolo penzionu rozhodně nenechalo toboky některých z nás čistě bílé. A to zejména u mladší pilné sorty:) Úspěšné zdolání vcelku a ve zdraví celého soustředění nám umožnily sestavy a techniky na rozjezd, postupně t-ki, nácvik wiroku do lap a matsogi. I když nutno podotknout, že nějaké to drobnější zranění by se přeci jen našlo… (na chlazení nosu je nejlepší sníh) :-) Vybitou energii z tréninků si každý dobíjel po svém, ale podstatnou roli tu má stejně jídlo. Proto se hned den po příjezdu krutá většina členů vrhla na místní ‚supermarket‘ a poctivě ho vybrakovala. Oproti minulému soustředění se v Radvanicích strava určitě zlepšila, porce obsahovaly minimálně o litr omastku méně a to už je přece jenom znát. Dobře posloužila taky sauna, která vydrží leccos, dokonce i zpěv, při kterém syčela i nažhavená prkna:)

Jelikož tentokrát byly výraznější změny ve věkové i páskové kategorii, tréninky se rozdělily na 10. + 9.kup a zbytek, což umožnilo celkem dobré časově rozvržení a prostor v tělocvičně. Skvělým zpestřením byla hudba při trénování a natáčení na videokameru jak krokového matsogi, tak i technických sestav. Ověřili jsem si také své znalosti v testu teorie Taekwon-Do, kde byly nejúspěšnější ‚studenti‘ odměněni. Mnozí asi ocení, že testy se neznámkují a že ohodnocení se nezapisuje do indexu:-)
Velikonoční pondělí se pro dívčí část Sonkalu stalo osudným, zejména pro naše zmlácené pozadí. Jako zaopatření se měly Mílovi svázat ruce, aby nemohl plést Pomlázky - středověký mučící nástroj ve 21.století.

Nakonec cesta zpátky domů, 28.března v pondělí, proběhla bez problémů, k maminkám jsme všichni dorazili v pořádku.


Sečteno a podtrženo soustředění se povedlo:)Kladenka Martina S.


20 let Sonkalu 1998-2018

Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(86)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(43)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(47)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(41)
Snad nepotkám čerty po závodech!(32)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img