czech english Na webu naleznete 107 408 fotek a 607 videí.
kalendář
září 18
po
út
st
čt
so
ne
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
krátké zprávy

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové platí příspěvky no nový školní rok do 30. září. Je možno hradit pololetně = 1700 Kč a nebo na celý školní rok 3200 Kč. Platby je možné vyřídit na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Velikost souprav řešte vyzkoušením od ostatních majitelů! Objednávka nejpozději do neděle 14. října s platbou v hotovosti!

Závodní tréninky
Od pátku 14. září jsou obnoveny tréninky závodního týmu na Černém Mostě. Pravidelně každý pátek od 17 do 19 hodin (s výjimkou závodních víkendů či soustředění). Vylepši svoje techniky, dovednosti a kondici!

Nábor nových členů
Na začátku školního roku pořádáme nábor nových členů ve všech skupinách. Více informací se můžete dozvědět ZDE. Od 10. září otevíráme novou dětskou skupinu na Černém Mostě (tréninky 16:00 až 17:00) každé pondělí. Určeno pro děti ve věku 4-6 let!

Příprava na Mistrovství ČR
Zveme vás na podzimní oddílové soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně. Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE.

2. STM
Závodníci od zeleného pásku výše mají možnost se přihlašovat na 2. setkání STM v Nymburce. Přihláška v oddílové sekci.

Sobotní tréninky
Přehled sobotních tréninků v září:
- 22.9. - ANO
- 29.9. - ANO

GDPR směrnice
Závazná směrnice pro všechny členy o ochraně osobních údajů a nakládání s nimi v Sonkalu.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Sonkal Open 2018, o čem to letos bylo?

TTT
  200
Sonkal Open ( propozice )
Ondřej Vrábel, 29.5.2018Letošní Sonkal Open můžeme charakterizovat hodně slovy, ale nejlépe jej vystihne – inovující, stresující, horký, zábavný, početný, inspirující a hlavně opět rekordní.
Vezmeme to odzadu – rekordní. Trháme rekordy každý rok a jinak tomu nebylo ani tentokrát. Loňských 279 přihlášených závodníků jsme posunuli na číslovku 295. A není to jen o číslech, ale o nových výpravách – Nomo Lišov, Opava a ze zahraničních výprav TK Forma z Chorvatska a hlavně moskevská škola North-West.

Inspirující? Jednoznačně v podobě nejmladších taekwondistů a taekwondistek, kteří dávali vše do svých tulařských zápasů a hltali první závodní zkušenosti. Především žlutých pásků byla jak mezi mladšími, tak mezi staršími žáky a žákyněmi, byla velká tlupa. Vyhrát však mohl pouze jeden…

Početný? Nejen v podobě závodníků, ale také v počtech rozhodčích a také přítomných rodičů alias diváků nejoddanějších :-D Velmi početně byly obsazeny jednotlivé kategorie. A vyhrát v sestavách především žáků či juniorů znamenalo mít za sebou slušný počet zápasů!

Zábavný? Jednoznačně! Zábavy si užili závodníci zejména mimo svá soutěžní klání, protože je různě odchytával Honza Horvát a pokládal jim zvídavé dotazy. Musím říci, že co jsem zatím viděl, tak se u toho všichni výborně bavili a na desítky metrů z toho sálala skvělá atmosféra! Videa začneme publikovat již tento týden a jejich cílem je propagovat nejen Sonkal Open, ale i skvělou rodinu taekwondistů a taekwondistek, kteří se potkávají na soutěžích.

Horký? Kdo neseděl v sobotu v klimatizované místnosti bez oken, tak mu musí být jasné, že ve sportovní hale na Petřinách bylo horko, ale rozhodně nikdo nelitoval, že zde strávil jinak krásný den :-)

Stresující? Pro mne jako hlavního strůjce a strojvůdce celé soutěže je to vždy hodně stresu, ale když sem viděl v kolik hodin soutěž končila, tak jsem si spokojeně řekl – stálo to za to!!! Stresující bylo i dodání krásných medailí od polského výrobce necelých 12 hodin před zahájením soutěže…

Inovující? Těch letošních novinek byla spousta – rozdělení nejen žáků, ale i juniorů, na mladší a starší. Originální medaile, na které jsme slyšeli jen chválu. No ale hlavně celý systém digitalizace soutěže. Sice je stále na čem pracovat – především na chybičkách, které se při testování a plánování nepodařilo odhalit, ale také na drobnostech, které přinesla samotná soutěž. Očekával jsem, že bude problematické když soutěžící nebudou v sestavách vidět vlaječky v rukou rozhodčích, ale nebyl s tím jediný problém a všichni se na tuto změnu rychle aklimatizovali.

Co říci dále? Především kdo vyhrál poháry pro nejúspěšnější jednotlivce a zároveň obdržel poukázku od společnosti Hayashi (www.hayashi.cz):

• Mladší žákyně – Karolína Chmelíková, Třeboň
• Mladší žák – Michal Hejný, Milovice
• Starší žákyně – Nikola Kaprálová, Nomo
• Starší žák – Ondřej Faltin, Sonkal
• Mladší juniorka – Veronika Rožboudová, Třeboň
• Mladší junior – Jan Veškrna, Sonkal
• Starší juniorka – Eva Názlerová, Panter
• Starší junior – Herbert Kindl, Sonkal
• Seniorka – Martina Kopecká, Silla
• Senior – Filip Gavlas, Frýdek-Místek

Pořadí škol byl na prvních třech příčkách následující:
1. Sonkal 13 8 7
2. Třeboň 8 4 1
3. GBHS 5 1 4

Pro letošní Sonkal Open bylo obrovským přínosem získání finanční podpory od pražského magistrátu, na které se podílel generální sekretář svazu ing. Tomáš Komrska. Sonkal Open 2018 byl pořádán za finanční podpory hlavního města Prahy a za finanční a materiální podpory Českého svazu Taekwon-Do ITF. Oběma patří velký dík nejen za organizační tým, ale také od všech soutěžících a rozhodčích!

Děkujeme také panu Miroslavu Sobotkovi a jeho společnosti Hayashi.cz za dárkové poukázky pro nejúspěšnější jednotlivce.

Těšíme se na viděnou v prosinci při Čertovském poháru a za rok zase při Sonkal Openu.

Ondřej Vrábel
Závodů se náš oddíl účastní pravidelně a to nejen v České republice. Učíme nejen sport, ale bojové umění v celé jeho šíři. Cílem je zdravý životní styl, zlepšování kondice, techniky a sebeobrana. Nábor pro děti, mládež a dospělé probíhá po celý rok v našich tělocvičnách – Černý Most, Petřiny, Horní Počernice, Hloubětín, Velké Přílepy. Informace k náboru zde
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(31)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(22)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img