czech english Na webu naleznete 107 435 fotek a 607 videí.
kalendář
říjen 18
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
krátké zprávy

Příprava na Mistrovství ČR
Cena pro opozdilce je nyní 2500 Kč za celé podzimní soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně (ale i další soutěže). Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE. Seznam potvrzených účastníků.

Sobotní tréninky
20. října - ANO
27. října - NE (soustředění)
3. listopadu - NE
10. listopadu - NE

Závodní tréninky
19. října - ANO
26. října - NE (soustředění)
2. listopadu - ANO
9. listopadu - NE

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové, kteří nemají uhrazené oddílové příspěvky na září až leden uhradí 1900 Kč. Noví členové platí 1700 Kč a v případě dětské skupiny (4-6 let) na Černém Mostě 1000 Kč. Platby je možné poukázat na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.
Poznámka - po 1.10. není již možná úhrada příspěvků na celý rok, pouze pololetní platby!

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Sonkaláci na ME v prosluněné Itálii

TTT
  519
21. juniorské, 30. seniorské, 7. veteránské a 5. žákovské Mistrovství Evropy
Tomáš Vodička, 11.5.2015 – Dne 28. 4. měli čeští reprezentanti sraz ve 4:00 na letišti Václava Havla. Po příletu jsme se jeli zaregistrovat a zvážit. Všichni jsme se vešli do váhových kategorií a mohli jsme pokračovat na hotel. Po dlouhém hladovění jsme si mohli dopřát něco k snědku. Večer nás ještě čekal nenáročný trénink.

Druhý den jsme měli dva tréninky, odpoledne jsme se prošli po památkách ve městě. Večer byl ceremoniál.

Ve čtvrtek 30. 4. začaly závody. První na řadu přišly tuly. V této disciplíně vyhrál Jirka N. stříbro a Tomáš V. bronz. Tým seniorů a juniorů se umístil na 1. místě a juniorky na 3. místě.

V pátek bylo matsugi juniorů. Velice napínavý byl Jirkův zápas ve finále s Rusem. Nakonec Jirka vybojoval zlatou. Tereza Š. také vyhrála zlato ve své váhové kategorii.

V sobotu se šlo matsogi seniorů, oba juniorské týmy. Jana Kovářová ve své váhové kategorii vyhrála bronz. Tomáš Vodička po vyrovnaném zápase prohrál s ruským pozdějším vítězem celé kategorie.

V neděli seniorský holčičí tým bojoval o obhájení zlaté medajle z minulého roku. Všechny zápasy byly velice napínavé, ale bohužel se to nepovedlo. Prohrály s Ukrajinkami v prodloužení. Seniorský klučičí tým bohužel také vypadl s Ukrajinou.
Také se skákaly t-ki, kde Tereza Š. skočila vše a vyhrála zlatou medaily. Jirka N. bohužel opět skončil na 4 bramborové místě. Juniorský chlapecký tým skončil na 2. místě. Seniorský chlapecký tým vyhrál zlato. Poslední disciplínou byl wirok, kde se nominoval pouze seniorský dívčí tým a získal zlatou medaily.
Pak následovalo vyhlášení všech nejúspěšnějších týmů, kde senioři a seniorky vyhráli pohár za třetí místo za nejlepší seniorské týmy a druhý pohár vyhrál seniorský tým za nejúspěšnější tým na letošním mistrovství.
Poté se večer konala afterparty, na kterou šli všichni starší junioři a senioři. Mladší junioři, šli na zmrzlinu a pravou italskou pizzu.

V pondělí byl volný odpočinkový den. Dopoledne jsme všichni jeli vlakem do nedalekého města Barletta. Bylo krásné počasí, tak jsme využili příležitosti osvěžit se v moři. Prohlédli jsme si město s historickým centrem. Odpoledne bylo volné. Někdo šel na pizzu, někdo do obchodu koupit pár suvenýrů, kterých v Itálii moc nemají.

V úterý jsme odlétali v 8:20 zpět do Prahy.
Celé závody se nám moc líbily, byly to skvělé zkušenosti a spousta zážitků.

Výsledky:

Jiří Novák
1. místo matsogi - 69 kg
1. místo tým tul
2. místo tul I. DAN
2. místo tým t-ki

Tereza Žilinská
3. místo tým tul

Tereza Štekerová
1. místo t-ki
1. místo matsogi +70 kg
3. místo tým tul

Tomáš Vodička
1. místo tým t-ki
1. místo tým tul
3. místo tul III. DAN

Jana Kovářová
1. místo tým wirok
3. místo matsogi -57 kg

Obrázky budou v nejbližší době.
Tereza Štekerová
I ty se můžeš zúčastnit Mistrovsví Evropy a světa! Prvním krokem je začít cvičit. Nábor do skupin pro děti, mládež a dospělé probíhá celý rok. Věnujeme se sportovní stránce taekwonda, sebeobraně a zlepšování kondice. Informace k náboru zde
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(39)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(31)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img