czech english Na webu naleznete 107 435 fotek a 607 videí.
kalendář
říjen 18
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
krátké zprávy

Příprava na Mistrovství ČR
Zveme vás na podzimní oddílové soustředění je při platbě do 15. října za 2200 Kč. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně. Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE. Seznam potvrzených účastníků.

Sobotní tréninky
20. října - ANO
27. října - NE (soustředění)
3. listopadu - NE
10. listopadu - NE

Závodní tréninky
19. října - ANO
26. října - NE (soustředění)
2. listopadu - ANO
9. listopadu - NE

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové, kteří nemají uhrazené oddílové příspěvky na září až leden uhradí 1900 Kč. Noví členové platí 1700 Kč a v případě dětské skupiny (4-6 let) na Černém Mostě 1000 Kč. Platby je možné poukázat na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.
Poznámka - po 1.10. není již možná úhrada příspěvků na celý rok, pouze pololetní platby!

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Více než 40 účastníků semináře

TTT
  133
Mezinárodní seminář s Mistrem Hwang Ho Yongem (VIII. dan)


Ondřej Vrábel, 30.3.2007 – Přes 40 účastníků se sjelo do Prahy na mezinárodní seminář s Mistrem Hwang Ho Yongem (VIII. dan), aby zde společně od pátku do něděle trénovalo. Účast měla i mezinárodní charakter v podobě taekwondistů z Polska a Švýcarska. Mistr Hwang během 11 od trénovaných hodin postupně probral techniky ze sestav Chon-Ji až Choi-Yong, dále celý systém sparringu (Sambo, Ibo, Ilbo, Ban-jaju a Jaju matsogi), speciální techniky, silové přerážení a rovněž sebeobrana + sebeobrana proti noži. Vzhledem k obsahu semináře nebyl čas na zbytečně prodlevy a všechny tréninky tak měly velmi dobry spád. V sobotu večer uspořádala škola Hosinsool, která celý seminář organizovala, společenský večer kdy se podávala tradiční korejská jídla a jako doprovod byla projekce Taekwon-do videí. Sonkal měl na tomto mezinárodním semináři zastoupení v dvojici třetích danů - Ondřej Vrábel a Pavel Bareš.


V samém závěru semináře, v neděli odpoledne, byly na programu zkoušky. Nejprve absolvovali zkousky na II. a III. dan taekwondisté z Polska a po té již následovala sedmička uchazečů z ČR o IV. dan. Úspěšní žadatelé o tento stupeň se budou posléze nazývat instruktory (sabon). Sedmičku uchazečů tvořili - Petr Smejkal (Toi-Gae Praha), Ondřej Vrábel (Sonkal Praha), Jana Mikulenková, Marek Lazor (oba Il-Dong Ostrava), Libor Macháň (Brno), Miroslav Sýkora (TKD Frýdek-Místek) a Jozef Juhás (Joomuk Frýdek-Místek). Za zmínku stojí především výkony pana Juháse, který 11. dubna oslaví již 61. narozeniny. Jeho výkony jsou skvělým příkladem nezkrotného ducha a vytrvalosti!


Dle čerstvých oficiálních výsledků bylo všech 7 adeptů úspěšných, gratulujeme! Ondřej Vrábel získal za předvedený výkon pěkných 65 bodů a právem IV. dan.

Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(38)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(30)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img