czech english Na webu naleznete 104 617 fotek a 602 videí.
kalendář
březen 18
po
út
st
čt
so
ne
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
krátké zprávy

Velikonoční soustředění
Máme plno! Veškerá volná místa jsou vyčerpána, přijímáme přihlášky na čekací listinu.
Informace k soustředění ZDE a zatím konečný seznam účastníků.

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
17.3. - NE
24.3. - ANO
31.3. - NE

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Vítězné tažení Vánočním pohárem v Českých Budějovicích

TTT
  41
5. Vánoční šampionát mládeže školy Naeryo ChagiOndřej Vrábel, 15.12.2003 – Konec roku byl zakončen 13. 12. 2003 pátým Vánočním šampionátem v Českých Budějovicích. Ve sportovní hale s pěti ringy panovala vánoční atmosféra a navíc nám po polední pauze předvedly svá pěkná vystoupení mažoretky.

Náš tým vedený trenérem Ondrou Vrábelem, se skládal sice jen z deseti závodníků a rozhodčího Jana Dvořáka, ale i přes to jsme si vedli více než skvěle.


I přes to, že nám Lukáš Topol nezískal žádnou medaili v tulech ani matsogi (žáci do 150 cm), ho musíme pochválit, protože se pral moc pěkně – a to byl jeho první zápas! V technických sestavách (žákyně 4. až 3. kup) obsadily první dvě příčky vítězů, jako vždy, Dominika Bardonová a Ivana Hřebačková. V matsogi se Ivana tentokrát bohužel neumístila. V polovině zápasu se jí totiž udělalo nevolno, a proto musela zápas ukončit. I Monika Junová cvičila velmi hezky. V tulech sice neporazila soupeřku z domácího týmu, ale i tak získala 3. místo. Zato v matsogi (žákyně do 150 cm), kde nám Monika získala další 3. místo, nám dokázala, že tento zápas určitě nebyl poslední. Linda Deutschová, která těmito závody zakončila své působení v žácích, v technických sestavách (2. až 1. kup) hravě vyřadila všechny soupeřky. I v matsogi (do 53 kg) dokázala, že si s ní není radno zahrávat. Jedna ze soupeřek dokonce odstoupila po 25 sekundách! Finále bylo pro Lindu hračkou, a tak získala druhou zlatou medaili a titul nejúspěšnější žákyně.

Ani naši junioři nezůstali ve sbírání medailí pozadu. Pavel Zavadil získal v technických sestavách 2. místo – bohužel se mu nepodařilo porazit reprezentanta Tomáše Matějku. Zato v matsogi (do 58 kg) nás Pavel velice mile překvapil. Do zápasu s poměrně těžkým soupeřem šel s naprostou odhodlaností, a díky překonanému strachu zápas vyhrál a získal krásné třetí místo. Nejúspěšnější juniorkou se stala Lucie Kolmanová, která v technických sestavách porazila všechny své soupeřky s naprostým přehledem a i v matsogi (do 53 kg) si poražením slovinské soupeřky a ve finále i Martiny Bardonové obhájila svou první pozici. I tak ale musíme pochválit Martinu, která překonala strach a dostala se až do finále, a to poražením kapitánky dívčího týmu z Frýdku – Místku.

Náš oddíl (který získal 5 zlatých, 3 stříbrné a 5 bronzových medailí + dvě nejúspěšnější závodnice, které získaly nádherné poháry) se stal z 24 oddílů nejúspěšnějším.


Článek pro Vás napsala Lucie KolmanováKompletní výsledkové listiny ZDE (RTF).

Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(76)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(36)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(40)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(36)
Snad nepotkám čerty po závodech!(28)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img