czech english Na webu naleznete 107 408 fotek a 607 videí.
kalendář
září 18
po
út
st
čt
so
ne
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
krátké zprávy

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové platí příspěvky no nový školní rok do 30. září. Je možno hradit pololetně = 1700 Kč a nebo na celý školní rok 3200 Kč. Platby je možné vyřídit na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Velikost souprav řešte vyzkoušením od ostatních majitelů! Objednávka nejpozději do neděle 14. října s platbou v hotovosti!

Závodní tréninky
Od pátku 14. září jsou obnoveny tréninky závodního týmu na Černém Mostě. Pravidelně každý pátek od 17 do 19 hodin (s výjimkou závodních víkendů či soustředění). Vylepši svoje techniky, dovednosti a kondici!

Nábor nových členů
Na začátku školního roku pořádáme nábor nových členů ve všech skupinách. Více informací se můžete dozvědět ZDE. Od 10. září otevíráme novou dětskou skupinu na Černém Mostě (tréninky 16:00 až 17:00) každé pondělí. Určeno pro děti ve věku 4-6 let!

Příprava na Mistrovství ČR
Zveme vás na podzimní oddílové soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně. Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE.

2. STM
Závodníci od zeleného pásku výše mají možnost se přihlašovat na 2. setkání STM v Nymburce. Přihláška v oddílové sekci.

Sobotní tréninky
Přehled sobotních tréninků v září:
- 22.9. - ANO
- 29.9. - ANO

GDPR směrnice
Závazná směrnice pro všechny členy o ochraně osobních údajů a nakládání s nimi v Sonkalu.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Vítězné tažení Vánočním pohárem v Českých Budějovicích

TTT
  41
5. Vánoční šampionát mládeže školy Naeryo ChagiOndřej Vrábel, 15.12.2003 – Konec roku byl zakončen 13. 12. 2003 pátým Vánočním šampionátem v Českých Budějovicích. Ve sportovní hale s pěti ringy panovala vánoční atmosféra a navíc nám po polední pauze předvedly svá pěkná vystoupení mažoretky.

Náš tým vedený trenérem Ondrou Vrábelem, se skládal sice jen z deseti závodníků a rozhodčího Jana Dvořáka, ale i přes to jsme si vedli více než skvěle.


I přes to, že nám Lukáš Topol nezískal žádnou medaili v tulech ani matsogi (žáci do 150 cm), ho musíme pochválit, protože se pral moc pěkně – a to byl jeho první zápas! V technických sestavách (žákyně 4. až 3. kup) obsadily první dvě příčky vítězů, jako vždy, Dominika Bardonová a Ivana Hřebačková. V matsogi se Ivana tentokrát bohužel neumístila. V polovině zápasu se jí totiž udělalo nevolno, a proto musela zápas ukončit. I Monika Junová cvičila velmi hezky. V tulech sice neporazila soupeřku z domácího týmu, ale i tak získala 3. místo. Zato v matsogi (žákyně do 150 cm), kde nám Monika získala další 3. místo, nám dokázala, že tento zápas určitě nebyl poslední. Linda Deutschová, která těmito závody zakončila své působení v žácích, v technických sestavách (2. až 1. kup) hravě vyřadila všechny soupeřky. I v matsogi (do 53 kg) dokázala, že si s ní není radno zahrávat. Jedna ze soupeřek dokonce odstoupila po 25 sekundách! Finále bylo pro Lindu hračkou, a tak získala druhou zlatou medaili a titul nejúspěšnější žákyně.

Ani naši junioři nezůstali ve sbírání medailí pozadu. Pavel Zavadil získal v technických sestavách 2. místo – bohužel se mu nepodařilo porazit reprezentanta Tomáše Matějku. Zato v matsogi (do 58 kg) nás Pavel velice mile překvapil. Do zápasu s poměrně těžkým soupeřem šel s naprostou odhodlaností, a díky překonanému strachu zápas vyhrál a získal krásné třetí místo. Nejúspěšnější juniorkou se stala Lucie Kolmanová, která v technických sestavách porazila všechny své soupeřky s naprostým přehledem a i v matsogi (do 53 kg) si poražením slovinské soupeřky a ve finále i Martiny Bardonové obhájila svou první pozici. I tak ale musíme pochválit Martinu, která překonala strach a dostala se až do finále, a to poražením kapitánky dívčího týmu z Frýdku – Místku.

Náš oddíl (který získal 5 zlatých, 3 stříbrné a 5 bronzových medailí + dvě nejúspěšnější závodnice, které získaly nádherné poháry) se stal z 24 oddílů nejúspěšnějším.


Článek pro Vás napsala Lucie KolmanováKompletní výsledkové listiny ZDE (RTF).

Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(31)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(22)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img