czech english Na webu naleznete 104 200 fotek a 601 videí.
kalendář
leden 18
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
krátké zprávy

Info ke zkouškám
Všichni vybraní účastníci zkoušek mají sraz v tělocvičně ZŠ Vybíralova ve čtvrtek 25. ledna v 18:00. S sebou potřeba dobok a pásek + peníze na zkoušky (na 9.-7. kup = 300 Kč, 6.-5. kup = 350 Kč, 4.-3. kup = 400 Kč a 2.-1. kup = 450 Kč). Zkoušky začínají v 19:00 a budou do cca 20:30.

Velikonoční soustředění
Přidejte se k nám na Velikonočním soustředění v Zákupech nedaleko od České Lípy a zažijte spoustu nevšedních zážitků včetně pondělní pomlázky. Informace ZDE. Postupně budeme zveřejňovat seznam účastníků.

Domácí příprava na zkoušky?
Zoušky se blíží a vy můžete trénovat doma. Například začátečníci trénink základních technik. Vyšší stupně podle svého pásku

Zkoušky na vyšší stupně
Ve čtvrtek 25. ledna proběhnout v ZŠ Vybíralova letošní první zkoušky na vyšší technické stupně. Ve všech našich tělocvičnách před tím budou přezkoušení. Termíny najdete v plánu akcí.

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
20.1. - ANO
27.1. - ANO

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Vzpomínka na zimu

TTT
  10
Taekwonďácké hory
Martin Svitek, 18.6.2013 – Začíná být teplo, už jsem párkrát slyšel klasickou stěžovačnou větu "to je hrozný, to vedro" a mě v hlavě zněla odpověd "A co chceš v létě? Jestli zimu, tak v Grónsku je lidí málo, určitě tě vezmou.". Tak vás trošku ochladím vzpomínkou na zimu.
Se Štěpánem Procházkou (kamarád Sonkalu z Toi-gye, co k nám chodí sice doplňkově, ale velmi svědomitě, trénovat) jsme už dlouho plánovali (rozuměj tlachali o tom u piva) společné zimní hory aneb lyžovačku. Lákalo mě to, protože Štěpán se na lyžích rád zraňuje prováděním různých skoků a točů a to já rád vidím ostatní trpět. A taky s ním není nuda.
Jednou jsme o tom takhle tlachali po matsogi semináři, ale asi proto, že jsme byli plni endorfinového štěstí, tak se to chytlo a nakonec nás bylo asi deset "určitětakypojedunahory" lidí. Pak už stačilo pomocí asi 200 zpráv na facebooku delegovat povinnosti a mohli jsme jet.
Na fotkách uvidíte tu horskou krásu Rakouska, co se nedá slovy popsat, taky freeridy, kde jsme strávili většinu ježdění, fotku naší skupiny v mlze (typické počasí našeho výletu, ale tkdisti se tamnoty nebojí) i na lanovce, spícího učitele a žáka, čarodějku Verču, která umí z karet postavit Eifellovku se zavřenýma očima a stále se u toho usmívat a v neposlední řadě už legendární Štěpánovu hru s taškou z Mekáče.
Co tímhle článkem chci zase vlastně říct. Jen to, že taekwondo je krásné bojové umění, ale postupem času jsou ty vztahy a zážitky z něho plynoucí minimálně tak krásné.
A třeba se z toho stane hezká tradice.

PS: Díky Štěpánovi za zařízení nezařídítelného, Honzovi za super punkovou dodávku s 8 místy pro 5 lidí, co rychleji, než 130 nejede a přitom tachometr ukazuje 170 (když Honza usne) a všem ostatním (Sonkal, Toi-gye, GBHS, Kosa gym) za super víkend.

Carpe diem.

Svíťa (Martin Svitek, IV. Dan, Sonkal)
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
chrobi (9.7.2013 – 21:03)
Xbox s náma jedině, kdyby tam byla nějaká xbox verze pytlíku z mekáče, ale nevím, jestli na to už soudobej hardware má ;o)
Xbox s náma jedině, kdyby tam byla nějaká xbox verze pytlíku z mekáče, ale nevím, jestli na to už soudobej hardware má ;o)
snablik (8.7.2013 – 22:46)
nojo, ale fotbal mě nebaví ani v televizi, natož na xboxu
nojo, ale fotbal mě nebaví ani v televizi, natož na xboxu
banesto (8.7.2013 – 21:37)
snabliku jako kdyby si nevedel, ze fotbalek na xboxu se na cerstvem horskem vzduchu hraje nejlepe ;)
snabliku jako kdyby si nevedel, ze fotbalek na xboxu se na cerstvem horskem vzduchu hraje nejlepe
snablik (8.7.2013 – 17:13)
Pěkný, budu se snažit šetřit, abych příští rok jel s váma a ne s těma volama z gymplu, který jsem musel každej den nutit, aby si šli vůbec zajezdit, jinak by celej den seděli na chatě a hráli fotbal na xboxu :)
Pěkný, budu se snažit šetřit, abych příští rok jel s váma a ne s těma volama z gymplu, který jsem musel každej den nutit, aby si šli vůbec zajezdit, jinak by celej den seděli na chatě a hráli fotbal na xboxu
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(49)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(19)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(25)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(20)
Snad nepotkám čerty po závodech!(13)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img