czech english Na webu naleznete 105 449 fotek a 606 videí.
kalendář
červenec 18
po
út
st
čt
so
ne
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
krátké zprávy

Prázdninové tréninky
Během letních prázdnin budou tréninky v ZŠ Vybíralova každé úterý a čtvrtek od 18 do 20h.

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Zkoušky na černé pásky

TTT
  341
Zkoušky na I.-IV. dan
Michal Zacharuk, 16.12.2012 – Víkendové akce Taekwonda jsou neodmyslitelně spojeny s brzkým ranním vstáváním, ale protože se zkoušky konaly až od 14:00 v hotelu Chodov, mohli jsme si přispat. Na místě konání jsme se měli sejít už v jednu hodinu odpoledne, kvůli registraci. Já, Pavel Šnábl a Veronika Holečková jsme se sešli před mým domovem v 12:15. Radši jsme jeli s nějakou časovou rezervou, abychom třeba neuvízli v zácpě nebo podobně. Byl jsem hrozně překvapen, když jsme se autem dostali z Černého Mostu k hotelu Chodov za 20 minut.. Vůbec jsem si při plánování odjezdu neuvědomil, že je neděle a provoz bude ve 12 hodin prakticky nulový. Čas, který jsme měli navíc, jsme já s Veronikou využili k opakování teorie, zatímco Pavel hrál fotbálek s partičkou kluků, kteří tam už byli dřív než my. Když se blížila hodina registrací tak se objevil i Martin Svitek, který nás měl zaregistrovat. Po registraci jsme dostali poučení ke zkouškám. A očekávali jsme, že už zkoušky budou začínat. Nebylo tomu tak. Díky tomu, že na těchto zkouškách byla obrovská účast, tak zkoušecí komise debatovala jak vše urychlit, protože ne všichni jsme byli z Prahy a někteří z nás měli ještě dlouhou cestu domů po zkouškách. Tak přišlo druhé poučení, kde jsme se dozvěděli, že zkoušecí komise se rozdělí ke dvěma stolečkům, a to hlavní stůl, kde seděl Velmistr Hwang Ho-yong a MUDr. Rostislav Kaňka a probíhaly zde zkoušky tulů, matsogi, sebeobrany, speciálů a přerážení. U druhého stolu (spíš stolečku :D) seděli Martin Zámečník a Ing. Milan Prokeš a zde byla zkoušena teorie.

První na technickou zkoušku nastupovali kandidáti na I. Dan (mezi nimi i Veronika Holečková), a kandidáti na II. Dan (mezi nimi já a Pavel Šnábl) jsme šli nejdřív na zkoušku z teorie. Po nás šli na zkoušku z teorie kandidáti na III. Dan a pak se stihli i kandidáti na IV. Dan. Potom jsme se vystřídali s kandidáty na I. Dan, kteří šli na zkoušku teoretickou a zbytek se připravoval na tuly a ostatní části zkoušky.

Já si myslím, že zkoušky proběhly velice dobře. Všichni předváděli dobré výkony a zkoušky složili úspěšně. Některé kandidáty dokonce komise odměnila za jejich nadstandartní výkony. Mezi odměněnými byl i Martin Svitek. Byl to opravdu skvělej výkon Svíťo ;)

Po skončení zkoušek (okolo 17:30) jsme vyšli z hotelu a venku padal sníh, na zemi a autech ho byla již pořádná porce. Mě, Pavla a Veroniku čekala cesta sněhem domů. Cesta ze zkoušek nebyla tak rychlá jako cesta na ně. Doklouzali jsme (místy doslova doklouzali :D) na Černý Most asi až za 40 minut.
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
mirek (19.12.2012 – 9:10)
Pekny clanek *OK*
Pekny clanek
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Cvičte Taekwon-Do jako Tereza Štekerová
Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(13)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(6)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img