czech english Na webu naleznete 107 435 fotek a 607 videí.
kalendář
říjen 18
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
krátké zprávy

Příprava na Mistrovství ČR
Cena pro opozdilce je nyní 2500 Kč za celé podzimní soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně (ale i další soutěže). Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE. Seznam potvrzených účastníků.

Sobotní tréninky
20. října - ANO
27. října - NE (soustředění)
3. listopadu - NE
10. listopadu - NE

Závodní tréninky
19. října - ANO
26. října - NE (soustředění)
2. listopadu - ANO
9. listopadu - NE

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové, kteří nemají uhrazené oddílové příspěvky na září až leden uhradí 1900 Kč. Noví členové platí 1700 Kč a v případě dětské skupiny (4-6 let) na Černém Mostě 1000 Kč. Platby je možné poukázat na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.
Poznámka - po 1.10. není již možná úhrada příspěvků na celý rok, pouze pololetní platby!

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Zkoušky na černé pásky

TTT
  341
Zkoušky na I.-IV. dan
MIC, 16.12.2012 – Víkendové akce Taekwonda jsou neodmyslitelně spojeny s brzkým ranním vstáváním, ale protože se zkoušky konaly až od 14:00 v hotelu Chodov, mohli jsme si přispat. Na místě konání jsme se měli sejít už v jednu hodinu odpoledne, kvůli registraci. Já, Pavel Šnábl a Veronika Holečková jsme se sešli před mým domovem v 12:15. Radši jsme jeli s nějakou časovou rezervou, abychom třeba neuvízli v zácpě nebo podobně. Byl jsem hrozně překvapen, když jsme se autem dostali z Černého Mostu k hotelu Chodov za 20 minut.. Vůbec jsem si při plánování odjezdu neuvědomil, že je neděle a provoz bude ve 12 hodin prakticky nulový. Čas, který jsme měli navíc, jsme já s Veronikou využili k opakování teorie, zatímco Pavel hrál fotbálek s partičkou kluků, kteří tam už byli dřív než my. Když se blížila hodina registrací tak se objevil i Martin Svitek, který nás měl zaregistrovat. Po registraci jsme dostali poučení ke zkouškám. A očekávali jsme, že už zkoušky budou začínat. Nebylo tomu tak. Díky tomu, že na těchto zkouškách byla obrovská účast, tak zkoušecí komise debatovala jak vše urychlit, protože ne všichni jsme byli z Prahy a někteří z nás měli ještě dlouhou cestu domů po zkouškách. Tak přišlo druhé poučení, kde jsme se dozvěděli, že zkoušecí komise se rozdělí ke dvěma stolečkům, a to hlavní stůl, kde seděl Velmistr Hwang Ho-yong a MUDr. Rostislav Kaňka a probíhaly zde zkoušky tulů, matsogi, sebeobrany, speciálů a přerážení. U druhého stolu (spíš stolečku :D) seděli Martin Zámečník a Ing. Milan Prokeš a zde byla zkoušena teorie.

První na technickou zkoušku nastupovali kandidáti na I. Dan (mezi nimi i Veronika Holečková), a kandidáti na II. Dan (mezi nimi já a Pavel Šnábl) jsme šli nejdřív na zkoušku z teorie. Po nás šli na zkoušku z teorie kandidáti na III. Dan a pak se stihli i kandidáti na IV. Dan. Potom jsme se vystřídali s kandidáty na I. Dan, kteří šli na zkoušku teoretickou a zbytek se připravoval na tuly a ostatní části zkoušky.

Já si myslím, že zkoušky proběhly velice dobře. Všichni předváděli dobré výkony a zkoušky složili úspěšně. Některé kandidáty dokonce komise odměnila za jejich nadstandartní výkony. Mezi odměněnými byl i Martin Svitek. Byl to opravdu skvělej výkon Svíťo ;)

Po skončení zkoušek (okolo 17:30) jsme vyšli z hotelu a venku padal sníh, na zemi a autech ho byla již pořádná porce. Mě, Pavla a Veroniku čekala cesta sněhem domů. Cesta ze zkoušek nebyla tak rychlá jako cesta na ně. Doklouzali jsme (místy doslova doklouzali :D) na Černý Most asi až za 40 minut.
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
mirek (19.12.2012 – 9:10)
Pekny clanek *OK*
Pekny clanek
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(39)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(31)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img