czech english Na webu naleznete 107 435 fotek a 607 videí.
kalendář
říjen 18
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
krátké zprávy

Příprava na Mistrovství ČR
Cena pro opozdilce je nyní 2500 Kč za celé podzimní soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně (ale i další soutěže). Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE. Seznam potvrzených účastníků.

Sobotní tréninky
20. října - ANO
27. října - NE (soustředění)
3. listopadu - NE
10. listopadu - NE

Závodní tréninky
19. října - ANO
26. října - NE (soustředění)
2. listopadu - ANO
9. listopadu - NE

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové, kteří nemají uhrazené oddílové příspěvky na září až leden uhradí 1900 Kč. Noví členové platí 1700 Kč a v případě dětské skupiny (4-6 let) na Černém Mostě 1000 Kč. Platby je možné poukázat na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.
Poznámka - po 1.10. není již možná úhrada příspěvků na celý rok, pouze pololetní platby!

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube
Vánoční exhibice Taekwon-do

Jak jsme již včera anoncovali, dnes pro vás máme kompletní záznam z naší Vánoční exhibice na Černém Mostě. Ve více než 11-ti minutovém videu můžete shlédnout celý obsah exhibice. Pokud to jen trochu půjde připravíme na pondělí ještě zkrácenou kompilaci, stejně jako z loňské vánoční exhibice. Dále jsme doplnili video, které obsahuje zkráceny sestřih exhibice.

31.12.2005, Ondřej Vrábel     2
Vánoční exhibice Taekwon-do

Večer 22. prosince se sešli sonkaláci v tělocvičně na Černém Mostě, aby rodičům, příbuzným, kamarádům a ostatním taekwondistům předvedli co všechno umí a dokáží. Během ukázek měli všichni přítomní možnost zhlédnout ukázky různých technik nohou na lapy v podání pásků jednotlivých barev, dále ukázky sestav a to i v provedení našich tolik úspěšných týmů. Dále nemohlo chybět divácky velmi atraktivní přerážení dřevěných desek - jak speciální techniky tak silové přerážení. Ve dvojicích byly postupně předvedeny jednotlivé formy matsogi (boje). Právě těmto ukázkám vevodilo perfektně připravené ban-jaju matsogi, které si připravili dva z bratrů Legnerových (Petr a Lukáš). Celá exhibice byla proložena třemi připravenými scénkami sebeobrany. A tak jako ve správném akčním filmu vítězí "klaďasové" tak i v našich ukázkách dobro v dívčím provedení vždy zvítězilo :)

23.12.2005, Ondřej Vrábel     88
Zkoušky na technické stupně DAN

Poslední neděli před vánočními zpátky jsme s naším fotoaparátem zavítali do tělocvičny ZŠ Campanus na pražském Chodově, kde proběhli zkoušky na I., II. a III. Dan. Zkušební komisi předsedal mistr Hwang Ho Yong (VIII. Dan) a dalšími členy byl Ing. Ladislav Burian (V. dan) a MUDr. Rostislav Kaňka (V. dan). Všem, kteří svoji zkoušku úspěšně složili, gratulujeme.

19.12.2005, Ondřej Vrábel     354

7. Vánoční šampionát mládeže školy Naeryo Chagi

V sobotu se v Českých Budějovicích uskutečnil již 7. ročník Vánočního šampionátu mládeže školy Naeryo Chagi. Předvánoční zápolení žáků a juniorů se stalo již tradicí a v letošním roce byla soutěž obohacena o závodníky seniorské skupiny. Přestože letos závodili senioři poprvé, byla jejich účast více než bohatá a výkony více než zajímavé. Největším tahákem byly zápasy Jana Mraka Mračka ve váhové kategorii do 80kg ve sportovním boji a kategorie černých pásků v technických sestavách, kde ve finále na sebe narazili Jan Chaloupka (dvojnásobný mistr Evropy v sestavách) a jeho oddílový trenér Rostislav Kaňka. Soutěže se zúčastnilo více než 200 závodníků z 16-ti oddílů České republiky a Slovinska. Především ze Slovinska byla letos účast více než hojná.

Sonkal se v letošním roce účasti vzdal, ale vy se můžete na atmosféru záv

12.12.2005, Ondřej Vrábel     327
II. Oblastní soutěž regionu Praha

V neděli se v Praze uskutečnilo druhé a záverečné kolo regiionálních soutěžích pražské oblasti. Medailová umístění z obou kol se sčítají a následně se vyhlašují Mistři oblasti Praha. V letošním roce naši závodníci získali tyto tituly tři - Monika Junová (kategorie žákyně), Lucie Slavětínská (juniorka B) a Vladimír Švanda (senior A). Navrch jsme přidali ještě titul nejúspěšnějšího oddílu pražského regionu s celkovým počtem 42 zlatých medailí ve všech třech věkových skupinách.

Na rozdíl od minulé oblasti byl náš oddíl z

5.12.2005, Ondřej Vrábel     213
II. Republikové setkání STM

Již podruhé v letošním roce se do Třeboni sjeli mladí talenti z celé České republiky, aby porovnali svoji technickou úroveň ve čtyřech soutěžních disciplínách Taekwon-do ITF. Sonkal společně s dalším pražským oddílem Hosinsool reprezentoval Středisko Talentované Mládeže Praha II. Naše vystoupení bylo ještě o něco úspěšnější než v jarní části. 14 zlatých nám zaručilo na této soutěži 2. místo a ve společném hodnocení roku 2005 nám patří 3. příčka.

Náš oddíl reprezentovalo na této soutěži 19 závodníků, přestože j

27.11.2005, Ondřej Vrábel     155
Mistrovství České republiky žáků, juniorů a seniorů
Nachystali jsme pro vás 4 záznamy z Mistrovství České republiky, které se uskutečnilo 5. a 6. listopadu v Třeboni. Výběr padl na finalová utkání tulových kategorií týmů juniorek, jednotlivců juniorek, seniorek a seniorů, a to vždy v nejvyšších technických kategoriích.
21.11.2005, Ondřej Vrábel     4

6. Fighter's Budoshow
V rychlém sledu po fotografické smršti nabízíme i několik videí z již 6. ročníku Fighter"s Budoshow, která se konala v neděli 13. listopadu v Praze. Již předem se omlouváme za video s ukázkou našeho Taekwon-do ITF, která byla natáčena jen na spuštěnou kameru bez zoomování. Bez kameramena není zoomu :(
18.11.2005, Ondřej Vrábel     5
6. Fighter's Budoshow

Rok se sešel s rokem a opět se v Praze uskutečnila Fighter"s Budoshow. Čtyřhodinový program zahrnoval mnoho vystoupení jednotlivých stylů boje. My vám nyní nabízíme 365 fotografií z celého odpoledne.

Ukázka Taekwon-do byla tentokrát prací zástupců několika pražských škol. Sonkal měl zastoupení v podobě Martina Svitka, Lindy Deutschové, Pavla Zavadila a Filipa Konára.

14.11.2005, Ondřej Vrábel     365
Mistrovství České republiky žáků, juniorů a seniorů

Od pátku do neděle probíhalo v Třeboni Mistrovství České republiky žáků, juniorů, seniorů a také nově veteránů. Náš oddíl vyslal do soutěže 37 závodníků, což je zatím nejvyšší počet. Přestože v několika kategoriích jsme měli k zisku dalších zlatých medailí velmi blízko, konečné skóre 9 zlatých, 11 stříbrných a 15 bronzových kovů je velmi příjemné.

Jednotlivé zlaté medaile získali - Filip Olejník (tul žáci 8.-7. kup), Monika Junová (tul žákyn

7.11.2005, Ondřej Vrábel     161
XX. Oddílové soustředění

Je středa, 26. října, 9 hodin ráno, začátek podzimních prázdnin a naše velká Sonkalácká parta se právě chystá vyrazit na Jubilejní 20. soustředění ve znamení přípravy na MČR. Již po druhé se soustředění koná v jihočeském městečku Borotín, kde se většině Sonkalákům, podle průzkumu, zatím nejvíce líbilo. Cesta trvala chviličku a tak jsme byli velmi rychle na místě, nanosili jsme své

1.11.2005, QUI     83
Mistrovství Čech žáků, juniorů a seniorů

Dnes jen základní fakta o skončeném Mistrovství Čech: - Monika Junová vybojovala titul nejúspěšnější žákyně Mistrovství (2-0-1) - Sonkal obájil loňské prvenství v hodnocení oddílů - zúčastnilo se 10 oddílů a cca 175 závodníků - naše týmy žáků a žákyň získali zlaté medaile ve všech 3 disciplínách - Sonkaláci vyrabovali Třeboň s konečným účtem 24-15-16 medailí (zlaté-stříbrné-bronzové) medaile

Kompletní výsledky Mistrovství Čech jsou ZDE (RTF formát).

16.10.2005, Ondřej Vrábel     258
I. Oblastní soutěž regionu Praha

První říjnová sobota byla ve znamení první letošní oblastní soutěže pražského regionu. Stejně jako v předchozích letech jsme se o její uspořádání postarali my ze Sonkalu. V letošním roce jsme se rozhodli soutěž uspořádat ve sportovní hale při ZŠ Petřiny JIH, kde máme již druhým rokem pravidelné tréninky. Prostorná sportovní hala byla tím správným lékem pro stále rostoucí počty závodníků. Tentokrát se soutěže zúčastnilo 151 soutěžících, ve všech třech věkových skupinách, z 8 oddílů z pražského regionu. Během dopoledne soutěž navštívil jak prezident Českého svazu Taekwon-do ITF ing. Ladislav Burian (V. dan), tak i mezinárodní instruktor pro Českou republiku Mistr Hwang Ho Yong (VIII. dan).

Během celého dne probíhali utkání v tulech, matsogi, t-ki a wiroku. Překvapením byla exhibiční

11.10.2005, Ondřej Vrábel     298
Zkoušky na žákovské technické stupně

Ve čtvrtek 6. října proběhli v tělocvičně Základní školy Vybíralova letošní již třetí zkoušky na vyšší žákovské stupně (kup). Tentokrát sítem sonkaláckých trenérů prošlo 49 uchazečů. Nejpočetnější skupinou žadatelů byli tentokrát 9. kupy, nejméně pak jediný kandidát na modrý pásek, tedy 4. kup. Potěšujícím faktem je, že se o další 4 členy rozšířila skupina našich držitelů nejvyššího žákovského stupně 1. kup - červeno-černý pásek. Zkoušky jako obvykle vedl Mistr Hwang Ho Yong (VIII. dan), který udělil všem 49 uchazečům vyšší stupně.

10.10.2005, Ondřej Vrábel     62
III. Letní camp Taekwon-do ITF s Mistrem Hwangem

Konečně se dostalo i na zpracování videí z letošního letního Taekwon-do Campu. Nabízíme vám 5 videí, které obsahují vystoupení 5-ti týmů v rámci nedělního programu campu. Přestože všichni účastníci byli po předchozích tréninkových jednotkách velmi unaveni vzepjali se v ukázkách k výborným výkonům :)

2.10.2005, Ondřej Vrábel     5
Seminář s Mistrem Hwang Ho Yongem (VIII. dan) pro 2. kup a vyšší (17.00 - 19.00)

Z dnešního tréninkového semináře s Mistrem Hwang Ho Yongem vám nabízíme 10 fotografií. Obsahem dvou hodinového tréninku bylo procvičování základních kopů, sestav Chon-Ji až Ge-Baek a Ban-Jaju matsogi.

Přestože byl seminář oznámen na poslední chvíli, účast více jak 40 taekwondistů s červenými a černými pásky byla více než dobrá. Rovně

28.9.2005, Ondřej Vrábel     10
I. Oblastní soutěž regionu Praha

Náš oddíl je pořadatelem I. Oblastní soutěže regionu Praha. Tuto soutěž budeme pořádat ve sportovní hale ZŠ Petřiny JIH, Šantrochova ulice. Soutěž jak je již tradicí bude ve všech čtyřech disciplínách Taekwon-do pro juniorské a seniorské závodníky a ve třech pro žáky. Všechny disciplíny se budou odehrávat na připravených tatami.

Propozice, mapa a příhláška -
20.9.2005,  
Natáčení Taekwon-do sampleru

Minulou sobotu jsme v Měšicích začali natáčet materiál pro chystané video, které by mělo uceleně zachytit všechny části Taekwon-do. Během natáčení jsme udělali i několik fotografií, které si nyní můžete prohlédnout. Druhé natáčení je naplánováno na sobotu 2. července, kdy nás čeká hlavní část a také se ji bude účastnit větší množství černých pásků. Rovněž i z této části přineseme fotografie.

Z dnešní části natáčení vám

18.9.2005, Ondřej Vrábel     319
XIX. Oddílové soustředění

Připravili jsme pro vás dvě videa z posledního soustředění našeho oddílu. První video zachycuje dortovou bitvu, která byla součástí velké letní hry. Druhé video pak obsahuje čtyři scénky, které připravili týmy dětí.

2.9.2005, Ondřej Vrábel     2
XIX. Oddílové soustředění

Nazdárek Sonkalíci, Tak už je tu zas ta méně oblíbená část roku….. škola. Abych vás ale se školou nenudila, stejně to slyšíte teď denně, tak vám přináším ještě něco z p

22.8.2005, LTD     474
III. Letní camp Taekwon-do ITF s Mistrem Hwangem

Letos se konal třetí ročník ze série letních kempů, tentokrát v Praze v základní škole Campanus - Chodov. Trénovalo se celé tři dny. Byl to pro nás velmi pěkný čas. Celý kemp vedl mezinárodní instruktor pro Českou republiku mistr Hwang Ho Yong (VIII. dan).

V prvním tréninkovém dni se ráno procvičovaly sestavy od Toi-Ge Tul do Juche Tul. Týž de

5.8.2005, Ondřej Vrábel     298
5. Fighter's Budoshow

Od loňské pražské Fighter"s Budoshow již uplynulo hodně vody. Během prázdnin vám nabízíme 2 videa ve, kterých se můžete k této akci vrátit.

25.7.2005, Ondřej Vrábel     2
Zkoušky na technické stupně DAN

V neděli odpoledne se v tělocvičně ZŠ Campanus uskutečnili zkoušky na technické stupně I. a II. dan. Zkoušky na první mistrovský stupeň - černý pás skládalo 14 uchazečů, na II. dan pak 4 a mezi nimi byl i Vláďa Švanda, člen našeho oddílu. Vláďu musíme za předvedené výkony pochválit, protože patřil mezi nejlépe připravené uchazeče. Doufáme, že již v průběhu tohoto týdne budou známy výsledky zkoušek, které vedla zkoušková komise v čele s Mistrem Hwang Ho Yongem (VIII. dan). Ve fotogalerii si můžete prohlédnout přes 200 fotografií.

27.6.2005, Ondřej Vrábel     203
Tréninky

V detailu článku si můžete prohlédnout několik fotografií z našich pravidelných tréninků. Na poslední fotografii je zachycena Barbora Lála Sýkorová, tak jaj jsme ji zachytili v sobotu na pražském ruzyňském letišti. Lála se vrátila po téměř roce studií v USA a hned nás přesvědčovala, že pořád umí Čééski .

27.6.2005, Ondřej Vrábel     21
Sonkal Cup 2005
Oddílová soutěž v tulech pro 10. kup a vyšší

Středeční oddílová soutěž v tulech nebyla jen o samotných soutěžních kláních, ale rovněž o ukázkách Taekwon-do v celé jeho šíři. Přítomným závovodníkům, rodičům a divákům postupně naši svěřenci předveli vybrané sestavy (tuly), jednotlivé formy matsogi od dvou krokového, přes volný boj až sebeobraně proti neozbrojenému i obzrojenému soupeři a nechyběly rovněž ukázky wiroku a t-ki, tedy silového

19.6.2005, Ondřej Vrábel     1
Sonkal Cup 2005
Oddílová soutěž v tulech pro 10. kup a vyšší

Včera odpoledne se uskutečnila první oddílová soutěž v tulech. Soutěž jsme se rozhodli uspořádat ve sportovní hale petřinské ZŠ Petřiny JIH a jak se později ukázalo, volba to byla velmi správná. Mimochodem v této hale se uskuteční I. Oblastní soutěž regionu Praha v říjnu.

Samotné soutěže se zúčastnilo 42 závodníků s technickými stupni 10.-1. kup. Nad celým p

16.6.2005, Ondřej Vrábel     109
Exhibice Taekwon-do při Czech Streetball Cupu

Na začátku tohoto týdne jsme slíbili, že si budete moci v nejbližší době stáhnout video se sestřihem našich dvou posledních ukázek Taekwon-do. Protože ani v jednom případě nebyly podmínky pro demonstraci ani natáčení vůbec ideální, zvolili jsme udělat z obou jeden sestřih.

11.6.2005, Ondřej Vrábel     1
Soustředění v Řecku

Pavel Bareš:

Prodloužený týden od pátku 27. května do neděle 5. června si užili tři Sonkaláci cvičením u řeckého moře. Pavel Bareš, Martin Svitek a Pavel Zavadil se tedy místo práce nebo školy pěkně opalovali, čvachtali v moři a bazénkách, pořádně intenzivně cvičili, prohlédli nějaké památky a bavili se celou dobu s prima lidmi :) Celou akci organizoval Martin Zámečník ze školy Ge-Baek Hosinsool a celkem nás bylo kolem 30 taekwondistů s několika rodiči jako doprovod dětí.

V pátek byl odjezd z Prahy Florence v podvečerních hodinách luxusním autobusem. Prý jsou v Čechách jen 2 kusy. Možná i díky tomu ná

6.6.2005, CAP     236
Exhibice Taekwon-do při Czech Streetball Cupu

Dnešní den patřil u zábavního a nákupního Centra Černý Most finále streetbalového turnaje a náš oddíl přijal pozvání a předvedl cca 20-ti minutovou ukázku Taekwon-do, která byla přerušena náhlou průtrží mračen. Přítomným divákům a basketbalistům se námi předvedené vystoupení velmi líbilo.

5.6.2005, Ondřej Vrábel     30
Exhibice Taekwon-do při Dnu děti v Měšicích

Dnes odpoledne členové našeho oddílu předvedli Taekwon-do několika generacím občanů v Měšicích, které se nacházejí nedaleko za severním okrajem Prahy. Naše ukázka byla součástí zábavně soutěžního odpoledne pro místní děti. Samotné vystoupení bylo nejprve stížené cca hodinovým deštěm, který krásný trávník značně navlhčil a posléze několik vteřin po zahájení se z oblohy začal snášet hustý a vytrvalý déšť na novo. Taekwondisté se ukázali jako správní týpci do nepohody a celou ukázku zdárně dokončili. Vy se dnes můžete seznámit s 29 fotografiemi z jejího průběhu a během příštího týdne nabídneme i videozáznam.

A zítra náš čeká další ukázka TKD před Centrem Černý Most (někdy mezi 11 a 13. hodinou.

4.6.2005, Ondřej Vrábel     29
I. Republikové setkání STM

Z našich záběru z I. Republikového setkání STM v Třeboni jsme pro vás vybrali semi-finále v tulech juniorů 2. kup a vyšší ve kterém se střetli dva zástupci našeho oddílu - Honza Konár a Pavel Zavadil.

28.5.2005, Ondřej Vrábel     1
I. Republikové setkání STM

Uplynulou sobotu se v Třeboni uskutečnilo první letošní setkání členů Středisek Talentované Mládeže. Při tomto setkání mohli mladí talenti porovnat svoji výkonnost při závodních kláních s ostatními taekwondisty. Náš oddíl byl zastoupen 15-ti závodníky, kteří tvořili dva týmy.

Registrace a vážení se jako vždy uskutečnili v pátek. Samotná soutěž se rozběhla

23.5.2005, Ondřej Vrábel     89
Zkoušky na žákovské technické stupně

V úterý 3. května se v naší tělocvičně na Černém Mostě sešlo 65 uchazečů o vyšší technické stupně. Počet žadatelů předčil naše původní očekávání a oproti prosincovým zkouškám došlo opět k posunutí maximálního počtu. Největší počet uchazečů - 24 byl na první žákovských technický stupen, 9. kup. Nejvyšší stupně Mistr Hwang udělil 2x 2. kup a 4x 1. kup. I přes vysoký počet žadatelů měli zkoušky velmi hladký a rychlý průběh. Na závěr je potřeba zmínit, že úspěšnost našich studentů byla i tentokrát 100%.

P.S.: Pavel Zavadil není na závěr mokrý, protože by ho stihnul trest za to, že špatně cvičil ve dvojici s Filipem Konárem, ale protože včera oslavil 17. narozeniny a kromě dárků ho čekala tradiční ledová sprcha. Pavle vše nejlepší !

4.5.2005,     58
XVIII. Oddílové soustředění (Velikonoce)
V rámci jednoho večerního tréninku měli naši studenti za úkol předvést své úžasně vymyšlené akce z krokového boje. Zde můžete vidět jak moc kreativně a precizně si počínali :-)
30.4.2005, CAP     1
STM soustředění

Ve dnech 21.4. – 24.4. se konalo soustředění ve Studenci, které pořádala škola Hosinsool. Tohoto soustředění se zúčastnila i šestice sonkaláků. Hned po prvním tréninku jsme poznali velké rozdíly v tréninkách Sonkalu a Hosinsoolu, ale za chvíli už nám to ani nepřišlo. V sobotu po snídani jsme všichni vystartovali do blízké Jilemnice, kde jsme vyjedli tamní cukrárnu. Největší překvapení na nás ale čekalo v sobotu večer, kdy nám byla přidělena služba v kuchyni …. krájení, mazání a mytí nádobí nás fakt moc nepotěšilo. Jinak to byl ale super víkend, který přežili všichni ve zdraví a bez větších následků (i přes pár pádů ze schodů ).

28.4.2005, JUN     22
Oslavy 50. výročení založení Taekwon-do

Od dnešního dne si můžete stáhnout 5-ti minutový záznam ukázek Taekwon-do v rámci oslav 50. výročí založení tohoto bojového umění. Ukázky a celý program připravila škola Ge-Baek Hosin Sool Praha.

22.4.2005, Ondřej Vrábel     1
Oslavy 50. výročení založení Taekwon-do

Celé dnešní odpoledne a večer probíhali v Praze oslavy 50. výroční založení Taekwon-do. Akci uspořádala pražská škola Ge-Baek Hosinsool a kromě pěkných ukázek Taekwon-do na živo se dostalo i na promítání různých historických dokumentů a videi, které mapují historii našeho bojového umění nejen ve světě, ale i u náš. Výzdoba v pražském divadle Ponrepo zahrnovala i fotografický průřez historii TKD v České republice. Z celé akce vám přinášíme několik fotografií a v průběhu příštího týdne si budete moci prohlédnout sestříhaný video záznam ukázek TKD.

16.4.2005, Ondřej Vrábel     37
11. juniorské a 20. seniorské Mistrovství Evropy

Nazdar bazar Sonkaláci, Se mnou přichází nejen zákon a pořádek, ale i článek z ME v Dublinu (7.4.-11.4.05). Tentokráte jsme letěli a já zvyklá na BUS ( např.do Bulharska 20 hod. apod.) jsem zaregistrovala jen dobré jídlo (oproti hladovkářům) a už jsme přistávali (odlepení v 10:10 – přistání ve 13:50)

13.4.2005, Ondřej Vrábel     22
Turnaj v krokovém matsogi
Další představení nacvičených akcí krokového matsogi měli příležitost předvést naši studenti na běžném tréninku na Černém Mostě. Tentokrát proti sobě nastupovali dvojice pavoukovým systémem a bojovali o prvenství. Některé dvojice předvedli značnou kreativitu a zatímco soutěžili jiné dvojice, připravili si na další kola operativně jiné akce.
12.4.2005, CAP     1
11. juniorské a 20. seniorské Mistrovství Evropy

Zítra (čtvrtek) ráno odlétá česká národní reprezentace na letošní Mistrovství Evropy juniorů a seniorů do irského hlavního města Dublin. Náš oddíl je zastoupen dvěma juniorskými závodnicemi - Lindou Deutschovou a Luckou Kolmanovou. Obě děvčata jsou členkami týmu juniorek. Linda je dále nominována do sportovního boje váhové kategorie do 60kg, Lucka bude soutěžit ve speciálních přerážecích technikách. Lucka se pokusí navázat na loňskou zlatou medaily oddílové kolegyně Barbory Sýkorové z této disciplíny.

Celá výprava se ze šampionátu vrací v pondělí 11. dubna. Po návratu vám nabídneme článek od jedné z našich závodnic. Bohužel z letošního šampionátu vám nepřineseme fotografie tak jak bylo zvykem v předchozích letech.

6.4.2005, Ondřej Vrábel  
Exhibice Taekwon-do při Mistrovství Čech v kulturistice

V sobotu 26. března se pětice černých pásků našeho oddílu vydala do Prahy, aby v průběhu finalového programu Mistrovství Čech v kulturistice staršího dorostu předvedla dvě ukázky Taekwon-do.

29.3.2005, Ondřej Vrábel     96
XVIII. Oddílové soustředění (Velikonoce)

Ve čtvrtek, 24.března, odfrčel sonkalácký autobus z Prahy směr Radvanice. Po zdánlivě nekonečné cestě jsme nakonec dorazili na místo a obložili nově vybavené pokoje, některé dokonce s televizí. Při první cestě na startovní trénink by možná nebylo až tak špatný vzít si třeba holinky, protože bahno okolo penzionu rozhodně nenechalo toboky některých z nás čistě bílé. A to zejména u mladší pilné sorty:) Úspěšné zdolání vcelku a ve zdraví celého soustředění nám umožnily sestavy a

26.3.2005, Ondřej Vrábel     230
Mezinárodní seminář rozhodčích AETF

O víkendu se v Praze uskutečnil po několika letech opětovně mezinárodní seminář rozhodčích. Seminář byl primárně organizovaný pro evropské rozhodčí a byl rovněž vedený představiteli komise rozhodčích evropské federace AETF. Souběžně se uskutečnila i jednání vedoucích představitelů světové organizace ITF. Praha tak o víkendu hostila skutečné veličiny našeho bojového umění.

14.2.2005, Ondřej Vrábel     4
Závěrečná roční zpráva za rok 2004
Závěrečná roční zpráva

Další rok je opět za námi a my si vám dovolujeme přinést sumarizaci roku 2004 v následujících odstavcích.

1. Sportovní úspěchy: Účast našich závodníků v kompletním seriálu závodů pořádaných Českým svazem Taekwon-do patři již k tradicím našeho oddílu. Přestože se našim závodník

7.2.2005,  
Vánoční exhibice Taekwon-do pro členy oddílu a rodiče

Hned z kraje nového roku se s vámi chceme podělit o dvě nová videa, která zachycují naší vánoční ukázku Taekwon-do v naší tělocvičně na Černém Mostě. Delší video je celkový průřez celou ukázkou. Naopak kratší je speciálním sestřihem.

Uvítáme vaše komentáře v naší oddílové diskusi

3.1.2005, Ondřej Vrábel     2
Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(39)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(31)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img