leden
9.1.2004 (seminář) Seminář s Mistrem Hwang Ho Yongem ZŠ Campanus, Praha 4 - Chodov
17.1.2004 (soutěž) Celorepublikový turnaj technické skupiny A Třeboň
22.1.2004 (zkoušky) Zkoušky na žákovské technické stupně ZŠ Vybíralova, Praha 9
23.1.2004 – 25.1.2004 (soustředění) Soustředění juniorské a seniorské reprezentace Třeboň únor
8.2.2004 (seminář) Seminář s Mistrem Hwang Ho Yongem ZŠ Campanus, Praha 4 - Chodov
13.2.2004 – 17.2.2004 (soustředění) Soustředění juniorské a seniorské reprezentace Třeboň březen
5.3.2004 – 7.3.2004 (soustředění) Soustředění juniorské a seniorské reprezentace Hrdoňov
19.3.2004 – 21.3.2004 (soustředění) Soustředění juniorské a seniorské reprezentace Hrdoňov
27.3.2004 (soutěž) 1st SUN OPEN Polzela, Slovinsko
28.3.2004 (seminář) Seminář s Mistrem Hwang Ho Yongem ZŠ Campanus, Praha 4 - Chodov duben
9.4.2004 – 18.4.2004 (soustředění) I. část dlouhodobého soustředění juniorské a seniorské reprezentace před ME 2004 Třeboň
23.4.2004 – 1.5.2004 (soustředění) II. část dlouhodobého soustředění juniorské a seniorské reprezentace před ME 2004 Třeboň
25.4.2004 (seminář) Seminář s Mistrem Hwang Ho Yongem ZŠ Campanus, Praha 4 květen
1.5.2004 – 2.5.2004 (trénink) Víkendové tréninky STM Praha II ZŠ Vybíralova a ZŠ Campanus
6.5.2004 – 9.5.2004 (soutěž) 10. juniorské a 19. seniorské Mistrovství Evropy Sofie, Bulharsko
15.5.2004 (soutěž) 1. celorepublikové setkání STM Třeboň
19.5.2004 (seminář) Seminář s Mistrem Hwang Ho Yongem (VIII. dan) pro II. dan a vyšší ZŠ Weberova, Praha 5
21.5.2004 – 23.5.2004 (soustředění) XV. Oddílové soustředění Zákupy
22.5.2004 (soutěž) Mistrovství Moravy Hlučín nebo Frýdek-Místek
23.5.2004 (seminář) Seminář s Mistrem Hwang Ho Yongem (VIII. dan) pro 1. kup a vyšší ZŠ Campanus, Praha 4
25.5.2004 (zkoušky) Zkoušky na žákovské technické stupně ZŠ Vybíralova, Praha 9
29.5.2004 (soutěž) Mistrovství Čech juniorů, seniorů a žáků Třeboň červen
6.6.2004 (seminář) Seminář s Mistrem Hwang Ho Yongem (VIII. dan) pro 1. kup a vyšší ZŠ Campanus, Praha 4
9.6.2004 (seminář) Seminář s Mistrem Hwang Ho Yongem (VIII. dan) pro II. dan a vyšší ZŠ Weberova, Praha 5
12.6.2004 (soutěž) Mistrovství České republiky juniorů, seniorů a žáků (1. kolo) Třeboň
18.6.2004 – 27.6.2004 (soustředění) I. část dlouhodobého soustředění juniorské reprezentace před MSJ 2004 Třeboň červenec
2.7.2004 – 11.7.2004 (soustředění) II. část dlouhodobého soustředění juniorské reprezentace před MSJ 2004 Třeboň
26.7.2004 – 30.7.2004 (soutěž) 6. juniorské Mistrovství světa Gentigské hory, Malajsie srpen
21.8.2004 – 30.8.2004 (soustředění) XVI. Oddílové soustředění Malé Svatoňovice říjen
16.10.2004 (soutěž) I. Oblastní soutěž regionu Praha ZŠ Vybíralova, Praha 9
17.10.2004 (seminář) Seminář s Mistrem Hwang Ho Yongem ZŠ Campanus, Praha 4
22.10.2004 – 23.10.2004 (seminář) Rozhodcovský seminář Českého svazu Taekwon-do ITF Praha
27.10.2004 – 31.10.2004 (soustředění) XVII. Oddílové soustředění Borotín listopad
3.11.2004 (seminář) Seminář s Mistrem Hwang Ho Yongem (VIII. dan) pro II. dan a vyšší (20.30-22.00) ZŠ Weberova, Praha 5
6.11.2004 – 7.11.2004 (soutěž) Mistrovství ČR žáků, juniorů a seniorů Brno
14.11.2004 (exhibice) 7. Budoshow Brno
21.11.2004 (exhibice) 5. Fighter's Budoshow Praha
27.11.2004 (soutěž) 2. celorepublikové setkání STM Třeboň
28.11.2004 (seminář) Seminář s Mistrem Hwang Ho Yongem ZŠ Campanus, Praha 4 prosinec
1.12.2004 (seminář) Seminář s Mistrem Hwang Ho Yongem (VIII. dan) pro II. dan a vyšší (20.30-22.00) ZŠ Weberova, Praha 5
4.12.2004 (soutěž) 6. Vánoční šampionát mládeže školy Naeryo Chagi České Budějovice
7.12.2004 (zkoušky) Zkoušky na žákovské technické stupně ZŠ Vybíralova, Praha 9
11.12.2004 (soutěž) II. Oblastní soutěž regionu Praha ZŠ Campanus, Praha 4
12.12.2004 (seminář) Seminář s Mistrem Hwang Ho Yongem ZŠ Campanus, Praha 4
21.12.2004 (exhibice) Vánoční exhibice Taekwon-do pro členy oddílu a rodiče Černý Most, Praha 9 |
Za finanční podpory Hlavního města Prahy |
Za finanční podpory Národní sportovní agentury |
Za finanční podpory Městské části Praha 14 |