czech english Na webu naleznete 107 408 fotek a 607 videí.
kalendář
září 18
po
út
st
čt
so
ne
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
krátké zprávy

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové platí příspěvky no nový školní rok do 30. září. Je možno hradit pololetně = 1700 Kč a nebo na celý školní rok 3200 Kč. Platby je možné vyřídit na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Velikost souprav řešte vyzkoušením od ostatních majitelů! Objednávka nejpozději do neděle 14. října s platbou v hotovosti!

Závodní tréninky
Od pátku 14. září jsou obnoveny tréninky závodního týmu na Černém Mostě. Pravidelně každý pátek od 17 do 19 hodin (s výjimkou závodních víkendů či soustředění). Vylepši svoje techniky, dovednosti a kondici!

Nábor nových členů
Na začátku školního roku pořádáme nábor nových členů ve všech skupinách. Více informací se můžete dozvědět ZDE. Od 10. září otevíráme novou dětskou skupinu na Černém Mostě (tréninky 16:00 až 17:00) každé pondělí. Určeno pro děti ve věku 4-6 let!

Příprava na Mistrovství ČR
Zveme vás na podzimní oddílové soustředění. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně. Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE.

2. STM
Závodníci od zeleného pásku výše mají možnost se přihlašovat na 2. setkání STM v Nymburce. Přihláška v oddílové sekci.

Sobotní tréninky
Přehled sobotních tréninků v září:
- 22.9. - ANO
- 29.9. - ANO

GDPR směrnice
Závazná směrnice pro všechny členy o ochraně osobních údajů a nakládání s nimi v Sonkalu.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Kašpárkohraní - Sonkal na dětském dni ve Hvězdě

TTT
  23
Kašpárkohraní - Sonkal na dětském dni ve Hvězdě
Kateřina Vítečková, 10.6.2018Dne 3. června se zúčastnilo 10. ročníku Kašpárkohraní na Hvězdě několik sonkaláckých dobrovolníků. Po vlastní zkušenosti mohu říct, že slovo dobrovolník se v tomto případě rovná slovu odvážlivec nebo dokonce sebevrah, pokud jste houslistka nebo prostě jen někdo, kdo má celkem rád své ruce. Jedná se o již tradiční akci pořádanou začátkem června každý rok.


Fotky z akce zde, později budou přidány další:
https://www.zonerama.com/tyto/Album/4374447?secret=xUjGKxnhxj3KtfvUX353g4B15

Na hudební scéně mohli diváci vidět různé hudební hvězdy jako Tomáše Kluse nebo kapelu Slza, divadelní scénou prováděla Anna Polívková. Pro děti byly po celém areálu Obory Hvězda rozmístěny stánky pro rozvíjení jejich kreativity a pohybových schopností. Den před konáním akce dostali všichni účastníci informační e-mail, ve kterém mimo jiné dost odstrašujícím tónem stálo, že řidiči při vjezdu na trávník budou pokutováni. Když jsem v neděli ráno před desátou hodinou ranní vešla do Hvězdy, zděsila jsem se. Klid a ticho jednoho z nejkrásnějších parků v Praze nahradili všudypřítomní lidé, elektrická hudba a stánky s aktivitami pro děti a jejich rodiče. Ale to nejhorší; auta nejenže by předjížděla po trávníku. Prostě tam stála. Zaparkovaná. Naprostá anarchie.

U našeho stánku (za který musíme poděkovat všichni Tomymu Trunškovi) se už před desátou, kdy měla celá akce vypuknout, zastavovali lidé. Asi je přitahoval pohled na poháry Terky Štekerové a Jirky Nováka, nebo byli zkrátka zvědaví, proč někdo nosí bílé pyžamo v lese. (Bylo pěkně vedro, taky nás nechápu.) Ačkoli nás bylo dost, po dvou hodinách, co jsme se pečlivě věnovali dětem a učili je základní kopy, nějakou jednoduchou sebeobranu a nechali je se mlátit pěnovými meči po hlavě, jsme všichni vypadali pěkně zdrchaně.

Byla navržena krátká pauza, až do přibližně druhé hodiny odpolední. Pak následovala exhibice před stagem Ivana Mládka Band. Prezentovali jsme se v tom nejlepším světle. Nohy a desky lítaly, lidé tleskali, a všichni byli spokojení.

Celá akce byla příjemná, avšak také dlouhá. Konec byl v 7. Některé rodiny s nadšenými dětmi se vracely, rozdali jsme spoustu letáčků, a za odměnu jsme si vysloužili třeba nějakou modřinu nebo bouli, záleželo na šikovnosti dítěte. Zakončili jsme to tréninkem se Svíťou. Bylo to opravdu osvobozující po celém tom dni.

Závěrem bych chtěla říct, že jsem byla ráda součástí této srandaakce a příští rok se opět ráda zúčastním. Věřím, že jste čtením tohoto článku nestrávili víc času než já jeho psaním. Pokud se tomuto příště chcete vyhnout, přijďte s námi cvičit!
Nábor do našich skupin probíhá po celý rok, jak pro děti a mládež, tak dospělé. Učíme bojové umění Taekwon-do v jeho moderní formě - pro sport, sebeobranu, kondici i rozvoj osobnosti. Informace k náboru zde
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(31)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(22)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img