czech english Na webu naleznete 104 643 fotek a 603 videí.
kalendář
duben 18
po
út
st
čt
so
ne
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
krátké zprávy

Květnové státní svátky
Pravidelné tréninky nebudou v pondělí 30.4. a 7.5 a úterý 1. a 8. 5. v našich tělocvičnách Petřiny, Horní Počernice, Hloubětín a Černý Most. Na úterky 1. a 8. května jsou naplánovány speciální tréninky pro všechny skupiny (pásky) v ZŠ Vybíralova na Černém Mostě. Tréninky budou od 17 do 19 hodin.

Sonkaláci a sonkalačky
přihlašte se na květnové soutěže. Informace a odkaz na přihlášky najdete v pravém sloupci po přihlášení vašim účtem.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Objednávka nejpozději do neděle 6. května s platbou v hotovosti!

Jeď na letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Přidáš se i ty? Informace jsou ZDE. Seznam účastníků budeme průběžně doplňovat ZDE. Každopádně neváhej, celkem máme k dispozici necelých 90 míst!

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
21.4. - ANO
28.4. - NE
5.5. - NE
12.5. - NE
19.5. - ?
26.5. - NE

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Moje první Mistrovství Čech se Sonkalem

TTT
  149
Mistrovství Čech (propozice a přihláška
Jana Kovářová, 21.3.2013 – V neděli 10.března se konalo v nymburské hale tradiční MČ. Ráno kolem půl 9 jsme se vydali na cestu, abychom měli dostatek času připravit nezbytné věci pro závodění. Při připravování bodovacích zařízení nás nejvíce zaujaly dvě žluté kostičky, které slouží jako pomůcka při rozlosování na tki a wirok. Smysl pro hravost v našem oddíle opravdu nechybí a náš trenér Ondra má s námi svatou trpělivost. Potom se šlo na vážení. Ondra nám (mně a Vóďovi) dal důležitý úkol – zvážit všechny závodníky. Samozřejmě mě to velmi potěšilo, že mám tak důležitou funkci :D. Chvíli jsme s Vóďou polemizovali, jak si rozdělíme holky a kluky na vážení, ale raději jsme zůstali každý u svého pohlaví.

Kolem 1 hodiny odpoledne se rozjely první kategorie sestav systémem každý s každým. Jak už jsem si stihla všimnout, na minulých závodech v Třeboni – náš oddíl často obsazuje dvě první místa v této kategorii (tuly), což moje výsledky zatím nepotvrzují, ale věřím, že časem se také vypracuji, abych byla správná sonkalačka. Než porovnali všichni síly v této kategorii, bylo něco málo po čtvrté hodině. Všichni už jsme netrpělivě čekali na svoje zápasy v matsogi. Oporou a kaučem při zápasech nám byl Vláďa a pokud jsme měli dva závodníky v ringu, zaskakoval Vóďa. I když nás nejel plný počet závodních sonkaláků, dokázali jsme se vyšplhat na 2.místo v celkovém pořadí nejúspěšnějších škol. Závody končily kolem 9.hodiny večer, kdy už jsme skoro všichni spali za chůze. MČ se z mého pohledu věčného optimisty vydařilo. Hezky jsme si zazávodili, super team,dobrá organizace – příště bychom klidně mohli začít o něco dříve, bývali bychom stihli ještě Verči maturitní ples. Takhle se můžeme jedině pokochat Verunky krásou na fotografiích. Maturitní ples je jednou za život (většinou to tak bývá). Příště na Czech Openu budeme už snad v plné sestavě a dosáhneme jako oddíl na metu nejvyšší. Všem blahopřeji k úspěchům, těším se s vámi na další závody .

Jana
Komentáře návštěvníků webu
Pro přidání komentáře se musíte nejprve přihlásit.
Všechny komentáře jsou již zobrazeny.
20 let Sonkalu 1998-2018

Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(86)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(43)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(47)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(41)
Snad nepotkám čerty po závodech!(32)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img