czech english Na webu naleznete 107 435 fotek a 607 videí.
kalendář
říjen 18
po
út
st
čt
so
ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
krátké zprávy

Příprava na Mistrovství ČR
Zveme vás na podzimní oddílové soustředění je při platbě do 15. října za 2200 Kč. To je letos výhradně pro držitele zelených a vyšších pásků z důvodu zaměření obsahu na přípravu pro listopadové Mistrovství ČR v Brně. Informace najdete ZDE a novou online přihlášku ZDE. Seznam potvrzených účastníků.

Sobotní tréninky
20. října - ANO
27. října - NE (soustředění)
3. listopadu - NE
10. listopadu - NE

Závodní tréninky
19. října - ANO
26. října - NE (soustředění)
2. listopadu - ANO
9. listopadu - NE

Úhrada oddílových příspěvků
Stávající členové, kteří nemají uhrazené oddílové příspěvky na září až leden uhradí 1900 Kč. Noví členové platí 1700 Kč a v případě dětské skupiny (4-6 let) na Černém Mostě 1000 Kč. Platby je možné poukázat na oddílový bankovní účet 189640131/2010 (do textu příjemce uveďte jméno a příjmení za koho platba je) nebo hotově na trénincích.
Poznámka - po 1.10. není již možná úhrada příspěvků na celý rok, pouze pololetní platby!

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Přežili jsme (někteří ne) 10 denní TKD maratón

TTT
  282
XVI. Oddílové soustředění

LTD, 31.8.2004 – Nazdárek lidičkové, přináším malou reportážičku ze suprového soustředění v Malých Svatoňovicích.Odfrčeli jsme 21.srpna v 9:00 od Čerňáku, určitě nás bylo přes 40, také jeden zahraniční účastník ze Švýcarska – Peter Regan, který kvůli nám opustil svou rodinu a umožnil nám procvičení anglického jazyka. Dorazili jsme akorát na obídek.:-) Po obědě nás čekal pouze jeden dvouhodinový trénink,který se v nastávajících dnech rozrostl na 2x denně po dvou hodinách. Hajinkali jsme na internátě, byla to taková malá připomínka nastávajícího školního roku. Zařízení pokojů bylo celkem v pohodě. Jídlo nebylo sice jako když se vaří pro naši hokejovou repre, ale bříška jsme celkem uspokojili.

Docela tvrdě jsme makali a tak jsme za „odměnu“ dostali pěší výlet na rozhlednu. Myslela jsem, že snad lezem na Mount Everest! Snažili jsme se i trochu fušovat do tenisového řemesla, ale po zjištění, že Agassiho v dohledné době ještě neporazíme, jsme se vrátili k Taekwon-du. Našlo se i pár veselých cyklistů, jak moc jsou veselí se poznalo podle množství much, které měli nalepené na zubech, když ve zdraví dorazili z projížďky. Po večerech jsme se také nenudili, a hráli ping pong o sto šest. Součástí tréninků bylo pouštění videa z Mistrovství světa v Malajsii, a abychom nekoukali jenom na cizí tak jsme se také natočili na kameru! :-)

Celé soustředění proběhlo celkem hladce, až na pár jedinců, kteří se chtěli něčím odlišit. Např. Pavel Bareš, co si chtěl zdokonalit úsměv a tak si vyrazil zub!! A aby nebyl sám, tak se k němu přidala Ivana Hřebačková. Chtěla ho trumfnout tím, že jinak všední pohled na její nohy, vylepšila ortézou na koleno.Hlasování – anketa: kdo z nich byl hezčí?


Pavel Bareš
Ivana Hřebačková


Posílejte SMS ve tvaru: MS kod x (x se nahradí číslem: Bareš 1, Hřebačková 2).
Posílejte hlasy s kódem vašeho favorita na 777 011 692 do konce září. Bude se losovat ze všech poslaných SMS a vylosované číslo bude pozváno vítězem ankety z dvojice Bareš - Hřebačková do Mekáče. Moje rada: snažte se, aby vyhrál finančně zajištěnější :-)

[ ... tohle je teda pěkně vypečená anketa! ... - Cap - ]
Na závěr soustředění jsme měli táboráček, na kterém jsme si opekli pár karcinogenních buřtíků zapatlali se hořčicí a následující den jsme ve zdraví dorazili (moc jsme se „těšili“) domů.A to vše pro vás ze srdce připravila LTD
Nábor nových členů
Za finanční podpory Hlavního města Prahy

Magistrát

Za finanční podpory Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo

Za finanční podpory Městské části Praha 14

Městská

přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Chcete mít vánoční exhibici v
Divadle Horní Počernice?(38)
Telocvičně ZŠ Vybíralova?(30)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img