czech english Na webu naleznete 104 643 fotek a 603 videí.
kalendář
duben 18
po
út
st
čt
so
ne
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
krátké zprávy

Květnové státní svátky
Pravidelné tréninky nebudou v pondělí 30.4. a 7.5 a úterý 1. a 8. 5. v našich tělocvičnách Petřiny, Horní Počernice, Hloubětín a Černý Most. Na úterky 1. a 8. května jsou naplánovány speciální tréninky pro všechny skupiny (pásky) v ZŠ Vybíralova na Černém Mostě. Tréninky budou od 17 do 19 hodin.

Sonkaláci a sonkalačky
přihlašte se na květnové soutěže. Informace a odkaz na přihlášky najdete v pravém sloupci po přihlášení vašim účtem.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Objednávka nejpozději do neděle 6. května s platbou v hotovosti!

Jeď na letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Přidáš se i ty? Informace jsou ZDE. Seznam účastníků budeme průběžně doplňovat ZDE. Každopádně neváhej, celkem máme k dispozici necelých 90 míst!

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
21.4. - ANO
28.4. - NE
5.5. - NE
12.5. - NE
19.5. - ?
26.5. - NE

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Přežili jsme (někteří ne) 10 denní TKD maratón

TTT
  282
XVI. Oddílové soustředění

LTD, 31.8.2004 – Nazdárek lidičkové, přináším malou reportážičku ze suprového soustředění v Malých Svatoňovicích.Odfrčeli jsme 21.srpna v 9:00 od Čerňáku, určitě nás bylo přes 40, také jeden zahraniční účastník ze Švýcarska – Peter Regan, který kvůli nám opustil svou rodinu a umožnil nám procvičení anglického jazyka. Dorazili jsme akorát na obídek.:-) Po obědě nás čekal pouze jeden dvouhodinový trénink,který se v nastávajících dnech rozrostl na 2x denně po dvou hodinách. Hajinkali jsme na internátě, byla to taková malá připomínka nastávajícího školního roku. Zařízení pokojů bylo celkem v pohodě. Jídlo nebylo sice jako když se vaří pro naši hokejovou repre, ale bříška jsme celkem uspokojili.

Docela tvrdě jsme makali a tak jsme za „odměnu“ dostali pěší výlet na rozhlednu. Myslela jsem, že snad lezem na Mount Everest! Snažili jsme se i trochu fušovat do tenisového řemesla, ale po zjištění, že Agassiho v dohledné době ještě neporazíme, jsme se vrátili k Taekwon-du. Našlo se i pár veselých cyklistů, jak moc jsou veselí se poznalo podle množství much, které měli nalepené na zubech, když ve zdraví dorazili z projížďky. Po večerech jsme se také nenudili, a hráli ping pong o sto šest. Součástí tréninků bylo pouštění videa z Mistrovství světa v Malajsii, a abychom nekoukali jenom na cizí tak jsme se také natočili na kameru! :-)

Celé soustředění proběhlo celkem hladce, až na pár jedinců, kteří se chtěli něčím odlišit. Např. Pavel Bareš, co si chtěl zdokonalit úsměv a tak si vyrazil zub!! A aby nebyl sám, tak se k němu přidala Ivana Hřebačková. Chtěla ho trumfnout tím, že jinak všední pohled na její nohy, vylepšila ortézou na koleno.Hlasování – anketa: kdo z nich byl hezčí?


Pavel Bareš
Ivana Hřebačková


Posílejte SMS ve tvaru: MS kod x (x se nahradí číslem: Bareš 1, Hřebačková 2).
Posílejte hlasy s kódem vašeho favorita na 777 011 692 do konce září. Bude se losovat ze všech poslaných SMS a vylosované číslo bude pozváno vítězem ankety z dvojice Bareš - Hřebačková do Mekáče. Moje rada: snažte se, aby vyhrál finančně zajištěnější :-)

[ ... tohle je teda pěkně vypečená anketa! ... - Cap - ]
Na závěr soustředění jsme měli táboráček, na kterém jsme si opekli pár karcinogenních buřtíků zapatlali se hořčicí a následující den jsme ve zdraví dorazili (moc jsme se „těšili“) domů.A to vše pro vás ze srdce připravila LTD
20 let Sonkalu 1998-2018

Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(86)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(43)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(47)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(41)
Snad nepotkám čerty po závodech!(32)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img