4
5
krátké zprávy

Prázdninové tréninky
Během letních prázdnin budou tréninky v ZŠ Vybíralova každé úterý a čtvrtek od 18 do 20h.

Letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Aktuálně jsou všechna volnu místa vyčerpána. Pokud se místa uvolní budeme informovat. Informace jsou ZDE. Konečný seznam účastníků.

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Sonkal na jihu Čech

TTT
  134
2. Budweis Fight Cup

Ondřej Vrábel, 29.1.2009 – V sobotu 24. 1. se čtveřice sonkaláckých nadšenců vydala na první letošní závody do Českých Budějovic. Po dlouhé cestě jsme dorazili na místo a čekali jsme na nástup a zahájení soutěže.

Závody odstartovaly soutěží v technických sestavách žáků a žákyň kde závodil Lukáš Veverka a vedlo se mu opravdu skvěle. Lukášovi se podařilo vybojovat krásné druhé místo. Kristýna s Verčou zde měli možnost závodit za žákyně a opravdu se jim dařilo. Verča vybojovala 1. místo a Kristýna skončila na třetím.

Po tulech následovalo matsogi a všichni jsme s nadšením pozorovali kategorii žáků do 120 cm. Lukáš zde měl svojí premiéru ve sportovním boji a myslím, že se jí zhostil velmi dobře, i když na medaili nedosáhl. Holky nikomu nedaly šanci a obě porazily všechny své soupeřky.

Po ukončení soutěže žáků přišli na řadu juniorky a junioři. V technických sestavách juniorek holky vybojovaly stejná umístění jako v žákyních. Monika nakonec skončila na 3. místě.

Na řadu přišlo matsogi. V kategorii juniorek do 55 kg se holkám opět podařilo udělat skvělé výsledky. Kristýna se probojovala na druhé místo a Verča na třetí. Monika ve své kategorii vyhrála.

Monika navíc závodila za seniorky kde v tulech vyhrála a v matsogi také.

Unaveni ale spokojeni jsme se vrátili domů.