czech english Na webu naleznete 104 643 fotek a 603 videí.
kalendář
duben 18
po
út
st
čt
so
ne
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
krátké zprávy

Květnové státní svátky
Pravidelné tréninky nebudou v pondělí 30.4. a 7.5 a úterý 1. a 8. 5. v našich tělocvičnách Petřiny, Horní Počernice, Hloubětín a Černý Most. Na úterky 1. a 8. května jsou naplánovány speciální tréninky pro všechny skupiny (pásky) v ZŠ Vybíralova na Černém Mostě. Tréninky budou od 17 do 19 hodin.

Sonkaláci a sonkalačky
přihlašte se na květnové soutěže. Informace a odkaz na přihlášky najdete v pravém sloupci po přihlášení vašim účtem.

Nabídka oddílových souprav
Opětovně nabízíme objednávku oddílových souprav Addidas. Nabídku najdete ZDE (původní nabídka z loňského roku). Objednávka nejpozději do neděle 6. května s platbou v hotovosti!

Jeď na letní soustředění!
Na konci letních prázdnin jako každý rok vyrážime na letní soustředění do Malých Svatoňovice. Přidáš se i ty? Informace jsou ZDE. Seznam účastníků budeme průběžně doplňovat ZDE. Každopádně neváhej, celkem máme k dispozici necelých 90 míst!

Sobotní tréninky
budou pořádány takto:
21.4. - ANO
28.4. - NE
5.5. - NE
12.5. - NE
19.5. - ?
26.5. - NE

Přihláška do Sonkalu
Pro nové členy máme on-line přihlášku.

Buďte informováni!
Chcete vědet hned o aktualizacích na tomto webu? Zadejte svůj mail a budete mít informaci okamžite!

subscribeunsubscribe
Sledujte nás
Sledujte Sonkal prostřednictvím RSS čtečky Sledujte Sonkal na FaceBooku Sledujte Sonkal na Instagraumu Sledujte náš kanál na Youtube

Sonkal nejvýš a nejdál v žácích

TTT
  118
Republiková soutěž juniorů a seniorů B, žáků
Ondřej Vrábel, 26.5.2002
Červené a černé pásky (skupina A) měly svoji republikovou soutěž již v lednu tohoto roku, další soutěž pořádaná českým svazem Taekwon-do ITF byla soutěž juniorů a seniorů technické skupiny B (žluté až modro-červené pásky). Novinkou v letošním kalendaři bylo zavedení republikové soutěže žáků. Třeboňská hala tedy přivítala tentokrát na 230 juniorů, seniorů a žáků ze 17-ti oddílu celé České republiky.


Celá soutěž i přes větší počet soutěžících měla velmi rychlý průběh, kterému jistě přispěl dostatek rozhodčích a to, že na 3 rinzích probíhaly technické sestavy a sportovní boj (tul a matsogi) a další 2 menší plochy byly přichystány pro speciální přerážecí techniky a silové přerážení (t-ki a wirok).


Náš oddíl vyslal na tuto soutěž 15, již mnoha soutěžemi protřelých, závodníků. O zisk čtyř našich zlatých medailí se tentokráte zasloužili jen dva závodníci - Linda Deutschová a Matěj Kropáč. Linda, přestože nemohla kvůli zcela novým rovnátkům chrupu nastoupit do sportovního boje, získala 1. misto v technických sestavách a speciálních technikách. Matěj se zůčastnil všech tří disciplín a ve sportovním boji a speciálních technikách získal rovněž 2 zlaté medaile + ještě přidal bronzovou medaili z technických sestav. Oba svými výkony předčili ostatní soupeře a po právu si z Třeboně odvážejí poháry pro Nejúspěšnější závodníky v žákovské skupině a stejně jako na Celorepublikovém setkání STM získali double

Z dalších medailových úspěchů stojí za zmínku stříbrná medaile Filipa Konára v technických sestavách juniorů 4.-3. kup, kdyz našel přemožitele až ve finále. Rovněž bronzová medaile (tul žákyně 6.-5. kup) Barbory Hemerové je velmi pěkné umístění. Celkově jsme získali 4 zlaté, 3 stříbrné a 2 bronzové medaile. V pořadí oddílu jsme obsadili velmi sympatickou 3. příčku z 17-ti.

Přehled všech našich úspěchů je zde.Výsledkové listiny (TXT formát).
20 let Sonkalu 1998-2018

Za finanční podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy


přihlášení
Jméno
Heslo

Trvale přihlásit
Registrace   Zapomenuté heslo
minidiskuze

přidat příspěvek:

anketa
Co očekáváte od Čertovského poháru?
Zlobil(a) jsem tak mě odnesou čerti(88)
Chci medaili, ale ne z uhlí!(44)
Zasloužím si medaili, protože celý rok nezlobím!(49)
Doufám, že v ringu nepotkám čerty(42)
Snad nepotkám čerty po závodech!(34)
Taekwon-Do , bojové umění , trénink dětí a mládeže , sebeobrana , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hloubětín a Velké Přílepy
Taekwon-Do , martial art , training kids & youth , self-defense , Černý Most, Petřiny , Horní Počernice , Hlouběžín & Velké Přílepy
Copyright © 2003 – 2018, Taekwon-Do ITF Sonkal
sonkal@taekwondo.cz
img